Doan van Trinh . . - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Doan Van Trinh v rejstřících
Jméno Doan Van Trinh není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno není zapsáno v žádnév 0 existující společnosti a nemá žádný aktuální záznam a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.
Jméno Doan Van Trinh není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Doan van Trinh . . - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Doan van Trinh
Rakovník |
Firmy: HOTRIS,s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Doan van Trinh . .
okres Rakovník |
Firmy: HOTRIS,s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
Doan van Trinh . .
Rakovník |
Firmy: HOTRIS,s.r.o. v likvidaci |
Detaily Doan van Trinh . . - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Doan van Trinh, Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HOTRIS,s.r.o. v likvidaci
Sadová 2424, Rakovník II, 269 01 Rakovník Zaniklý subjekt: 18.1.2024 |
15.3.1999 18.1.2024 |
|
| HOTRIS,s.r.o. v likvidaci
Sadová 2424, Rakovník II, 269 01 Rakovník Zaniklý subjekt: 18.1.2024 |
24.3.1997 15.3.1999 |
2. Doan van Trinh . ., okres Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HOTRIS,s.r.o. v likvidaci
Sadová 2424, Rakovník II, 269 01 Rakovník Zaniklý subjekt: 18.1.2024 |
24.3.1997 15.3.1999 |
3. Doan van Trinh . ., Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HOTRIS,s.r.o. v likvidaci
Sadová 2424, Rakovník II, 269 01 Rakovník Zaniklý subjekt: 18.1.2024 |
15.3.1999 18.1.2024 |
Souhrnné informace ke jménu "Doan van Trinh . ."
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Doan van Trinh . . – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Doan van Trinh . .?
Jméno Doan van Trinh . . je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Doan van Trinh . . je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Doan van Trinh . ..
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface