Viola Chabrová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Viola Chabrova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 6 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Viola Chabrova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Viola Chabrová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Viola Chabrová
Praha |
Podnikatel fyz. osoba a firmy: PRAGUE & COUNTRY, s. r. o. | Společenství vlastníků jednotek bytového komplexu Rostovská |
Detaily Viola Chabrová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Viola Chabrová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
13.10.2021 | |
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
29.1.2008 | |
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
4.2.2011 13.10.2021 |
|
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
21.2.2008 4.2.2011 |
|
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
29.1.2008 4.2.2011 |
|
| PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.
Rostovská 318/7, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
29.1.2008 13.10.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek bytového komplexu Rostovská
Rostovská 318/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
3.7.2014 30.6.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek bytového komplexu Rostovská
Rostovská 318/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
19.4.2011 2.6.2014 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
17.2.1992 |
Ing. Viola Chabrová Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.10.2021 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PRAGUE & COUNTRY, s. r. o., zmenil adresu. |
| 13.10.2021 | Společník s vkladem PRAGUE & COUNTRY, s. r. o. |
| 13.10.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 750 000,-Kč, podíl: 100 % (PRAGUE & COUNTRY, s. r. o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Viola Chabrová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Viola Chabrová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Viola Chabrová?
Jméno Viola Chabrová je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Viola Chabrová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Viola Chabrová.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?