Birgit Labrada Terna - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Birgit Labrada Terna v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Birgit Labrada Terna není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Birgit Labrada Terna - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Birgit Labrada Terna
Praha |
Firmy: Nadační fond TREBBIA |
| 2. |
Birgit Labrada Terna
Praha |
Firmy: Baron Haunt, a.s. |
Detaily Birgit Labrada Terna - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Birgit Labrada Terna, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Nadační fond TREBBIA
Strahovské nádvoří 136/9, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha |
24.1.2007 |
Birgit Labrada Terna Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.1.2007 | Revizor Nadační fond TREBBIA |
2. Birgit Labrada Terna, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Baron Haunt, a.s.
U Vrbiček 184, Přemyšlení, 250 66 Zdiby |
27.5.2008 11.12.2014 |
Souhrnné informace ke jménu "Birgit Labrada Terna"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Birgit Labrada Terna – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Birgit Labrada Terna?
Jméno Birgit Labrada Terna je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Birgit Labrada Terna je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Birgit Labrada Terna.
