Luboš Twardzik - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lubos Twardzik v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Lubos Twardzik není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Luboš Twardzik - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Luboš Twardzik
Železný Brod |
Živnost a firmy: Areál Studenec s.r.o. | AUTA - STROJE s.r.o., v likvidaci | LUTWA s.r.o. |
Detaily Luboš Twardzik - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Luboš Twardzik, Železný Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Areál Studenec s.r.o.
č.p. 317, 512 33 Studenec |
26.2.2026 | |
| Areál Studenec s.r.o.
č.p. 317, 512 33 Studenec |
26.2.2026 | |
| AUTA - STROJE s.r.o., v likvidaci
č.p. 86, 533 41 Rohoznice Zaniklý subjekt: 19.1.2021 |
28.12.2004 19.1.2021 |
|
| AUTA - STROJE s.r.o., v likvidaci
č.p. 86, 533 41 Rohoznice Zaniklý subjekt: 19.1.2021 |
28.12.2004 19.1.2021 |
|
| LUTWA s.r.o.
Brodecká 778, 468 22 Železný Brod |
30.7.2014 | |
| LUTWA s.r.o.
Brodecká 778, 468 22 Železný Brod |
17.11.2012 | |
| LUTWA s.r.o.
Brodecká 778, 468 22 Železný Brod |
17.11.2012 30.7.2014 |
|
| LUTWA s.r.o.
Brodecká 778, 468 22 Železný Brod |
17.11.2012 30.7.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
18.9.1996 |
Luboš Twardzik Železný Brod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.2.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (Areál Studenec s.r.o.) |
| 26.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Areál Studenec s.r.o.) |
| 30.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 180 000,-Kč, podíl: 90 % (LUTWA s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Luboš Twardzik"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Luboš Twardzik – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Luboš Twardzik?
Jméno Luboš Twardzik je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Luboš Twardzik je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Luboš Twardzik.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod