Jiří Honzíček - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jiri Honzicek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 7 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jiri Honzicek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Jiří Honzíček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jiří Honzíček
Čáslav |
Firmy: Čáslav pro všechny, z.s. | Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1210 ulice Boženy Němcové v Čáslavi |
| 2. |
Jiří Honzíček
Nehvizdy |
Živnost |
| 3. |
Jiří Honzíček
Rabštejnská Lhota |
Živnost |
| 4. |
Jiří Honzíček
Čáslav |
Firmy: Společenství vlastníků bytových jednotek domů čp. 1235 a 1236, Čáslav |
| 5. |
Jiří Honzíček
Hradec Králové |
Firmy: R E S P O S spol. s r.o. |
| 6. |
Jiří Honzíček
Čáslav |
Firmy: Společenství vlastníků bytových jednotek domů čp. 1235 a 1236, Čáslav |
Detaily Jiří Honzíček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jiří Honzíček, Čáslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Čáslav pro všechny, z.s.
Gen. Františka Moravce 232, Čáslav-Staré Město, 286 01 Čáslav |
8.8.2017 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1210 ulice Boženy Němcové v Čáslavi
Boženy Němcové 1210/23, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav |
13.4.2005 13.4.2010 |
Jiří Honzíček Čáslav - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.8.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Čáslav pro všechny, z.s. |
| 30.10.2012 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1210 ulice Boženy Němcové v Čáslavi (vymazáno) |
| 20.5.2005 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1210 ulice Boženy Němcové v Čáslavi |
2. Jiří Honzíček, Nehvizdy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
16.3.2001 |
3. Jiří Honzíček, Rabštejnská Lhota
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Malířské a natěračské práce |
17.8.2005 |
4. Jiří Honzíček, Čáslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domů čp. 1235 a 1236, Čáslav
Dusíkova 1235/13, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav |
8.11.2010 19.6.2014 |
5. Jiří Honzíček, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| R E S P O S spol. s r.o.
Litevská 1174/8, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
31.10.2013 13.10.2014 |
|
| R E S P O S spol. s r.o.
Litevská 1174/8, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
4.5.1995 3.2.2014 |
|
| R E S P O S spol. s r.o.
Litevská 1174/8, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha |
4.5.1995 31.10.2013 |
6. Jiří Honzíček, Čáslav
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domů čp. 1235 a 1236, Čáslav
Dusíkova 1235/13, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav |
7.6.2018 30.10.2019 |
|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domů čp. 1235 a 1236, Čáslav
Dusíkova 1235/13, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav |
19.6.2014 7.6.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "Jiří Honzíček"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jiří Honzíček – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jiří Honzíček?
Jméno Jiří Honzíček je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Jiří Honzíček je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Jiří Honzíček.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface