Danuše Fejtová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Danuse Fejtova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Danuse Fejtova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Danuše Fejtová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Danuše Fejtová
Svitavy |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy |
Detaily Danuše Fejtová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Danuše Fejtová, Svitavy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy
U Kojeneckého ústavu 569/15, Lány, 568 02 Svitavy |
29.6.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy
U Kojeneckého ústavu 569/15, Lány, 568 02 Svitavy |
6.6.2016 6.10.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy
U Kojeneckého ústavu 569/15, Lány, 568 02 Svitavy |
7.10.2015 14.9.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy
U Kojeneckého ústavu 569/15, Lány, 568 02 Svitavy |
7.6.2010 7.6.2015 |
Danuše Fejtová Svitavy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.9.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy |
| 30.9.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy |
| 14.9.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům 569/15, 570/17, ulice U Kojeneckého ústavu, Svitavy (vymazáno) |
Souhrnné informace ke jménu "Danuše Fejtová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Danuše Fejtová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Danuše Fejtová?
Jméno Danuše Fejtová je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Danuše Fejtová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Danuše Fejtová.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?