KRISTÝNA ŽEMLOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Kristyna Zemlova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Kristyna Zemlova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
KRISTÝNA ŽEMLOVÁ - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
KRISTÝNA ŽEMLOVÁ
okres Děčín |
Firmy: MotoIN s.r.o. |
Detaily KRISTÝNA ŽEMLOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. KRISTÝNA ŽEMLOVÁ, okres Děčín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
17.7.2024 | |
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
21.1.2019 | |
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
18.9.2020 17.7.2024 |
|
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
25.1.2019 18.9.2020 |
|
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
21.1.2019 17.7.2024 |
|
| MotoIN s.r.o.
Brtníky 47, 407 60 Staré Křečany |
21.1.2019 18.9.2020 |
KRISTÝNA ŽEMLOVÁ okres Děčín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.7.2024 | Společník s vkladem MotoIN s.r.o. |
| 17.7.2024 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel WAY of SPIRIT s.r.o., zmenil adresu. |
| 17.7.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (MotoIN s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "KRISTÝNA ŽEMLOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu KRISTÝNA ŽEMLOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno KRISTÝNA ŽEMLOVÁ?
Jméno KRISTÝNA ŽEMLOVÁ je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem KRISTÝNA ŽEMLOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem KRISTÝNA ŽEMLOVÁ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface