Pavel Juračka - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Juracka v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 10 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 30 existujících společnostech a má celkem 22 aktuálních záznamů a celkem 67 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Juracka bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 8 různých osob.
Pavel Juračka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Šáfr
okres Litoměřice |
Podnikatel fyz. osoba a firmy:
H-PRO spol. s r.o. |
KANTECH, spol. s r.o. |
KLIMATOP CZ s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 2. |
Ing. Pavel Juračka
Ústí nad Labem |
Firmy:
Duchcovská svařovna, a.s. |
EZ stavební a.s. |
FVE Petrovice a.s. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 3. |
Pavel Juračka
Sezimovo Ústí |
Živnost a firmy: PP HOBBY s.r.o. | SAGATO spol. s r.o. | SAPETA CENTRUM s.r.o. | |
| 4. |
Pavel Juračka
okres Zlín |
Živnost a firmy: ESTOL Zlín, s.r.o. |
| 5. |
Pavel Juračka
okres Praha-východ |
Firmy: OPTOTECH a.s. |
| 6. |
Pavel Juračka
Rosice |
Živnost a firmy: FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. | Městský fotbalový svaz Brno | Nadační fond ZBROJOVÁK | |
| 7. |
Pavel Juračka
okres Žďár nad Sázavou |
Firmy: Orel jednota Rozsochy |
| 8. |
Pavel Juračka
okres Uherské Hradiště |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bzová |
| 9. |
Pavel Juračka
okres Blansko |
Firmy: Chataři pro Jedovnice 2024 z.s. |
| 10. |
Pavel Juračka
Luhačovice |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pradlisko |
| 11. |
Ing. Pavel Juračka
Kamenice |
Živnost |
| 12. |
Pavel Juračka
okres Žďár nad Sázavou |
Živnost |
| 13. |
Ing. Pavel Juračka
Ústí nad Labem |
Živnost |
| 14. |
Pavel Juračka
okres Žďár nad Sázavou |
Živnost |
| 15. |
Pavel Juračka
Kuřim |
Živnost |
| 16. |
Pavel Juračka
okres Liberec |
Živnost |
| 17. |
Pavel Juračka
Bojkovice |
Živnost |
| 18. |
Pavel Juračka
okres Ústí nad Labem |
Živnost |
| 19. |
Ing. Pavel Juračka
okres Frýdek-Místek |
Firmy: OPTOMONT, a.s. |
| 20. |
Pavel Juračka
okres Liberec |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 176, 177, ul. Liberecká, Markvartice, Jablonné v Podještědí |
| 21. |
Ing. Pavel Juračka
Uherské Hradiště |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům Revoluční č.p. 729 v Uherském Hradišti |
| 22. |
Pavel Juračka
Ústí nad Labem |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Pincova 2967/5 a 2968/7 v Ústí nad Labem |
| 23. |
Pavel Juračka
Tábor |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor |
Detaily Pavel Juračka - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Šáfr, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
17.12.1997 4.5.2002 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
18.11.2013 31.3.2026 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
10.5.2012 18.11.2013 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
4.5.2012 31.3.2026 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
4.5.2012 18.11.2013 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
15.5.2002 10.5.2012 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
8.1.1997 9.10.1997 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
2.4.1996 15.5.2002 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
1.12.1995 2.4.1996 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
7.8.1992 1.12.1995 |
|
| KANTECH, spol. s r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
7.8.1992 8.1.1997 |
|
| KLIMATOP CZ s.r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
29.10.2014 | |
| KLIMATOP CZ s.r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
28.2.2014 | |
| KLIMATOP CZ s.r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
4.9.2012 29.10.2014 |
|
| KLIMATOP CZ s.r.o.
Masarykova 307, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
7.3.2012 4.9.2012 |
|
| PROFICAN, v.o.s.
Lodní náměstí 1093/7, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
15.12.1997 23.5.2012 |
|
| PROFICAN, v.o.s.
