Pavel Capouch - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Capouch v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 10 existujících společnostech a má celkem 8 aktuálních záznamů a celkem 27 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Capouch bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Pavel Capouch - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Capouch
Praha |
Firmy:
Antalos s.r.o. |
CN Finance Praha s.r.o. |
CN Finance s.r.o. |
... Celkem záznam u 11 firem. |
| 2. |
Pavel Capouch
okres Příbram |
Firmy: TJ Sokol Počepice, z.s. |
| 3. |
Pavel Capouch
okres Tábor |
Živnost |
| 4. |
Pavel Capouch
okres Příbram |
Firmy: ZD Nechvalice - v likvidaci |
Detaily Pavel Capouch - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Capouch, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Antalos s.r.o.
Šafaříkova 201/17, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
6.4.2018 | |
| Antalos s.r.o.
Šafaříkova 201/17, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
24.11.2014 6.4.2018 |
|
| CN Finance Praha s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
4.4.2018 | |
| CN Finance Praha s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
4.4.2018 | |
| CN Finance Praha s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
4.4.2018 4.4.2018 |
|
| CN Finance Praha s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
4.4.2018 4.4.2018 |
|
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
6.4.2018 | |
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
24.9.2004 | |
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
7.7.2014 6.4.2018 |
|
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
14.12.2013 7.7.2014 |
|
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
24.9.2004 14.12.2013 |
|
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
24.9.2004 14.12.2013 |
|
| CN Finance s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
24.9.2004 6.4.2018 |
|
| EGLIN, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.2.2021 |
12.12.2008 29.1.2014 |
|
| EGLIN, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno Zaniklý subjekt: 1.2.2021 |
20.12.2007 12.12.2008 |
|
| ENKORY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
12.12.2008 15.1.2014 |
|
| ENKORY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
12.12.2007 12.12.2008 |
|
| Gumárny Zubří, akciová společnost
Hamerská 9, 756 54 Zubří |
13.11.1996 4.3.1998 |
|
| LENTY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
12.4.2010 14.12.2013 |
|
| LENTY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
12.4.2010 13.4.2015 |
|
| LENTY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
12.12.2008 12.4.2010 |
|
| LENTY, a.s.
Kaštanová 539/64, Brněnské Ivanovice, 620 00 Brno |
20.12.2007 12.12.2008 |
|
| PACAP s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
6.4.2018 | |
| PACAP s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
12.12.2012 | |
| PACAP s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
25.6.2014 6.4.2018 |
|
| PACAP s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
12.12.2012 25.6.2014 |
|
| PACAP s.r.o.
Malá Štěpánská 1932/3, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
12.12.2012 6.4.2018 |
|
| PULCO,a.s.
Heršpická 758/13, Štýřice, 619 00 Brno |
17.5.2005 18.3.2008 |
|
| SI Corporate Finance, a.s.
Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha |
24.11.1998 11.4.2000 |
|
| SI Corporate Finance, a.s.
Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha |
29.10.1998 24.11.1998 |
|
| VENTURE INVESTORS s.r.o. v likvidaci
Křemencova 164/18, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
6.4.2018 29.8.2024 |
|
| VENTURE INVESTORS s.r.o. v likvidaci
Křemencova 164/18, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
14.12.2013 6.4.2018 |
|
| VENTURE INVESTORS s.r.o. v likvidaci
Křemencova 164/18, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
30.3.2002 14.12.2013 |
Pavel Capouch Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.4.2018 | Společník s vkladem Antalos s.r.o. |
| 6.4.2018 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PACAP s.r.o., zmenil adresu. |
| 6.4.2018 | Společník s vkladem CN Finance s.r.o. |
2. Pavel Capouch, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TJ Sokol Počepice, z.s.
č.p. 60, 262 55 Počepice |
20.1.2024 |
Pavel Capouch okres Příbram - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.2.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva TJ Sokol Počepice, z.s. |
3. Pavel Capouch, okres Tábor
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Truhlářské práce |
1.7.1992 |
4. Pavel Capouch, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZD Nechvalice - v likvidaci
Nechvalice Zaniklý subjekt: 4.1.2011 |
5.10.1976 26.10.1989 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Capouch"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Capouch – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Capouch?
Jméno Pavel Capouch je uvedeno v 10 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Capouch je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Pavel Capouch.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci