PETR MAŠTALÍŔ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Petr Mastalir v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 11 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Petr Mastalir bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 8 různých osob.
PETR MAŠTALÍŔ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Petr Maštalíř
Ivančice |
Živnost a firmy: HC Zastávka z.s. | HLK konstrukce a montáže, a.s. | MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o. | |
| 2. |
Petr Maštalíř
Jičín |
Firmy: JAPET FOOD s.r.o. | Společenství vlastníků, U Stadionu 837 a 838 v Jičíně |
| 3. |
Petr Maštalíř
okres Trutnov |
Firmy: Společenství vlastníků domu K. Čapka 649 - 650, Hostinné |
| 4. |
Petr Maštalíř
okres Semily |
Živnost |
| 5. |
Petr Maštalíř
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 6. |
Petr Maštalíř
okres Litoměřice |
Živnost |
| 7. |
Petr Maštalíř
okres Znojmo |
Živnost |
| 8. |
Petr Maštalíř
okres Zlín |
Živnost |
| 9. |
Petr Maštalíř
Chlumec |
Živnost |
| 10. |
Petr Maštalíř
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 11. |
Petr Maštalíř
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 12. |
Petr Maštalíř
Přerov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 774, 769, 441, 440 Dvořákova 5,7, 9, 11 v Přerově |
| 13. |
Ing. Petr Maštalíř
okres Trutnov |
Firmy: Společenství vlastníků domu K. Čapka 649 - 650, Hostinné |
Detaily PETR MAŠTALÍŔ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Petr Maštalíř, Ivančice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HC Zastávka z.s.
Červený vrch 235, 664 84 Zastávka |
26.4.2025 | |
| HLK konstrukce a montáže, a.s.
Jahodová 1560, 252 28 Černošice |
2.5.2012 11.11.2015 |
|
| HLK konstrukce a montáže, a.s.
Jahodová 1560, 252 28 Černošice |
2.5.2012 26.10.2016 |
|
| MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o.
č.p. 171, 671 73 Dolní Dubňany |
1.12.2014 13.6.2022 |
|
| MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o.
č.p. 171, 671 73 Dolní Dubňany |
9.2.2012 1.12.2014 |
|
| MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o.
č.p. 171, 671 73 Dolní Dubňany |
16.11.2002 9.2.2012 |
|
| MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o.
č.p. 171, 671 73 Dolní Dubňany |
14.10.1998 12.12.2001 |
|
| MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o.
č.p. 171, 671 73 Dolní Dubňany |
14.10.1998 16.11.2002 |
|
| TEMAS spol. s r.o. v likvidaci
Hlavní 714/75, 664 12 Oslavany Zaniklý subjekt: 3.8.2023 |
13.11.2015 9.9.2017 |
|
| TEMAS spol. s r.o. v likvidaci
Hlavní 714/75, 664 12 Oslavany Zaniklý subjekt: 3.8.2023 |
1.2.2001 13.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Silniční nákladní doprava Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod |
17.3.1995 |
Petr Maštalíř Ivančice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.8.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva HC Zastávka z.s. |
| 13.6.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (MONTANA DOLNÍ DUBŇANY, spol. s r.o. ) |
| 6.10.2017 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel TEMAS spol. s r.o. . |
2. Petr Maštalíř, Jičín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JAPET FOOD s.r.o.
U stadionu 838, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín |
4.7.2023 | |
| JAPET FOOD s.r.o.
U stadionu 838, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín |
4.7.2023 | |
| Společenství vlastníků, U Stadionu 837 a 838 v Jičíně
U stadionu 837, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín |
29.4.2022 |
Petr Maštalíř Jičín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.8.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků, U Stadionu 837 a 838 v Jičíně |
| 4.7.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 6 000,-Kč, podíl: 60 % (JAPET FOOD s.r.o.) |
| 4.7.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JAPET FOOD s.r.o.) |
3. Petr Maštalíř, okres Trutnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu K. Čapka 649 - 650, Hostinné
K. Čapka 650, 543 71 Hostinné |
12.4.2026 |
Petr Maštalíř okres Trutnov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.5.2026 |
4. Petr Maštalíř, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Překladatelské a tlumočnické činnosti Ostatní vzdělávání Velkoobchod a maloobchod |
30.10.2012 |
5. Petr Maštalíř, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba potravinářských výrobků Velkoobchod a maloobchod |
31.5.2021 |
6. Petr Maštalíř, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava |
1.9.2023 |
7. Petr Maštalíř, okres Znojmo
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Silniční nákladní doprava |
18.12.1991 |
8. Petr Maštalíř, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků Ostatní zpracovatelský průmysl j. n. Příprava staveniště Malířské a natěračské práce Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Inženýrské činnosti a související technické poradenství Podpůrné činnosti pro scénická umění Velkoobchod a maloobchod |
7.3.2001 |
9. Petr Maštalíř, Chlumec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
19.12.2000 |
10. Petr Maštalíř, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
4.2.2008 |
11. Petr Maštalíř, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
25.6.2008 |
12. Petr Maštalíř, Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 774, 769, 441, 440 Dvořákova 5,7, 9, 11 v Přerově
Přerov, Přerov I-Město, Dvořákova č.774/5, PSČ 75000 |
9.12.2008 18.9.2013 |
13. Ing. Petr Maštalíř, okres Trutnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu K. Čapka 649 - 650, Hostinné
K. Čapka 650, 543 71 Hostinné |
1.6.2021 12.4.2026 |
Souhrnné informace ke jménu "PETR MAŠTALÍŔ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PETR MAŠTALÍŔ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PETR MAŠTALÍŔ?
Jméno PETR MAŠTALÍŔ je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem PETR MAŠTALÍŔ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem PETR MAŠTALÍŔ.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod