RENÁTA ŠTORK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Renata Stork v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Renata Stork bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
RENÁTA ŠTORK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
RENÁTA ŠTORK
DiS.
okres Benešov |
Firmy: YES & YES studio, s.r.o. |
| 2. |
Renáta Štork, DiS.
okres Benešov |
Živnost |
Detaily RENÁTA ŠTORK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. RENÁTA ŠTORK DiS. , okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| YES & YES studio, s.r.o.
Slunečná 782, 259 01 Votice |
1.7.2020 | |
| YES & YES studio, s.r.o.
Slunečná 782, 259 01 Votice |
13.8.2018 |
RENÁTA ŠTORK DiS. okres Benešov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1,-Kč, podíl: 25 % (YES & YES studio, s.r.o.) |
| 1.7.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (YES & YES studio, s.r.o.) |
2. Renáta Štork, DiS., okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba oděvů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Specializované návrhářské činnosti |
27.1.2014 |
Souhrnné informace ke jménu "RENÁTA ŠTORK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu RENÁTA ŠTORK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno RENÁTA ŠTORK?
Jméno RENÁTA ŠTORK je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem RENÁTA ŠTORK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem RENÁTA ŠTORK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?