Miroslav Chalupecký - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Miroslav Chalupecky v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Miroslav Chalupecky není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Miroslav Chalupecký - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Miroslav Chalupecký
Praha |
Podnikatel fyz. osoba a firmy:
ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci |
Capital Kobylisy consulting s.r.o. |
Dobrá realitka Praha III., s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 2. |
Miroslav Chalupecký
Přerov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2651, 2652 Dvořákova 65, 67 v Přerově |
Detaily Miroslav Chalupecký - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Miroslav Chalupecký, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
1.7.2017 5.11.2025 |
|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
1.7.2017 5.11.2025 |
|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
1.3.2011 1.7.2017 |
|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
25.9.2002 1.3.2011 |
|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
10.10.1997 1.7.2017 |
|
| ARCTURUS , s.r.o. v likvidaci
Kladenská 20, 252 64 Velké Přílepy Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
10.10.1997 25.9.2002 |
|
| Capital Kobylisy consulting s.r.o.
Kobyliské náměstí 261/8, Kobylisy, 182 00 Praha |
14.2.2025 | |
| Dobrá realitka Praha III., s.r.o.
Kobyliské náměstí 261/8, Kobylisy, 182 00 Praha |
29.10.2024 | |
| Dobrá realitka Praha III., s.r.o.
Kobyliské náměstí 261/8, Kobylisy, 182 00 Praha |
29.10.2024 | |
| DOBRÁ REKONSTRUKCE s.r.o.
Zlatnická 1582/10, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
12.4.2019 | |
| Flowergift a.s.
Poličanská 1487, Újezd nad Lesy, 190 16 Praha |
20.6.2022 10.9.2024 |
|
| PM Praha Kobylisy s.r.o.
Kobyliské náměstí 261/8, Kobylisy, 182 00 Praha |
14.11.2023 | |
| PM Praha Kobylisy s.r.o.
Kobyliské náměstí 261/8, Kobylisy, 182 00 Praha |
20.10.2023 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Činnosti zpravodajských tiskových kanceláří a agentur Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod Ostatní finanční činnosti |
31.1.1995 |
Miroslav Chalupecký Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (První východní s.r.o.) |
| 29.10.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 4 900,-Kč, podíl: 24.5 % (Dobrá realitka Praha III., s.r.o.) |
| 29.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Dobrá realitka Praha III., s.r.o.) |
2. Miroslav Chalupecký, Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2651, 2652 Dvořákova 65, 67 v Přerově
Přerov, Přerov I - Město, Dvořákova 2652/67, PSČ 75002 |
30.1.2004 8.2.2007 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 2651, 2652 Dvořákova 65, 67 v Přerově
Přerov, Přerov I - Město, Dvořákova 2652/67, PSČ 75002 |
4.6.2001 30.1.2004 |
Souhrnné informace ke jménu "Miroslav Chalupecký"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Miroslav Chalupecký – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Miroslav Chalupecký?
Jméno Miroslav Chalupecký je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Miroslav Chalupecký je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Miroslav Chalupecký.
