Lukáš Kubát - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lukas Kubat v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 4 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 15 existujících společnostech a má celkem 10 aktuálních záznamů a celkem 25 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Lukas Kubat bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 14 různých osob.
Lukáš Kubát - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. LUKÁŠ KUBÁT
okres Praha-východ |
Firmy:
COOLLAB, s.r.o. |
FRIENDS Studio Production, s.r.o. |
FTV Prima, spol. s r.o. |
... Celkem záznam u 8 firem. |
| 2. |
Lukáš Kubát
Praha |
Živnost a firmy:
KG Academy, z.s. |
LUXURY INVESTMENTS, a.s. |
NAIKTON spol. s r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 8 firem. |
| 3. |
Lukáš Kubát
okres Pelhřimov |
Firmy: Sdružení vlastníků bytů, Velká Chyška 100 | SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velká Chyška |
| 4. |
Lukáš Kubát
Hlinsko |
Firmy: Sdružení vlastníků domu ČSA 313 - 315, Hlinsko |
| 5. |
Lukáš Kubát
okres Trutnov |
Živnost |
| 6. |
Lukáš Kubát
okres Havlíčkův Brod |
Živnost |
| 7. |
Lukáš Kubát
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 8. |
Lukáš Kubát
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 9. |
Lukáš Kubát
okres Břeclav |
Živnost |
| 10. |
Lukáš Kubát
okres Havlíčkův Brod |
Živnost |
| 11. |
Lukáš Kubát
okres Příbram |
Živnost |
| 12. |
Lukáš Kubát
okres Most |
Živnost |
| 13. |
Lukáš Kubát
okres Pelhřimov |
Živnost |
| 14. |
Lukáš Kubát
okres Semily |
Živnost |
| 15. |
Ing. Lukáš Kubát
okres Praha-východ |
Živnost |
| 16. |
Lukáš Kubát
okres Jihlava |
Živnost |
| 17. |
Lukáš Kubát
okres Liberec |
Živnost |
| 18. |
Lukáš Kubát
České Budějovice |
Živnost |
| 19. |
Lukáš Kubát
okres Česká Lípa |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žandov |
Detaily Lukáš Kubát - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. LUKÁŠ KUBÁT, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| COOLLAB, s.r.o.
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
23.5.2023 | |
| FRIENDS Studio Production, s.r.o.
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
22.7.2024 | |
| FTV Prima, spol. s r.o.
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
21.10.2025 | |
| FTV Stream & Watch, s.r.o.
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
16.6.2026 | |
| Good TV Production SE
Štítného 1233/34, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
1.12.2024 | |
| MEDIA CLUB, s.r.o.
Vinohradská 3217/167, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
1.12.2024 | |
| PRIMA MEDIA CLUB GROUP, s.r.o.
Na poříčí 1079/3a, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 13.5.2026 |
13.12.2023 1.6.2025 |
|
| Reality - Český ráj s.r.o. v likvidaci
Troskovice 60, 512 63 Troskovice Zaniklý subjekt: 29.11.2014 |
25.6.2001 8.3.2012 |
|
| Reality - Český ráj s.r.o. v likvidaci
Troskovice 60, 512 63 Troskovice Zaniklý subjekt: 29.11.2014 |
25.6.2001 25.2.2009 |
Ing. LUKÁŠ KUBÁT okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.6.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (FTV Stream & Watch, s.r.o.) |
| 21.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (FTV Prima, spol. s r.o.) |
| 1.6.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva PRIMA MEDIA CLUB GROUP, s.r.o. |
2. Lukáš Kubát, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KG Academy, z.s.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
29.4.2019 21.10.2022 |
|
| KG Academy, z.s.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
29.4.2019 25.2.2022 |
|
| KG Academy, z.s.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
29.4.2019 8.4.2022 |
|
| KG Academy, z.s.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
8.4.2017 3.8.2019 |
|
| LUXURY INVESTMENTS, a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 6.12.2011 |
3.3.2006 12.3.2007 |
|
| NAIKTON spol. s r.o. v likvidaci
V závětří 1036/4, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.2.2022 |
2.3.2005 19.4.2006 |
|
| Ronin Codex s.r.o.
Bermanova 1026/8, Čakovice, 196 00 Praha |
22.8.2025 | |
| Ronin Codex s.r.o.
Bermanova 1026/8, Čakovice, 196 00 Praha |
22.8.2025 | |
| SK RSF Praha, z.s.
Ďáblická 754/45A, Ďáblice, 182 00 Praha |
5.4.2016 30.5.2019 |
|
| Sportovní centrum Bohnice s.r.o.
Bukolská 570/2, Bohnice, 181 00 Praha |
25.2.2022 18.10.2022 |
|
| Sportovní centrum Bohnice s.r.o.
Bukolská 570/2, Bohnice, 181 00 Praha |
1.10.2018 25.2.2022 |
|
| Sportovní centrum Bohnice s.r.o.
Bukolská 570/2, Bohnice, 181 00 Praha |
26.9.2018 25.2.2022 |
|
| Sportovní centrum Bohnice s.r.o.
Bukolská 570/2, Bohnice, 181 00 Praha |
26.9.2018 13.10.2022 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
21.10.2022 31.3.2026 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
25.2.2022 21.10.2022 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.3.2019 10.2.2026 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.3.2019 25.2.2022 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.3.2019 25.2.2022 |
|
| STRONG Alliance s.r.o.
Španělská 759/4, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
4.3.2019 21.10.2022 |
|
| Top-Notch Company, s.r.o. v likvidaci
U Kamýku 284/11, Kamýk, 142 00 Praha Zaniklý subjekt: 23.10.2019 |
4.8.2016 6.8.2018 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Ostatní úklidové činnosti Univerzální administrativní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod |
2.5.2005 |
Lukáš Kubát Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.3.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (STRONG Alliance s.r.o. ) |
| 31.3.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel STRONG Alliance s.r.o. . |
| 22.8.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč (Ronin Codex s.r.o.) |
3. Lukáš Kubát, okres Pelhřimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Sdružení vlastníků bytů, Velká Chyška 100
Velká Chyška 100, 394 28 Velká Chyška |
6.6.2019 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velká Chyška
Velká Chyška 138, 394 28 Velká Chyška |
21.12.2019 29.1.2022 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velká Chyška
Velká Chyška 138, 394 28 Velká Chyška |
18.6.2015 21.12.2019 |
Lukáš Kubát okres Pelhřimov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.4.2022 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velká Chyška |
| 24.7.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Sdružení vlastníků bytů, Velká Chyška 100 |
| 21.3.2020 | Člen statutárního orgánu SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Velká Chyška |
4. Lukáš Kubát, Hlinsko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Sdružení vlastníků domu ČSA 313 - 315, Hlinsko
Hlinsko, ČSA 313 - 315 |
20.11.2022 | |
| Sdružení vlastníků domu ČSA 313 - 315, Hlinsko
Hlinsko, ČSA 313 - 315 |
20.11.2022 24.3.2023 |
Lukáš Kubát Hlinsko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.3.2023 | Člen představenstva Sdružení vlastníků domu ČSA 313 - 315, Hlinsko |
| 24.3.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Sdružení vlastníků domu ČSA 313 - 315, Hlinsko |
5. Lukáš Kubát, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení |
18.12.2014 |
6. Lukáš Kubát, okres Havlíčkův Brod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro scénická umění |
6.6.2016 |
7. Lukáš Kubát, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur |
29.9.2021 |
8. Lukáš Kubát, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Ostatní těžba a dobývání Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
16.3.2023 |
9. Lukáš Kubát, okres Břeclav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
16.10.2023 |
10. Lukáš Kubát, okres Havlíčkův Brod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti |
21.2.2024 |
11. Lukáš Kubát, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba ostatních dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Příprava staveniště Truhlářské práce Pokrývačské práce Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní úklidové činnosti |
30.7.2025 |
12. Lukáš Kubát, okres Most
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Ostatní pozemní osobní doprava j. n. Silniční nákladní doprava Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
30.3.2026 |
13. Lukáš Kubát, okres Pelhřimov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Univerzální administrativní činnosti |
31.10.2005 |
14. Lukáš Kubát, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
7.6.2006 |
15. Ing. Lukáš Kubát, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Univerzální administrativní činnosti |
22.1.2004 |
16. Lukáš Kubát, okres Jihlava
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
1.9.2007 |
17. Lukáš Kubát, okres Liberec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní pozemní osobní doprava j. n. Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
16.9.2009 |
18. Lukáš Kubát, České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Příprava staveniště Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
27.7.2011 |
19. Lukáš Kubát, okres Česká Lípa
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žandov
Mlýnská 116, 471 07 Žandov |
24.1.2015 20.1.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "Lukáš Kubát"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Lukáš Kubát – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Lukáš Kubát?
Jméno Lukáš Kubát je uvedeno v 15 společnostech.
Kolik osob se jménem Lukáš Kubát je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Lukáš Kubát.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Půjčka pro OSVČ bez daňového přiznání. Jaká je realita a šance na schválení