PAVLA BERGLOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavla Berglova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 5 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Pavla Berglova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
PAVLA BERGLOVÁ - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
PAVLA BERGLOVÁ
Praha |
Firmy:
AMBI CZ, s.r.o. |
Ambiente Egg, s.r.o. |
Ambifond, s.r.o. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
Detaily PAVLA BERGLOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. PAVLA BERGLOVÁ, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AMBI CZ, s.r.o.
Maiselova 38/15, Josefov, 110 00 Praha |
29.5.2024 | |
| Ambiente Egg, s.r.o.
Maiselova 38/15, Josefov, 110 00 Praha |
4.11.2025 | |
| Ambifond, s.r.o.
Maiselova 38/15, Josefov, 110 00 Praha |
17.1.2018 | |
| Ambifond, s.r.o.
Maiselova 38/15, Josefov, 110 00 Praha |
17.1.2018 18.5.2018 |
|
| Amlok, s.r.o.
Dlouhá 731/33, Staré Město, 110 00 Praha |
27.8.2018 | |
| Amlok, s.r.o.
Dlouhá 731/33, Staré Město, 110 00 Praha |
18.5.2018 | |
| Amlok, s.r.o.
Dlouhá 731/33, Staré Město, 110 00 Praha |
11.12.2014 18.5.2018 |
|
| Belok, s.r.o.
Míšeňská 66/12, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
27.8.2018 | |
| Belok, s.r.o.
Míšeňská 66/12, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
18.5.2018 | |
| Belok, s.r.o.
Míšeňská 66/12, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
23.11.2015 18.5.2018 |
|
| Belok, s.r.o.
Míšeňská 66/12, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
2.5.2013 23.11.2015 |
|
| Bjukitchen, s.r.o.
U krbu 3091/37, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
22.1.2024 | |
| Concepts s.r.o.
Bezručova 315/34, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
18.5.2018 | |
| Concepts s.r.o.
Bezručova 315/34, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
13.10.2015 18.5.2018 |
PAVLA BERGLOVÁ Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.11.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 508,-Kč (Ambiente Egg, s.r.o.) |
| 31.7.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Bjukitchen, s.r.o.) |
| 29.5.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AMBI CZ, s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "PAVLA BERGLOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVLA BERGLOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVLA BERGLOVÁ?
Jméno PAVLA BERGLOVÁ je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVLA BERGLOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem PAVLA BERGLOVÁ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?