ALEŠ FARA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ales Fara v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Ales Fara bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
ALEŠ FARA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
ALEŠ FARA
okres Tábor |
Firmy: Redream s.r.o. |
| 2. |
Aleš Fara
okres Tábor |
Živnost |
| 3. |
Aleš Fára
Praha |
Živnost |
Detaily ALEŠ FARA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. ALEŠ FARA, okres Tábor
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Redream s.r.o.
Seifertova 983, 264 01 Sedlčany |
15.7.2026 | |
| Redream s.r.o.
Seifertova 983, 264 01 Sedlčany |
15.7.2026 |
ALEŠ FARA okres Tábor - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.7.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (Redream s.r.o.) |
| 15.7.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Redream s.r.o.) |
2. Aleš Fara, okres Tábor
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba oděvů Velkoobchod a maloobchod |
8.11.2024 |
3. Aleš Fára, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Inženýrské činnosti a související technické poradenství |
11.7.2007 |
Souhrnné informace ke jménu "ALEŠ FARA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ALEŠ FARA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ALEŠ FARA?
Jméno ALEŠ FARA je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem ALEŠ FARA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem ALEŠ FARA.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface