Ding Ding nar. . . - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ding Ding v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 7 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Ding Ding není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Ding Ding nar. . . - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Ding Ding
Praha |
Firmy: JACK INTERNATIONAL spol. s r.o. | Z.D.L. spol.s r.o. |
| 2. |
Ding Ding
Praha |
Firmy: JACK INTERNATIONAL spol. s r.o. |
| 3. |
Ding Ding
okres Rokycany |
Firmy: Z.D.L. spol.s r.o. |
Detaily Ding Ding nar. . . - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ding Ding, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
3.8.2009 | |
| JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
3.1.2008 | |
| JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
3.1.2008 3.8.2009 |
|
| Z.D.L. spol.s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
5.10.2004 8.3.2007 |
|
| Z.D.L. spol.s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
8.9.2000 5.10.2004 |
|
| Z.D.L. spol.s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
23.1.1997 8.9.2000 |
Ding Ding Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.8.2009 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.) |
| 3.8.2009 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (JACK INTERNATIONAL spol. s r.o. ) |
| 3.1.2008 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.) |
2. Ding Ding, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
14.12.1995 3.1.2008 |
|
| JACK INTERNATIONAL spol. s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
14.12.1995 2.10.1996 |
3. Ding Ding, okres Rokycany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Z.D.L. spol.s r.o.
Milady Horákové 499/62, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
5.4.1995 23.1.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "Ding Ding nar. . ."
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ding Ding nar. . . – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ding Ding nar. . .?
Jméno Ding Ding nar. . . je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Ding Ding nar. . . je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Ding Ding nar. . ..
