ADRIANA KALOUSOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Adriana Kalousova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Adriana Kalousova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
ADRIANA KALOUSOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
ADRIANA KALOUSOVÁ
Nový Bor |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nový Bor |
| 2. |
Adriana Kalousová
okres Česká Lípa |
Živnost |
| 3. |
Adriana Kalousová
okres Znojmo |
Živnost |
Detaily ADRIANA KALOUSOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. ADRIANA KALOUSOVÁ, Nový Bor
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Nový Bor
Gen. Svobody 812, Arnultovice, 473 01 Nový Bor |
30.1.2026 |
ADRIANA KALOUSOVÁ Nový Bor - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.8.2026 |
2. Adriana Kalousová, okres Česká Lípa
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Elektroinstalační, instalatérské a ostatní stavebně instalační práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
27.3.2024 |
3. Adriana Kalousová, okres Znojmo
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
11.6.2026 |
Souhrnné informace ke jménu "ADRIANA KALOUSOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ADRIANA KALOUSOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ADRIANA KALOUSOVÁ?
Jméno ADRIANA KALOUSOVÁ je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem ADRIANA KALOUSOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem ADRIANA KALOUSOVÁ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface