Petr Kobzík - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Petr Kobzik v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Petr Kobzik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Petr Kobzík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Bc. Petr Kobzík
Brno |
Živnost a firmy: EKOPRODUKT spol. s r.o. | KOBZIK, s.r.o. | Richard restaurants, s.r.o. v likvidaci | |
| 2. |
Petr Kobzík
Jablonec nad Nisou |
Živnost |
Detaily Petr Kobzík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Bc. Petr Kobzík, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EKOPRODUKT spol. s r.o.
č.ev. 501, 664 34 Jinačovice |
15.9.2014 | |
| EKOPRODUKT spol. s r.o.
č.ev. 501, 664 34 Jinačovice |
1.1.2009 | |
| EKOPRODUKT spol. s r.o.
č.ev. 501, 664 34 Jinačovice |
1.1.2009 25.11.2016 |
|
| KOBZIK, s.r.o.
Ríšova 64/12, Žebětín, 641 00 Brno Zaniklý subjekt: 30.6.2018 |
7.9.2016 14.12.2017 |
|
| KOBZIK, s.r.o.
Ríšova 64/12, Žebětín, 641 00 Brno Zaniklý subjekt: 30.6.2018 |
27.4.2011 7.9.2016 |
|
| KOBZIK, s.r.o.
Ríšova 64/12, Žebětín, 641 00 Brno Zaniklý subjekt: 30.6.2018 |
27.4.2011 30.6.2018 |
|
| KOBZIK, s.r.o.
Ríšova 64/12, Žebětín, 641 00 Brno Zaniklý subjekt: 30.6.2018 |
27.4.2011 7.9.2016 |
|
| Richard restaurants, s.r.o. v likvidaci
Brno Zaniklý subjekt: 4.1.2011 |
27.8.2009 4.1.2011 |
|
| Richard restaurants, s.r.o. v likvidaci
Brno Zaniklý subjekt: 4.1.2011 |
27.8.2009 4.1.2011 |
|
| U Richarda, s.r.o.
č.ev. 501, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 1.7.2023 |
5.9.2016 1.7.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Výroba nápojů Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
1.12.2007 |
Bc. Petr Kobzík Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel U Richarda, s.r.o. . |
| 25.11.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel EKOPRODUKT spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 25.11.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (EKOPRODUKT spol. s r.o.) |
2. Petr Kobzík, Jablonec nad Nisou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
6.2.1991 |
Souhrnné informace ke jménu "Petr Kobzík"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Petr Kobzík – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Petr Kobzík?
Jméno Petr Kobzík je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Petr Kobzík je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Petr Kobzík.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci