FABIÁN ČERNÝ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Fabian Cerny v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Fabian Cerny bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
FABIÁN ČERNÝ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
FABIÁN ČERNÝ
okres Mělník |
Firmy: Charitativní spolek Srdcovka, v likvidaci |
| 2. |
Mgr. Fabián Černý
okres Mělník |
Živnost |
Detaily FABIÁN ČERNÝ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. FABIÁN ČERNÝ, okres Mělník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Charitativní spolek Srdcovka, v likvidaci
Kytlická 754/11, Prosek, 190 00 Praha |
22.10.2024 |
FABIÁN ČERNÝ okres Mělník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.10.2024 | Zapsán(-a) jako likvidátor Charitativní spolek Srdcovka, v likvidaci |
2. Mgr. Fabián Černý, okres Mělník
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Poradenství v oblasti informačních technologií Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
20.9.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "FABIÁN ČERNÝ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu FABIÁN ČERNÝ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno FABIÁN ČERNÝ?
Jméno FABIÁN ČERNÝ je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem FABIÁN ČERNÝ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem FABIÁN ČERNÝ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface