Václav Vrzák - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Vrzak v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 13 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Vaclav Vrzak bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Václav Vrzák - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Václav Vrzák
okres Havlíčkův Brod |
Firmy: AGRO Posázaví, a.s. |
| 2. |
Václav Vrzák
Praha |
Živnost a firmy: EFEKT, stavebně výrobní družstvo | Společenství vlastníků Srbínská 6,8,10 |
| 3. |
Ing. Václav Vrzák
okres Litoměřice |
Živnost |
| 4. |
Václav Vrzák
České Budějovice |
Firmy: TERMS a.s. |
| 5. |
Václav Vrzák
okres Jihlava |
Firmy: Zemědělské družstvo "Posázaví" se sídlem v Okrouhlici v likvidaci |
| 6. |
Ing. Václav Vrzák
Strakonice |
Firmy: Společenství vlastníků bytů čp. 1308,1309,1310, ul. Nádražní, Strakonice |
Detaily Václav Vrzák - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Václav Vrzák, okres Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
19.6.2026 | |
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
18.6.2021 18.6.2026 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
17.6.2016 17.6.2021 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
17.6.2011 1.7.2014 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
17.6.2011 17.6.2016 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
26.5.2006 17.6.2011 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
22.6.2001 26.5.2006 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
13.12.1996 22.6.2001 |
|
| AGRO Posázaví, a.s.
č.p. 45, 582 31 Okrouhlice |
21.5.1996 13.12.1996 |
Václav Vrzák okres Havlíčkův Brod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.7.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva AGRO Posázaví, a.s. |
| 14.7.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva AGRO Posázaví, a.s. |
| 27.7.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva AGRO Posázaví, a.s. |
2. Václav Vrzák, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EFEKT, stavebně výrobní družstvo
Srbínská 1540/6, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
16.1.2023 | |
| EFEKT, stavebně výrobní družstvo
Srbínská 1540/6, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
16.8.1990 16.1.2023 |
|
| Společenství vlastníků Srbínská 6,8,10
Srbínská 1541/8, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
30.7.2003 29.6.2005 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
23.8.1993 |
Václav Vrzák Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.1.2023 | Člen statutárního orgánu EFEKT, stavebně výrobní družstvo |
| 16.1.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu EFEKT, stavebně výrobní družstvo |
| 29.6.2005 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Srbínská 6,8,10 (vymazáno) |
3. Ing. Václav Vrzák, okres Litoměřice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Silniční nákladní doprava Ubytování Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
10.1.1991 |
4. Václav Vrzák, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TERMS a.s.
č.p. 67, 370 01 Planá |
1.1.2002 11.11.2011 |
5. Václav Vrzák, okres Jihlava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo "Posázaví" se sídlem v Okrouhlici v likvidaci
Okrouhlice Zaniklý subjekt: 19.11.2009 |
15.3.1993 29.4.1996 |
6. Ing. Václav Vrzák, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytů čp. 1308,1309,1310, ul. Nádražní, Strakonice
Nádražní 1309, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
5.4.2004 20.11.2008 |
Souhrnné informace ke jménu "Václav Vrzák"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Václav Vrzák – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Václav Vrzák?
Jméno Václav Vrzák je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Václav Vrzák je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Václav Vrzák.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Týna Kaucká, Software602
27 000 HR formulářů elektronicky. V Metrostavu digitalizaci vítají

Jaroslav Rada, Česká síť

Rudolf Kypta, Coface