Attila Kováč - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Attila Kovac v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 16 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Attila Kovac není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Attila Kováč - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Attila Kováč
Praha |
Živnost a firmy:
1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci |
CREAM-CREATIVE MANUFACTURE s.r.o. v likvidaci |
FRAMER MEDIA s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
Detaily Attila Kováč - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Attila Kováč, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
4.2.2016 2.6.2026 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
2.8.2006 4.2.2016 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
24.2.2004 2.8.2006 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
10.5.1999 24.2.2004 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
10.5.1999 24.2.2004 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
15.8.1997 14.5.2024 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
15.8.1997 2.8.2006 |
|
| 1 YEAR & MORE PRODUCTION s.r.o., v likvidaci
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.6.2026 |
15.8.1997 7.2.2016 |
|
| CREAM-CREATIVE MANUFACTURE s.r.o. v likvidaci
Ústřední 29/22, Štěrboholy, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.1.2019 |
29.7.2009 6.9.2011 |
|
| CREAM-CREATIVE MANUFACTURE s.r.o. v likvidaci
Ústřední 29/22, Štěrboholy, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.1.2019 |
15.6.2009 29.7.2009 |
|
| CREAM-CREATIVE MANUFACTURE s.r.o. v likvidaci
Ústřední 29/22, Štěrboholy, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.1.2019 |
14.3.2006 29.8.2011 |
|
| FRAMER MEDIA s.r.o.
Nad úžlabinou 708/7, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
27.7.2026 | |
| FRAMER MEDIA s.r.o.
Nad úžlabinou 708/7, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
27.7.2026 | |
| FRAMER MEDIA s.r.o.
Nad úžlabinou 708/7, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
27.7.2026 27.7.2026 |
|
| FRAMER MEDIA s.r.o.
Nad úžlabinou 708/7, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
5.6.2024 27.7.2026 |
|
| LOBIVIE a.s.
Sabinova 707/7, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
8.4.2022 5.5.2026 |
|
| Tempus Media a.s.
Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
11.5.2005 7.2.2016 |
|
| Tempus Media a.s.
Vodičkova 791/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
11.5.2005 11.5.2010 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti |
10.8.1998 |
Attila Kováč Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.7.2026 | Společník s vkladem FRAMER MEDIA s.r.o. |
| 27.7.2026 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel FRAMER MEDIA s.r.o., zmenil adresu. |
| 27.7.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (FRAMER MEDIA s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Attila Kováč"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Attila Kováč – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Attila Kováč?
Jméno Attila Kováč je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Attila Kováč je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Attila Kováč.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602

Jaroslav Rada, Česká síť

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Rudolf Kypta, Coface