VERONIKA NAVAROVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Veronika Navarova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 12 aktuálních záznamů a celkem 22 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Veronika Navarova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
VERONIKA NAVAROVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. VERONIKA NAVAROVÁ
Brno |
Živnost a firmy:
CATERING INFINITO s.r.o. |
CMS holding, a.s. |
ČEVS a.s. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 2. |
Ing. VERONIKA NAVAROVÁ
Praha |
Firmy: Marterra s.r.o. | PADOS s.r.o. v likvidaci | promoface s.r.o. |
| 3. |
Veronika Návarová
okres České Budějovice |
Podnikatel fyz. osoba |
Detaily VERONIKA NAVAROVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. VERONIKA NAVAROVÁ, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CATERING INFINITO s.r.o.
Blatnická 4219/4, Židenice (Brno-Vinohrady), 628 00 Brno |
22.7.2009 24.5.2011 |
|
| CATERING INFINITO s.r.o.
Blatnická 4219/4, Židenice (Brno-Vinohrady), 628 00 Brno |
22.7.2009 27.5.2011 |
|
| CMS holding, a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
22.7.2024 | |
| CMS holding, a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
3.6.2019 24.8.2022 |
|
| CMS holding, a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
3.6.2019 22.7.2024 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
22.7.2024 | |
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
31.5.2024 22.7.2024 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
3.6.2019 24.8.2022 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
3.6.2019 31.5.2024 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.6.2014 31.5.2019 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.6.2014 3.6.2019 |
|
| ČEVS a.s.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
14.5.2012 4.6.2014 |
|
| GUAPEX a.s.
U Leskavy 733/39, Starý Lískovec (Brno-Starý Lískovec), 625 00 Brno |
4.1.2022 | |
| GUAPEX a.s.
U Leskavy 733/39, Starý Lískovec (Brno-Starý Lískovec), 625 00 Brno |
4.1.2022 24.8.2022 |
|
| Leskava III., s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.1.2022 | |
| Leskava III., s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.1.2022 24.8.2022 |
|
| MPD 2026 s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
31.1.2024 | |
| NOVA - AGRO s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.10.2018 | |
| NOVA - AGRO s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.10.2018 31.5.2019 |
|
| NOVA - AGRO s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
4.10.2018 24.8.2022 |
|
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
24.8.2022 | |
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
14.7.2015 | |
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
31.5.2019 24.8.2022 |
|
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
14.7.2015 31.5.2019 |
|
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
14.7.2015 24.8.2022 |
|
| SANTANDER EVENT s.r.o.
Pisárecká 269/6, Pisárky (Brno-Kohoutovice), 603 00 Brno |
14.7.2015 31.5.2019 |
|
| Slunovrat A,Oldřišky Keithové, Brno-společenství vlastníků
Oldřišky Keithové 559/10, Nový Lískovec (Brno-Nový Lískovec), 634 00 Brno |
7.12.2019 24.8.2022 |
|
| Slunovrat A,Oldřišky Keithové, Brno-společenství vlastníků
Oldřišky Keithové 559/10, Nový Lískovec (Brno-Nový Lískovec), 634 00 Brno |
7.12.2019 29.10.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
18.12.2001 |
Mgr. VERONIKA NAVAROVÁ Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.7.2024 | Správní rada ČEVS a.s. |
| 24.7.2024 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady ČEVS a.s. |
| 22.7.2024 | Správní rada CMS holding, a.s. |
2. Ing. VERONIKA NAVAROVÁ, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Marterra s.r.o.
Mládeže 1479/3, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
9.8.2023 | |
| Marterra s.r.o.
Mládeže 1479/3, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
9.8.2023 | |
| PADOS s.r.o. v likvidaci
Drnovská 968/36, Ruzyně, 161 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.2.2026 |
24.4.2019 2.7.2021 |
|
| PADOS s.r.o. v likvidaci
Drnovská 968/36, Ruzyně, 161 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.2.2026 |
1.4.2019 10.6.2021 |
|
| promoface s.r.o.
Mládeže 1479/3, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
4.1.2024 | |
| promoface s.r.o.
Mládeže 1479/3, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
4.1.2024 |
Ing. VERONIKA NAVAROVÁ Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.1.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (promoface s.r.o.) |
| 4.1.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (promoface s.r.o.) |
| 9.8.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Marterra s.r.o.) |
3. Veronika Návarová, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů |
27.10.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "VERONIKA NAVAROVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VERONIKA NAVAROVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VERONIKA NAVAROVÁ?
Jméno VERONIKA NAVAROVÁ je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem VERONIKA NAVAROVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem VERONIKA NAVAROVÁ.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod