DANIEL ŠUBERT - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Daniel Subert v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Daniel Subert bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
DANIEL ŠUBERT - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
DANIEL ŠUBERT
Teplice |
Firmy: Druchor s.r.o. | RHD Personal s.r.o. |
| 2. |
Daniel Šubert
okres Pardubice |
Živnost |
| 3. |
Daniel Šubert
okres Žďár nad Sázavou |
Živnost |
Detaily DANIEL ŠUBERT - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. DANIEL ŠUBERT, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Druchor s.r.o.
Masarykova třída 124/124, Trnovany, 415 01 Teplice |
1.10.2025 | |
| RHD Personal s.r.o.
Masarykova třída 124/124, Trnovany, 415 01 Teplice |
24.9.2021 | |
| RHD Personal s.r.o.
Masarykova třída 124/124, Trnovany, 415 01 Teplice |
24.9.2021 |
DANIEL ŠUBERT Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.10.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 500,-Kč, podíl: 50 % (Druchor s.r.o.) |
| 24.9.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 7 000,-Kč (RHD Personal s.r.o.) |
| 24.9.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RHD Personal s.r.o.) |
2. Daniel Šubert, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Demolice a příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti |
3.6.2016 |
3. Daniel Šubert, okres Žďár nad Sázavou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
16.5.2022 |
Souhrnné informace ke jménu "DANIEL ŠUBERT"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu DANIEL ŠUBERT – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno DANIEL ŠUBERT?
Jméno DANIEL ŠUBERT je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem DANIEL ŠUBERT je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem DANIEL ŠUBERT.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface