Petr Ovčáček - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Petr Ovcacek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 4 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 8 aktuálních záznamů a celkem 31 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Petr Ovcacek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Petr Ovčáček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Petr Ovčáček
okres Přerov |
Živnost a firmy: Anděl Přerov s.r.o. |
| 2. |
Ing. Petr Ovčáček
okres Zlín |
Živnost a firmy:
AEP s.r.o. |
Carioca CZ a.s. v likvidaci |
RAWE, s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 3. |
Petr Ovčáček
Brno |
Firmy:
Building Partners s.r.o. |
Photonix s.r.o. |
Railway Restaurant Group s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 4. |
Petr Ovčáček
Přerov |
Živnost a firmy: Anděl Přerov s.r.o. |
| 5. |
Petr Ovčáček
okres Bruntál |
Živnost |
| 6. |
Petr Ovčáček
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
Detaily Petr Ovčáček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Petr Ovčáček, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
22.7.2014 | |
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
19.7.2014 22.7.2014 |
|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
1.10.2011 19.7.2014 |
|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
12.5.2004 1.10.2011 |
|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
30.11.2001 12.5.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
3.6.1994 |
Petr Ovčáček okres Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.7.2014 | Společník s vkladem Anděl Přerov s.r.o. |
| 22.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 80 000,-Kč, splaceno: 80 000,-Kč, podíl: 40 % (Anděl Přerov s.r.o.) |
| 19.7.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Anděl Přerov s.r.o. ) |
2. Ing. Petr Ovčáček, okres Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
12.9.2018 | |
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
12.9.2018 | |
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
22.11.2000 12.9.2018 |
|
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
15.3.2000 22.11.2000 |
|
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
26.10.1999 15.3.2000 |
|
| AEP s.r.o.
Zlín, tř.T.Bati 1039, PSČ 76001 |
26.10.1999 12.9.2018 |
|
| Carioca CZ a.s. v likvidaci
Zlín Zaniklý subjekt: 20.12.2012 |
17.7.1998 5.6.2001 |
|
| RAWE, s.r.o.
Zlín, Tř. T. Bati 1039, PSČ 76001 |
12.9.2018 | |
| RAWE, s.r.o.
Zlín, Tř. T. Bati 1039, PSČ 76001 |
26.11.2003 | |
| RAWE, s.r.o.
Zlín, Tř. T. Bati 1039, PSČ 76001 |
19.12.2003 12.9.2018 |
|
| RAWE, s.r.o.
Zlín, Tř. T. Bati 1039, PSČ 76001 |
26.11.2003 12.9.2018 |
|
| Správa domů a bytů s.r.o., v likvidaci
Santražiny 753, 760 01 Zlín |
2.11.1999 11.4.2002 |
|
| Teco a.s .
Průmyslová zóna Šťáralka 984, Kolín IV, 280 02 Kolín |
29.6.2018 1.7.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
9.1.1995 |
Ing. Petr Ovčáček okres Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2021 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Teco a.s . |
| 12.9.2018 | Společník s vkladem RAWE, s.r.o. |
| 12.9.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel RAWE, s.r.o., zmenil adresu. |
3. Petr Ovčáček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
15.5.2016 | |
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
11.1.2006 | |
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
30.5.2011 15.5.2016 |
|
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
17.4.2007 30.5.2011 |
|
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
11.1.2006 17.4.2007 |
|
| Building Partners s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
11.1.2006 15.5.2016 |
|
| Photonix s.r.o.
třída Svobody 740, Malenovice, 763 02 Zlín |
15.5.2016 28.11.2017 |
|
| Photonix s.r.o.
třída Svobody 740, Malenovice, 763 02 Zlín |
22.10.2012 15.5.2016 |
|
| Photonix s.r.o.
třída Svobody 740, Malenovice, 763 02 Zlín |
22.10.2012 15.5.2016 |
|
| Photonix s.r.o.
třída Svobody 740, Malenovice, 763 02 Zlín |
22.10.2012 24.11.2017 |
|
| Railway Restaurant Group s.r.o.
Armádní 318, 664 41 Omice |
13.5.2016 15.5.2020 |
|
| Railway Restaurant Group s.r.o.
Armádní 318, 664 41 Omice |
13.5.2016 23.1.2019 |
|
| SMEDEK s.r.o.
Pellicova 983/3b, Staré Brno, 602 00 Brno |
11.7.2000 2.12.2005 |
|
| SMEDEK s.r.o.
Pellicova 983/3b, Staré Brno, 602 00 Brno |
11.7.2000 2.1.2006 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Střední 11 v Brně
Střední 395/11, Ponava, 602 00 Brno |
24.2.2015 15.5.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Střední 11 v Brně
Střední 395/11, Ponava, 602 00 Brno |
24.2.2015 19.2.2018 |
|
| VYTOPNA GROUP SE
Borky 260, 664 41 Omice |
27.8.2018 18.5.2020 |
Petr Ovčáček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.6.2020 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady VYTOPNA GROUP SE |
| 15.5.2020 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Railway Restaurant Group s.r.o. . |
| 23.1.2019 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Railway Restaurant Group s.r.o. ) |
4. Petr Ovčáček, Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
22.7.2014 | |
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
19.7.2014 22.7.2014 |
|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
12.5.2004 19.7.2014 |
|
| Anděl Přerov s.r.o.
č.p. 103, 751 21 Radvanice |
30.11.2001 12.5.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
26.10.2012 |
Petr Ovčáček Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.7.2014 | Společník s vkladem Anděl Přerov s.r.o. |
| 22.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč, splaceno: 40 000,-Kč, podíl: 20 % (Anděl Přerov s.r.o.) |
| 19.7.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Anděl Přerov s.r.o. ) |
5. Petr Ovčáček, okres Bruntál
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
12.10.2020 |
6. Petr Ovčáček, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
21.5.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "Petr Ovčáček"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Petr Ovčáček – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Petr Ovčáček?
Jméno Petr Ovčáček je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem Petr Ovčáček je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Petr Ovčáček.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod