Armando Tondi - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Armando Tondi v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Armando Tondi není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Armando Tondi - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Armando Tondi
Italská republika |
Firmy: EURO s.r.o. |
Detaily Armando Tondi - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Armando Tondi, Italská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EURO s.r.o.
Lyčkovo náměstí 508/7, Karlín, 186 00 Praha |
26.6.2013 | |
| EURO s.r.o.
Lyčkovo náměstí 508/7, Karlín, 186 00 Praha |
2.11.1998 26.6.2013 |
Armando Tondi Italská republika - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.6.2013 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 49 000,-Kč, podíl: 49 % (EURO s.r.o.) |
| 26.6.2013 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (EURO s.r.o. ) |
| 2.11.1998 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 49 000,-Kč (EURO s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Armando Tondi"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Armando Tondi – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Armando Tondi?
Jméno Armando Tondi je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Armando Tondi je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Armando Tondi.
