ALEŠ HUKAL - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ales Hukal v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Ales Hukal bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
ALEŠ HUKAL - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
ALEŠ HUKAL
okres Kolín |
Firmy: KRBY KURKA s.r.o. |
| 2. |
Aleš Hukal
okres Kolín |
Živnost |
Detaily ALEŠ HUKAL - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. ALEŠ HUKAL, okres Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KRBY KURKA s.r.o.
Lobňanská 1071, 289 11 Pečky |
12.9.2022 | |
| KRBY KURKA s.r.o.
Lobňanská 1071, 289 11 Pečky |
12.9.2022 |
ALEŠ HUKAL okres Kolín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.9.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 495,-Kč, podíl: 49.5 % (KRBY KURKA s.r.o.) |
| 12.9.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (KRBY KURKA s.r.o.) |
2. Aleš Hukal, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost Příprava staveniště Velkoobchod a maloobchod |
21.1.1998 |
Souhrnné informace ke jménu "ALEŠ HUKAL"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ALEŠ HUKAL – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ALEŠ HUKAL?
Jméno ALEŠ HUKAL je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem ALEŠ HUKAL je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem ALEŠ HUKAL.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface