Robert Prade - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Robert Prade v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Robert Prade není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Robert Prade - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Robert Prade
Liberec |
Firmy: ADVAITA, z. ú. | FCC Liberec, s.r.o. |
| 2. |
Ing. Robert Prade
Rakouská republika |
Firmy: Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s. |
Detaily Robert Prade - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Robert Prade, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ADVAITA, z. ú.
Rumunská 14/6, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec |
1.1.2024 | |
| ADVAITA, z. ú.
Rumunská 14/6, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec |
1.1.2021 1.1.2024 |
|
| ADVAITA, z. ú.
Rumunská 14/6, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec |
1.1.2018 1.1.2021 |
|
| ADVAITA, z. ú.
Rumunská 14/6, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec |
1.1.2015 1.1.2018 |
|
| FCC Liberec, s.r.o.
Mydlářská 105/10, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
10.1.2019 |
Robert Prade Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.2.2024 | Správní rada ADVAITA, z. ú. |
| 6.2.2024 | Správní rada ADVAITA, z. ú. |
| 25.2.2021 | Správní rada ADVAITA, z. ú. |
2. Ing. Robert Prade, Rakouská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a.s.
Praha Zaniklý subjekt: 1.10.2012 |
6.5.1992 11.10.2000 |
Souhrnné informace ke jménu "Robert Prade"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Robert Prade – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Robert Prade?
Jméno Robert Prade je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Robert Prade je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Robert Prade.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface