IVAN PALOUŠEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ivan Palousek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Ivan Palousek není zapsáno v živnostenském rejstříku.
IVAN PALOUŠEK - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
IVAN PALOUŠEK
okres Olomouc |
Firmy: EverLift spol. s r.o. | Spolek her a sportů Bukovany |
Detaily IVAN PALOUŠEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. IVAN PALOUŠEK, okres Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EverLift spol. s r.o.
Hněvotín 444, 783 47 Hněvotín |
13.2.2017 | |
| Spolek her a sportů Bukovany
Bukovany 115, 779 00 Bukovany |
5.9.2024 |
IVAN PALOUŠEK okres Olomouc - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.9.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Spolek her a sportů Bukovany |
| 17.3.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (EverLift spol. s r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "IVAN PALOUŠEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu IVAN PALOUŠEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno IVAN PALOUŠEK?
Jméno IVAN PALOUŠEK je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem IVAN PALOUŠEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem IVAN PALOUŠEK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?