LUKÁŠ STRAPEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lukas Strapek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Lukas Strapek není zapsáno v živnostenském rejstříku.
LUKÁŠ STRAPEK - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
LUKÁŠ STRAPEK
DiS.
okres Prachatice |
Firmy: Zemědělská farma a služby Brož, s.r.o. |
Detaily LUKÁŠ STRAPEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. LUKÁŠ STRAPEK DiS. , okres Prachatice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělská farma a služby Brož, s.r.o.
Sviny 121, 391 81 Sviny |
21.8.2024 |
LUKÁŠ STRAPEK DiS. okres Prachatice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.8.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 500,-Kč, podíl: 5 % (Zemědělská farma a služby Brož, s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "LUKÁŠ STRAPEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu LUKÁŠ STRAPEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno LUKÁŠ STRAPEK?
Jméno LUKÁŠ STRAPEK je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem LUKÁŠ STRAPEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem LUKÁŠ STRAPEK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?