Lodní náměstí 1093/7, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
15.12.1997 2.5.2012 |
|
| ŠEZAL spol. s r.o.
Osvobození 958/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice Zaniklý subjekt: 15.6.2020 |
22.11.2013 15.6.2020 |
|
| ŠEZAL spol. s r.o.
Osvobození 958/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice Zaniklý subjekt: 15.6.2020 |
31.8.2009 15.6.2020 |
|
| ŠEZAL spol. s r.o.
Osvobození 958/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice Zaniklý subjekt: 15.6.2020 |
31.8.2009 22.11.2013 |
|
| ŠEZAL spol. s r.o.
Osvobození 958/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice Zaniklý subjekt: 15.6.2020 |
31.8.2009 22.11.2013 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ubytování Výroba elektřiny |
13.8.2012 |
Josef Šáfr okres Litoměřice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.3.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (KANTECH, spol. s r.o. ) |
| 31.3.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel KANTECH, spol. s r.o. . |
| 29.10.2014 | Společník s vkladem KLIMATOP CZ s.r.o. |
2. Ing. Pavel Juračka, Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Duchcovská svařovna, a.s.
Želénská 485/2, 419 01 Duchcov |
21.2.2005 15.3.2005 |
|
| EZ stavební a.s.
Českobrodská 628, Běchovice, 190 11 Praha |
15.8.2022 29.6.2023 |
|
| FVE Petrovice a.s.
Přívozní 1054/2, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
23.2.2018 17.12.2024 |
|
| FVE Petrovice a.s.
Přívozní 1054/2, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
19.11.2012 16.10.2015 |
|
| FVE Petrovice a.s.
Přívozní 1054/2, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
19.11.2012 19.11.2017 |
|
| GAPAFOND spol. s r.o.
Javorová 245, Skorotice, 403 40 Ústí nad Labem |
25.2.2020 | |
| GAPAFOND spol. s r.o.
Javorová 245, Skorotice, 403 40 Ústí nad Labem |
25.2.2020 | |
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
27.4.2015 11.4.2024 |
|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
31.7.2014 27.4.2015 |
|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
4.5.2002 31.7.2014 |
|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
17.12.1997 16.7.2014 |
|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
17.12.1997 4.5.2002 |
|
| H-PRO spol. s r.o.
Důlce 1638/39, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
17.12.1997 8.7.2004 |
|
| Chládek & Tintěra, a.s.
Nerudova 1022/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
25.6.2009 21.4.2010 |
|
| Chládek & Tintěra, a.s.
Nerudova 1022/16, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
10.6.2008 25.6.2009 |
|
| PROGI spol. s r.o.
Žukovova 79/60, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem Zaniklý subjekt: 1.4.2025 |
29.7.2014 1.4.2025 |
|
| PROGI spol. s r.o.
Žukovova 79/60, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem Zaniklý subjekt: 1.4.2025 |
29.7.2014 14.3.2025 |
|
| TÝM PROGI s.r.o.
Žukovova 79/60, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem |
1.4.2025 | |
| TÝM PROGI s.r.o.
Žukovova 79/60, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem |
28.2.2025 | |
| VIAMONT Servis a. s.
Mařákova 3079/2, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem |
1.3.2021 19.5.2022 |
Ing. Pavel Juračka Ústí nad Labem - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.4.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (TÝM PROGI s.r.o.) |
| 14.3.2025 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (PROGI spol. s r.o. ) |
| 28.2.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 40 % (Tým dopravního inženýrství s.r.o.) |
3. Pavel Juračka, Sezimovo Ústí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PP HOBBY s.r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
12.10.2016 | |
| PP HOBBY s.r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
12.10.2016 | |
| SAGATO spol. s r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
23.11.2015 | |
| SAGATO spol. s r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
11.1.2011 | |
| SAGATO spol. s r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
4.11.2011 23.11.2015 |
|
| SAGATO spol. s r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
13.1.2011 4.11.2011 |
|
| SAGATO spol. s r.o.
Měšická 3160, 390 02 Tábor |
11.1.2011 23.11.2015 |
|
| SAPETA CENTRUM s.r.o.
Měšická 1993/2, 390 02 Tábor |
12.7.2019 | |
| Volejbal Tábor, z.s.
Zborovská 2696, 390 03 Tábor |
22.3.2019 6.6.2022 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Demolice a příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Sportovní činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
26.5.1997 |
Pavel Juračka Sezimovo Ústí - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.7.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Volejbal Tábor, z.s. |
| 12.7.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SAPETA CENTRUM s.r.o.) |
| 24.4.2019 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Volejbal Tábor, z.s. |
4. Pavel Juračka, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ESTOL Zlín, s.r.o.
Březůvky 1, 763 45 Březůvky |
8.2.2012 | |
| ESTOL Zlín, s.r.o.
Březůvky 1, 763 45 Březůvky |
15.5.2002 | |
| ESTOL Zlín, s.r.o.
Březůvky 1, 763 45 Březůvky |
15.5.2002 8.2.2012 |
|
| ESTOL Zlín, s.r.o.
Březůvky 1, 763 45 Březůvky |
15.5.2002 8.2.2012 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů |
25.10.1993 |
Pavel Juračka okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.2.2012 | Společník s vkladem ESTOL Zlín, s.r.o. |
| 8.2.2012 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel ESTOL Zlín, s.r.o., zmenil adresu. |
| 8.2.2012 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (ESTOL Zlín, s.r.o.) |
5. Pavel Juračka, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OPTOTECH a.s.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
19.10.2016 | |
| OPTOTECH a.s.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
19.10.2016 | |
| OPTOTECH a.s.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
19.10.2016 1.1.2021 |
|
| OPTOTECH a.s.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
19.6.2012 15.4.2015 |
|
| OPTOTECH a.s.
Budovcova 188/1, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
19.6.2012 19.10.2016 |
Pavel Juračka okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.1.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu OPTOTECH a.s. |
| 19.10.2016 | Akcionář OPTOTECH a.s. |
| 19.10.2016 | Správní rada OPTOTECH a.s. |
6. Pavel Juračka, Rosice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
Srbská 2838/47A, Královo Pole, 612 00 Brno |
6.6.2024 13.8.2025 |
|
| FC ZBROJOVKA BRNO, z.s.
Srbská 2838/47A, Královo Pole, 612 00 Brno |
10.6.2019 6.6.2024 |
|
| Městský fotbalový svaz Brno
Vídeňská 470/9, Štýřice, 639 00 Brno |
21.1.2025 | |
| Městský fotbalový svaz Brno
Vídeňská 470/9, Štýřice, 639 00 Brno |
23.3.2021 21.1.2025 |
|
| Nadační fond ZBROJOVÁK
Srbská 2838/47A, Královo Pole, 612 00 Brno |
12.11.2017 | |
| Společenství vlastníků Komenského náměstí 99, Rosice
Komenského náměstí 99, 665 01 Rosice |
4.1.2024 | |
| Společenství vlastníků Komenského náměstí 99, Rosice
Komenského náměstí 99, 665 01 Rosice |
4.2.2020 4.1.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
6.12.1999 |
Pavel Juračka Rosice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.9.2025 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady FC ZBROJOVKA BRNO, z.s. |
| 22.5.2025 | |
| 22.5.2025 |
7. Pavel Juračka, okres Žďár nad Sázavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Orel jednota Rozsochy
Rozsochy 77, 592 57 Rozsochy |
8.2.2025 | |
| Orel jednota Rozsochy
Rozsochy 77, 592 57 Rozsochy |
29.1.2016 29.1.2020 |
Pavel Juračka okres Žďár nad Sázavou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.2.2026 | |
| 12.2.2026 | |
| 28.5.2016 |
8. Pavel Juračka, okres Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bzová
Bzová 116, 687 71 Bojkovice |
9.1.2026 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bzová
Bzová 116, 687 71 Bojkovice |
26.12.2016 9.1.2026 |
Pavel Juračka okres Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.6.2026 | |
| 4.6.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bzová |
| 9.5.2018 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Bzová |
9. Pavel Juračka, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Chataři pro Jedovnice 2024 z.s.
Jedovnice ev. č. 113, 679 06 Jedovnice |
21.6.2024 |
Pavel Juračka okres Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.6.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Chataři pro Jedovnice 2024 z.s. |
10. Pavel Juračka, Luhačovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pradlisko
Ludkovice 44, 763 41 Ludkovice |
10.1.2026 |
Pavel Juračka Luhačovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Pradlisko |
11. Ing. Pavel Juračka, Kamenice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba konstrukčních kovových výrobků Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba elektronických součástek Demolice a příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ubytování Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní technické zkoušky a analýzy Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Úklidové činnosti Univerzální administrativní činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
26.6.2017 |
12. Pavel Juračka, okres Žďár nad Sázavou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Příprava staveniště Inženýrské činnosti a související technické poradenství Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Podpůrné činnosti pro scénická umění |
19.2.2020 |
13. Ing. Pavel Juračka, Ústí nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
21.9.1992 |
14. Pavel Juračka, okres Žďár nad Sázavou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
3.10.1995 |
15. Pavel Juračka, Kuřim
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
10.4.2006 |
16. Pavel Juračka, okres Liberec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Ostatní zpracovatelský průmysl Příprava staveniště Pokrývačské práce Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.5.2010 |
17. Pavel Juračka, Bojkovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kompletační a dokončovací práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
1.10.2009 |
18. Pavel Juračka, okres Ústí nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
31.10.2005 |
19. Ing. Pavel Juračka, okres Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
1.1.2007 4.7.2008 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
1.1.2007 12.9.2008 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
31.8.2004 1.1.2007 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
26.8.2003 31.8.2004 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
5.9.2001 26.8.2003 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
27.8.1997 5.9.2001 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
28.8.1996 27.8.1997 |
|
| OPTOMONT, a.s.
U kapliček 34/6, Střížkov (Praha 8), 180 00 Praha |
28.8.1996 1.1.2007 |
20. Pavel Juračka, okres Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 176, 177, ul. Liberecká, Markvartice, Jablonné v Podještědí
Liberecká 177, Markvartice, 471 25 Jablonné v Podještědí |
26.3.2017 26.3.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 176, 177, ul. Liberecká, Markvartice, Jablonné v Podještědí
Liberecká 177, Markvartice, 471 25 Jablonné v Podještědí |
26.3.2017 24.2.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 176, 177, ul. Liberecká, Markvartice, Jablonné v Podještědí
Liberecká 177, Markvartice, 471 25 Jablonné v Podještědí |
26.3.2012 4.11.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 176, 177, ul. Liberecká, Markvartice, Jablonné v Podještědí
Liberecká 177, Markvartice, 471 25 Jablonné v Podještědí |
26.3.2012 26.3.2017 |
21. Ing. Pavel Juračka, Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům Revoluční č.p. 729 v Uherském Hradišti
Revoluční 729, 686 06 Uherské Hradiště |
9.12.2002 24.5.2007 |
22. Pavel Juračka, Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Pincova 2967/5 a 2968/7 v Ústí nad Labem
Pincova 2968/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem |
20.3.2004 20.3.2009 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Pincova 2967/5 a 2968/7 v Ústí nad Labem
Pincova 2968/7, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem |
20.3.2002 20.3.2004 |
23. Pavel Juračka, Tábor
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor
Hanojská 2832/5, 390 05 Tábor |
3.6.2016 21.9.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Hanojská 2832, Tábor
Hanojská 2832/5, 390 05 Tábor |
1.1.2012 2.6.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Juračka"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Juračka – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Juračka?
Jméno Pavel Juračka je uvedeno v 30 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Juračka je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 15 osoby jménem Pavel Juračka.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci