Ivan Sasyn - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ivan Sasyn v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 32 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 13 zaniklých společnostech.Jméno Ivan Sasyn bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
Ivan Sasyn - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ivan Sasyn
Kralupy nad Vltavou |
Živnost a firmy: ALLBUILDINVEST Ltd. - organizační složka | Partnerské družstvo v likvidaci |
| 2. |
Ivan Sasyn
Teplice |
Firmy: KULMINACE s.r.o. | LUNOTEX s.r.o. | V.S. Palanok, v.o.s. | |
| 3. |
Ivan Sasyn
Praha |
Firmy: ONEFRY v.o.s. |
| 4. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: JUZ company s.r.o. | THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o. v likvidaci |
| 5. |
Ivan Sasyn
Olomouc |
Firmy: Dajneris Kompany s.r.o. |
| 6. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: Power blok s.r.o. | Terraformconstruct s.r.o. |
| 7. |
Ivan Sasyn
Praha |
Živnost |
| 8. |
Ivan Sasyn
okres Olomouc |
Živnost |
| 9. |
Ivan Sasyn
okres České Budějovice |
Živnost |
| 10. |
Ivan Sasyn
okres Plzeň-město |
Živnost |
| 11. |
Ivan Sasyn
okres Chomutov |
Živnost |
| 12. |
Ivan Sasyn
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 13. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: EKVIVALENT GROUP s.r.o. v likvidaci | LANTAG s.r.o. | Nataliya invest s.r.o. |
| 14. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: VAMYKUSEL s.r.o. v likvidaci |
| 15. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: DEBRA plus M. v.o.s. v likvidaci | KAKHAR s.r.o. | KORPORACE s.r.o. v likvidaci |
| 16. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: WDWSTAV s.r.o. v likvidaci |
| 17. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: CHALET CZ s.r.o. v likvidaci | OLGMAR L.I. s.r.o. v likvidaci | TSEPWEST s.r.o. v likvidaci |
| 18. |
Ivan Sasyn
Ukrajina |
Firmy: GABROSTAV v.o.s. v likvidaci |
Detaily Ivan Sasyn - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ivan Sasyn, Kralupy nad Vltavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALLBUILDINVEST Ltd. - organizační složka
Zaniklý subjekt: 25.10.2019 |
24.10.2012 15.12.2014 |
|
| ALLBUILDINVEST Ltd. - organizační složka
Zaniklý subjekt: 25.10.2019 |
14.1.2009 15.12.2014 |
|
| Partnerské družstvo v likvidaci
U Dýhárny 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou Zaniklý subjekt: 12.11.2024 |
6.3.2006 27.8.2022 |
|
| Partnerské družstvo v likvidaci
U Dýhárny 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou Zaniklý subjekt: 12.11.2024 |
6.3.2006 6.5.2016 |
|
| Partnerské družstvo v likvidaci
U Dýhárny 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou Zaniklý subjekt: 12.11.2024 |
6.3.2006 19.5.2017 |
|
| Partnerské družstvo v likvidaci
U Dýhárny 1162, 278 01 Kralupy nad Vltavou Zaniklý subjekt: 12.11.2024 |
6.3.2006 21.4.2023 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
12.12.2014
Zaniklý subjekt: 21.4.2023 |
2. Ivan Sasyn, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KULMINACE s.r.o.
Pod Harfou 943/34, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
1.9.2003 | |
| LUNOTEX s.r.o.
V Holešovičkách 1594/22A, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
28.6.2010 10.2.2014 |
|
| V.S. Palanok, v.o.s.
Kosmonautů 481/18, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem Zaniklý subjekt: 17.12.2024 |
24.2.1999 17.12.2024 |
|
| V.S.I.PALTOS, s.r.o. v likvidaci
Polské lidové armády 23, Úštěk-Českolipské Předměstí, 411 45 Úštěk Zaniklý subjekt: 22.6.2022 |
16.11.2015 22.6.2022 |
|
| V.S.I.PALTOS, s.r.o. v likvidaci
Polské lidové armády 23, Úštěk-Českolipské Předměstí, 411 45 Úštěk Zaniklý subjekt: 22.6.2022 |
4.10.2000 16.11.2015 |
Ivan Sasyn Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.11.2015 | Společník s vkladem V.S.I.PALTOS, s.r.o. |
| 16.11.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč (V.S.I.PALTOS, s.r.o.) |
| 25.3.2014 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel LUNOTEX s.r.o. . |
3. Ivan Sasyn, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ONEFRY v.o.s.
Děkanská 201/10, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
17.6.2017 | |
| ONEFRY v.o.s.
Děkanská 201/10, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
8.1.2016 17.6.2017 |
|
| ONEFRY v.o.s.
Děkanská 201/10, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
21.7.2000 8.1.2016 |
Ivan Sasyn Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.6.2017 | Společník s vkladem ONEFRY v.o.s. |
| 17.6.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (ONEFRY v.o.s.) |
| 8.1.2016 | Společník s vkladem ONEFRY v.o.s. |
4. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JUZ company s.r.o.
Budilova 161/15, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň |
13.11.2020 4.2.2026 |
|
| THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o. v likvidaci
Mladých Běchovic 2, Běchovice, 190 11 Praha |
11.4.2023 | |
| THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o. v likvidaci
Mladých Běchovic 2, Běchovice, 190 11 Praha |
4.11.2021 11.4.2023 |
|
| THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o. v likvidaci
Mladých Běchovic 2, Běchovice, 190 11 Praha |
11.11.2020 4.11.2021 |
Ivan Sasyn Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.2.2026 | Vymazán(-a) jako prokurista JUZ company s.r.o. |
| 11.4.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 500,-Kč, podíl: 100 % (THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o.) |
| 11.4.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (THE BEST CONSTRUCTION COMPANY s.r.o. ) |
5. Ivan Sasyn, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
23.11.2025 | |
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
8.3.2024 | |
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
9.5.2025 23.11.2025 |
|
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
8.3.2024 9.5.2025 |
|
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
8.3.2024 9.5.2025 |
|
| Dajneris Kompany s.r.o.
Na Hřebenkách 815/130, Smíchov, 150 00 Praha |
8.3.2024 23.11.2025 |
Ivan Sasyn Olomouc - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.11.2025 | Společník s vkladem Dajneris Kompany s.r.o. |
| 23.11.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Dajneris Kompany s.r.o., zmenil adresu. |
| 23.11.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Dajneris Kompany s.r.o.) |
6. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Power blok s.r.o.
Korunní 1208/74, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
21.3.2024 | |
| Power blok s.r.o.
Korunní 1208/74, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
21.3.2024 | |
| Terraformconstruct s.r.o.
Jindřicha Plachty 596/8, Smíchov, 150 00 Praha |
21.3.2024 | |
| Terraformconstruct s.r.o.
Jindřicha Plachty 596/8, Smíchov, 150 00 Praha |
21.3.2024 |
Ivan Sasyn Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.3.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 15 000,-Kč, podíl: 100 % (Power blok s.r.o.) |
| 21.3.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Power blok s.r.o.) |
| 21.3.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 12 000,-Kč, podíl: 100 % (Terraformconstruct s.r.o.) |
7. Ivan Sasyn, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba betonových, cementových a sádrových výrobků Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody Ostatní úklidové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
5.6.2017 |
8. Ivan Sasyn, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba základních kovů, hutní zpracování kovů; slévárenství Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
19.9.2022 |
9. Ivan Sasyn, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
30.8.2024 |
10. Ivan Sasyn, okres Plzeň-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Ostatní úklidové činnosti |
19.3.2025 |
11. Ivan Sasyn, okres Chomutov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
25.11.2025 |
12. Ivan Sasyn, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Silniční nákladní doprava Skladování a vedlejší činnosti v dopravě |
24.6.2026 |
13. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EKVIVALENT GROUP s.r.o. v likvidaci
Mochovská 478/40, Hloubětín (Praha 14), 198 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.3.2018 |
14.4.2003 10.11.2008 |
|
| LANTAG s.r.o.
Orebitská 616/9, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
1.3.2011 3.12.2013 |
|
| Nataliya invest s.r.o.
Orebitská 616/9, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
30.9.2010 24.9.2015 |
14. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| VAMYKUSEL s.r.o. v likvidaci
Cukrovarská 941/21a, Čakovice, 196 00 Praha Zaniklý subjekt: 4.12.2020 |
25.8.2010 4.12.2020 |
15. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DEBRA plus M. v.o.s. v likvidaci
Radomyšl Zaniklý subjekt: 7.1.2009 |
27.5.1998 7.1.2009 |
|
| KAKHAR s.r.o.
Chotěšovská 680/1, Letňany, 190 00 Praha |
30.6.2010 18.2.2015 |
|
| KAKHAR s.r.o.
Chotěšovská 680/1, Letňany, 190 00 Praha |
30.6.2010 20.3.2015 |
|
| KORPORACE s.r.o. v likvidaci
Mladoboleslavská 160, Vinoř, 190 17 Praha Zaniklý subjekt: 1.1.2019 |
23.6.2003 1.1.2019 |
16. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| WDWSTAV s.r.o. v likvidaci
Kubelíkova 1224/42, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 28.6.2021 |
21.10.2010 28.6.2021 |
17. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CHALET CZ s.r.o. v likvidaci
Klírova 1912/12, Chodov, 148 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.1.2026 |
18.8.2011 1.9.2016 |
|
| OLGMAR L.I. s.r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 2.9.2009 |
30.8.1999 2.9.2009 |
|
| TSEPWEST s.r.o. v likvidaci
Jeseniova 1151/55, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.7.2019 |
7.10.2009 16.11.2010 |
18. Ivan Sasyn, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GABROSTAV v.o.s. v likvidaci
Otavská 327, Dražejov, 386 01 Strakonice Zaniklý subjekt: 20.1.2016 |
5.3.2001 20.1.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Ivan Sasyn"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Ivan Sasyn – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ivan Sasyn?
Jméno Ivan Sasyn je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem Ivan Sasyn je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 12 osoby jménem Ivan Sasyn.
