Miroslav Chejnovský - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Miroslav Chejnovsky v rejstřících
Jméno Miroslav Chejnovsky není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 17 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.
Jméno Miroslav Chejnovsky bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Miroslav Chejnovský - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Miroslav Chejnovský
okres Hradec Králové |
Podnikatel fyz. osoba |
| 2. |
Miroslav Chejnovský
Hradec Králové |
Firmy: Bytové družstvo Bidlova 922 v likvidaci | SOLUPE s.r.o., v likvidaci | Společenství vlastníků pro dům Bidlova čp.922 |
| 3. |
Miroslav Chejnovský
okres Rychnov nad Kněžnou |
Firmy: Družstvo vlastníků Přestavlky | Myslivecké sdružení Chleny, z.s. | ZOPOS a.s. |
Detaily Miroslav Chejnovský - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Miroslav Chejnovský, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba elektřiny |
20.7.2012 |
2. Miroslav Chejnovský, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Bidlova 922 v likvidaci
Bidlova 922/18, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 18.3.2017 |
21.9.2016 18.3.2017 |
|
| Bytové družstvo Bidlova 922 v likvidaci
Bidlova 922/18, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 18.3.2017 |
5.5.1998 21.9.2016 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
24.7.2014 16.7.2021 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
2.10.2001 24.7.2014 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
2.6.1999 2.10.2001 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
5.5.1997 2.6.1999 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
13.7.1995 16.7.2021 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
13.7.1995 2.6.1999 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
13.7.1995 24.7.2014 |
|
| SOLUPE s.r.o., v likvidaci
Bohdanečská 146/9, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 16.7.2021 |
13.7.1995 5.5.1997 |
|
| Společenství vlastníků pro dům Bidlova čp.922
Bidlova 922/18, 500 03 Hradec Králové |
31.3.2005 22.1.2009 |
|
| Společenství vlastníků pro dům Bidlova čp.922
Bidlova 922/18, 500 03 Hradec Králové |
31.3.2005 16.8.2010 |
3. Miroslav Chejnovský, okres Rychnov nad Kněžnou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Družstvo vlastníků Přestavlky
č.p. 2, 517 41 Krchleby |
1.1.1984 22.5.1989 |
|
| Myslivecké sdružení Chleny, z.s.
č.p. 68, 517 45 Chleny |
4.11.2015 31.3.2018 |
|
| ZOPOS a.s.
č.p. 2, 517 41 Krchleby |
11.5.2007 21.5.2010 |
|
| ZOPOS a.s.
č.p. 2, 517 41 Krchleby |
9.5.2003 11.5.2007 |
|
| ZOPOS a.s.
č.p. 2, 517 41 Krchleby |
24.11.1993 25.9.2003 |
Souhrnné informace ke jménu "Miroslav Chejnovský"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Miroslav Chejnovský – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Miroslav Chejnovský?
Jméno Miroslav Chejnovský je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Miroslav Chejnovský je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Miroslav Chejnovský.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface