JINDŘICH ZECHMEISTER - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jindrich Zechmeister v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jindrich Zechmeister bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
JINDŘICH ZECHMEISTER - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
JINDŘICH ZECHMEISTER
Brno |
Firmy: IT mentor, s.r.o. | ZONER a.s. |
| 2. |
Ing. Jindřich Zechmeister
Brno |
Živnost |
Detaily JINDŘICH ZECHMEISTER - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. JINDŘICH ZECHMEISTER, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| IT mentor, s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
5.6.2024 | |
| IT mentor, s.r.o.
Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 Brno |
5.6.2024 | |
| ZONER a.s.
Nové sady 583/18, Staré Brno, 602 00 Brno |
21.4.2026 |
JINDŘICH ZECHMEISTER Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva ZONER a.s. |
| 5.6.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (IT mentor, s.r.o.) |
| 5.6.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (IT mentor, s.r.o.) |
2. Ing. Jindřich Zechmeister, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti v oblasti informačních technologií Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
18.5.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "JINDŘICH ZECHMEISTER"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JINDŘICH ZECHMEISTER – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JINDŘICH ZECHMEISTER?
Jméno JINDŘICH ZECHMEISTER je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem JINDŘICH ZECHMEISTER je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem JINDŘICH ZECHMEISTER.
