SUSANNE TRIER - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Susanne Trier v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Susanne Trier není zapsáno v živnostenském rejstříku.
SUSANNE TRIER - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
SUSANNE TRIER
Švýcarská konfederace |
Firmy: VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost |
Detaily SUSANNE TRIER - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. SUSANNE TRIER, Švýcarská konfederace
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Havlíčkova 180/18, 697 01 Kyjov |
24.3.2025 | |
| VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost
Havlíčkova 180/18, 697 01 Kyjov |
1.1.2024 24.3.2025 |
SUSANNE TRIER Švýcarská konfederace - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.1.2026 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost |
| 21.1.2026 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost |
| 10.7.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady VETROPACK MORAVIA GLASS, akciová společnost |
Souhrnné informace ke jménu "SUSANNE TRIER"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu SUSANNE TRIER – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno SUSANNE TRIER?
Jméno SUSANNE TRIER je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem SUSANNE TRIER je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem SUSANNE TRIER.
