VÁCLAV ŠINDELÁŔ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Sindelar v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 14 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 43 existujících společnostech a má celkem 32 aktuálních záznamů a celkem 125 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 11 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Sindelar bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 15 různých osob.
VÁCLAV ŠINDELÁŔ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Václav Šindelář
Praha |
Firmy: Bytové družstvo JEROM | JANSA, spol. s r.o. |
| 2. |
Václav Šindelář
okres Česká Lípa |
Živnost a firmy: EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci |
| 3. |
Ing. Václav Šindelář
Klatovy |
Firmy: BK Klatovy, z.s. | Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III |
| 4. |
Václav Šindelář
Klášterec nad Ohří |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří |
| 5. |
Ing. Václav Šindelář
okres Praha-východ |
Živnost a firmy: Zahrady Šindelář s.r.o. |
| 6. |
Václav Šindelář
okres Litoměřice |
Firmy: COMPTEL s.r.o. v likvidaci |
| 7. |
Václav Šindelář
Plzeň |
Podnikatel fyz. osoba a firmy: RESSO, spol. s r.o., Plzeň | Zemědělské družstvo Útušice |
| 8. |
Václav Šindelář
okres Jihlava |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Stonařov | Myslivecký spolek Tři hráze Stonařov |
| 9. |
Václav Šindelář
okres Jindřichův Hradec |
Firmy: AMK KLUB KUNŽAK AČR | WSmeat s.r.o. |
| 10. |
Václav Šindelář
okres České Budějovice |
Firmy:
4U SMC s.r.o. |
ATARI s.r.o. |
GS Holding a.s. |
... Celkem záznam u 14 firem. |
| 11. |
Václav Šindelář
okres Litoměřice |
Firmy: COMPTEL s.r.o. v likvidaci |
| 12. |
Václav Šindelář
Teplice |
Firmy: Bytové družstvo U Vlastního krbu |
| 13. |
Václav Šindelář
Praha |
Firmy: Boleslam, z. s. |
| 14. |
Václav Šindelář
okres Strakonice |
Firmy: Pool della Casa s.r.o. |
| 15. |
Václav Šindelář
okres Strakonice |
Živnost |
| 16. |
Václav Šindelář
okres České Budějovice |
Živnost |
| 17. |
Václav Šindelář
okres Pardubice |
Živnost |
| 18. |
Václav Šindelář
okres České Budějovice |
Živnost |
| 19. |
Václav Šindelář
okres Hodonín |
Živnost |
| 20. |
Václav Šindelář
okres Příbram |
Živnost |
| 21. |
Václav Šindelář
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 22. |
Václav Šindelář
okres Plzeň-sever |
Živnost |
| 23. |
Václav Šindelář
okres Nymburk |
Živnost |
| 24. |
Václav Šindelář
okres Kutná Hora |
Živnost |
| 25. |
Václav Šindelář
okres Semily |
Živnost |
| 26. |
Václav Šindelář
okres Kolín |
Živnost |
| 27. |
Václav Šindelář
okres Trutnov |
Živnost |
| 28. |
Václav Šindelář
okres Jindřichův Hradec |
Živnost |
| 29. |
Václav Šindelář
okres Děčín |
Živnost |
| 30. |
Václav Šindelář
okres Benešov |
Firmy: Millenium City Service, a.s. |
| 31. |
Mgr. Václav Šindelář
Ostrava |
Firmy: Společenství vlastníků Dr. Šavrdy 3010/6 |
| 32. |
Václav Šindelář
okres Písek |
Firmy: P.A.M. Holding, a.s. | PSG servis spol. s r.o. | STAPO CZ a.s. v likvidaci | |
| 33. |
Václav Šindelář
okres Praha-západ |
Firmy: Bath interier, spol. s r.o. |
| 34. |
Václav Šindelář
Praha |
Firmy: Šmeralova 23, bytové družstvo |
| 35. |
Václav Šindelář
okres České Budějovice |
Firmy:
4U SMC s.r.o. |
ADANS s.r.o. |
Biologické produkty - Tomek s.r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 18 firem. |
| 36. |
Václav Šindelář
Česká republika |
Firmy: Zemědělské družstvo vlastníků C H A R V A T C E v likvidaci |
| 37. |
Ing. Václav Šindelář
Znojmo |
Firmy: A - projekt, s.r.o. |
| 38. |
Václav Šindelář
Plzeň |
Firmy: ORKA, spol. s r.o. | RESSO, spol. s r.o., Plzeň |
| 39. |
Václav Šindelář
okres Plzeň-jih |
Firmy: Zemědělské družstvo Dolní Lukavice |
| 40. |
Václav Šendelář
České Budějovice |
Firmy: Bytové družstvo M.Chlajna 15 v likvidaci |
| 41. |
Václav Šindelář
okres Pelhřimov |
Firmy: OPUS - družstvo v likvidaci |
| 42. |
Václav Šindelář
okres Plzeň-jih |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Stod |
| 43. |
Václav Šindelář
Česká republika |
Firmy: Zemědělské družstvo Štědrá, 364 51 Štědrá |
Detaily VÁCLAV ŠINDELÁŔ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Václav Šindelář, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo JEROM
Štichova 600/2, Háje, 149 00 Praha |
7.12.2023 9.4.2026 |
|
| Bytové družstvo JEROM
Štichova 600/2, Háje, 149 00 Praha |
9.11.2020 9.11.2023 |
|
| Bytové družstvo JEROM
Štichova 600/2, Háje, 149 00 Praha |
7.11.2017 9.11.2020 |
|
| Bytové družstvo JEROM
Štichova 600/2, Háje, 149 00 Praha |
13.11.2014 7.11.2017 |
|
| Bytové družstvo JEROM
Štichova 600/2, Háje, 149 00 Praha |
3.11.2011 13.11.2014 |
|
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
10.7.2016 | |
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
10.7.2016 | |
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
10.2.2010 10.7.2016 |
|
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
10.2.2010 10.7.2016 |
|
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
3.12.2007 10.2.2010 |
|
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
12.12.1995 10.2.2010 |
|
| JANSA, spol. s r.o.
K Brusce 281/9, Hradčany (Praha 6), 160 00 Praha |
12.12.1995 3.12.2007 |
Václav Šindelář Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo JEROM |
| 4.4.2024 | Člen statutárního orgánu Bytové družstvo JEROM |
| 4.4.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo JEROM |
2. Václav Šindelář, okres Česká Lípa
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
16.4.2025 20.1.2026 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
11.11.2014 1.4.2025 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
11.11.2014 16.4.2025 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
11.11.2014 16.4.2025 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
24.11.2010 11.11.2014 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
5.10.1992 11.11.2014 |
|
| EMILIA PACK, společnost s ručením omezeným, v likvidaci
č.p. 245, 471 55 Kunratice u Cvikova |
5.10.1992 24.11.2010 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
1.5.1990
Zaniklý subjekt: 26.4.2022 |
3. Ing. Václav Šindelář, Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BK Klatovy, z.s.
Voříškova 715, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
23.10.2015 23.10.2018 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III
Pod Hůrkou 554, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
9.9.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III
Pod Hůrkou 554, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
19.5.2016 19.5.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III
Pod Hůrkou 554, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
30.1.2016 19.5.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III
Pod Hůrkou 554, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
19.7.2011 30.1.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III
Pod Hůrkou 554, Klatovy III, 339 01 Klatovy |
30.6.2006 19.7.2011 |
Ing. Václav Šindelář Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.11.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva BK Klatovy, z.s. |
| 29.12.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III |
| 29.12.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Pod Hůrkou č.p. 554, č.p. 555, Klatovy III (vymazáno) |
4. Václav Šindelář, Klášterec nad Ohří
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří
Klášterec nad Ohří |
12.5.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří
Klášterec nad Ohří |
4.5.2016 4.5.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří
Klášterec nad Ohří |
19.10.2011 4.5.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří
Klášterec nad Ohří |
17.8.2006 17.8.2011 |
|
| Společenství vlastníků jednotek J.A. Komenského 463-464, Klášterec n/ Ohří
Klášterec nad Ohří |
25.9.2003 25.9.2005 |
Václav Šindelář Klášterec nad Ohří - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.6.2022 | |
| 18.6.2022 | |
| 23.6.2016 |
5. Ing. Václav Šindelář, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zahrady Šindelář s.r.o.
Křenova 438/7, Veleslavín, 162 00 Praha |
12.6.2017 | |
| Zahrady Šindelář s.r.o.
Křenova 438/7, Veleslavín, 162 00 Praha |
8.4.2011 | |
| Zahrady Šindelář s.r.o.
Křenova 438/7, Veleslavín, 162 00 Praha |
8.4.2011 12.6.2017 |
|
| Zahrady Šindelář s.r.o.
Křenova 438/7, Veleslavín, 162 00 Praha |
8.4.2011 12.6.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
3.4.2000
Zaniklý subjekt: 22.6.2017 |
Ing. Václav Šindelář okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.6.2017 | Společník s vkladem Zahrady Šindelář s.r.o. |
| 12.6.2017 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Zahrady Šindelář s.r.o., zmenil adresu. |
| 12.6.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Zahrady Šindelář s.r.o.) |
6. Václav Šindelář, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| COMPTEL s.r.o. v likvidaci
Pražská 161, Kolín I, 280 02 Kolín |
16.11.1992 |
Václav Šindelář okres Litoměřice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.11.1992 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč (COMPTEL, spol. s r.o.) |
7. Václav Šindelář, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| RESSO, spol. s r.o., Plzeň
Thámova 1864/26, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 12.12.2017 |
17.7.2015 12.12.2017 |
|
| RESSO, spol. s r.o., Plzeň
Thámova 1864/26, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 12.12.2017 |
18.4.1991 17.7.2015 |
|
| Zemědělské družstvo Útušice
Štěnovice Zaniklý subjekt: 14.9.2010 |
28.9.1993 1.7.1998 |
PODNIKATEL FYZICKÁ OSOBA
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail | Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba elektřiny |
7.12.1995 |
8. Václav Šindelář, okres Jihlava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Stonařov
Joštova 30/11, 586 01 Jihlava |
20.2.2025 | |
| Myslivecký spolek Tři hráze Stonařov
č.p. 104, 588 33 Stonařov |
22.10.2015 |
Václav Šindelář okres Jihlava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.5.2026 | |
| 1.12.2015 | Zapsán(-a) jako člen představenstva „Myslivecké sdružení Tři hráze Stonařov“ |
9. Václav Šindelář, okres Jindřichův Hradec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AMK KLUB KUNŽAK AČR
Hradecká 512, 378 62 Kunžak |
6.9.2023 | |
| WSmeat s.r.o.
Střížovická 251, 378 62 Kunžak |
9.5.2019 | |
| WSmeat s.r.o.
Střížovická 251, 378 62 Kunžak |
9.5.2019 |
Václav Šindelář okres Jindřichův Hradec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.9.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva AMK KLUB KUNŽAK AČR |
| 9.5.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100,-Kč, podíl: 100 % (WSmeat s.r.o.) |
| 9.5.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (WSmeat s.r.o.) |
10. Václav Šindelář, okres České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 4U SMC s.r.o.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
3.7.2026 | |
| 4U SMC s.r.o.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
29.1.2020 15.6.2026 |
|
| ATARI s.r.o.
Tržní 438, 384 11 Netolice |
23.7.2019 | |
| ATARI s.r.o.
Tržní 438, 384 11 Netolice |
23.7.2019 9.3.2022 |
|
| GS Holding a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
1.1.2026 | |
| GS Holding a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
17.10.2025 1.1.2026 |
|
| GS Holding a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
11.3.2020 17.10.2025 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
12.3.2020 11.10.2024 |
|
| PAPENO 4 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
21.4.2020 | |
| PAPENO Ráječko s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
21.4.2020 | |
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
12.3.2020 | |
| PAPENO Solar s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
21.4.2020 | |
| Renipol CZ a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
22.10.2025 | |
| Renipol CZ a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
11.3.2020 22.10.2025 |
|
| SININO a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
15.12.2025 | |
| SININO a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
25.3.2020 15.12.2025 |
|
| Šindelář Group s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
22.5.2019 | |
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
24.2.2020 | |
| T-Rex Technologies s.r.o.
Křenovice 124, 373 84 Dubné |
5.11.2021 | |
| T-Rex Technologies s.r.o.
Křenovice 124, 373 84 Dubné |
3.11.2021 | |
| UNDERSTAND Racing s.r.o.
Bavorovská 733, 384 11 Netolice |
30.4.2020 | |
| UNDERSTAND Racing s.r.o.
Bavorovská 733, 384 11 Netolice |
30.4.2020 |
Václav Šindelář okres České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.7.2026 | Zapsán(-a) jako prokurista 4U SMC s.r.o. |
| 3.7.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel 4U SMC s.r.o. . |
| 1.1.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva GS Holding a.s. |
11. Václav Šindelář, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| COMPTEL s.r.o. v likvidaci
Pražská 161, Kolín I, 280 02 Kolín |
16.11.1992 |
Václav Šindelář okres Litoměřice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.11.1992 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (COMPTEL, spol. s r.o.) |
12. Václav Šindelář, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo U Vlastního krbu
U Vlastního krbu 1358, Trnovany, 415 01 Teplice |
1.1.2026 | |
| Bytové družstvo U Vlastního krbu
U Vlastního krbu 1358, Trnovany, 415 01 Teplice |
2.1.2024 31.12.2025 |
|
| Bytové družstvo U Vlastního krbu
U Vlastního krbu 1358, Trnovany, 415 01 Teplice |
1.6.2022 31.12.2023 |
Václav Šindelář Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo U Vlastního krbu |
| 28.2.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo U Vlastního krbu |
| 6.3.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Bytové družstvo U Vlastního krbu |
13. Václav Šindelář, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Boleslam, z. s.
č.p. 42, 293 01 Vinec |
28.8.2024 |
Václav Šindelář Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.8.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Boleslam, z. s. |
14. Václav Šindelář, okres Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pool della Casa s.r.o.
č.p. 193, 386 01 Řepice |
20.9.2024 | |
| Pool della Casa s.r.o.
č.p. 193, 386 01 Řepice |
20.9.2024 |
Václav Šindelář okres Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.9.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (Pool della Casa s.r.o.) |
| 20.9.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Pool della Casa s.r.o.) |
15. Václav Šindelář, okres Strakonice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Příprava staveniště Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Silniční nákladní doprava Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
23.2.2015 |
16. Václav Šindelář, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Podpůrné činnosti pro scénická umění |
12.7.2019 |
17. Václav Šindelář, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti v oblasti informačních technologií |
25.5.2020 |
18. Václav Šindelář, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
8.10.2021 |
19. Václav Šindelář, okres Hodonín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nábytku |
1.5.1990 |
20. Václav Šindelář, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Podpůrné činnosti pro scénická umění |
20.4.2022 |
21. Václav Šindelář, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Tisk a činnosti související s tiskem Činnosti reklamních agentur Překladatelské a tlumočnické činnosti Činnosti cestovních agentur Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
1.8.2022 |
22. Václav Šindelář, okres Plzeň-sever
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce |
17.4.2023 |
23. Václav Šindelář, okres Nymburk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba potravinářských výrobků Příprava staveniště Sklenářské práce Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Ostatní úklidové činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. |
31.7.2023 |
24. Václav Šindelář, okres Kutná Hora
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
6.3.2024 |
25. Václav Šindelář, okres Semily
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
14.1.1992 |
26. Václav Šindelář, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti související s provozem bezpečnostních systémů Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
30.3.1994 |
27. Václav Šindelář, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
28.4.1994 |
28. Václav Šindelář, okres Jindřichův Hradec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
29.9.2005 |
29. Václav Šindelář, okres Děčín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
12.2.2007 |
30. Václav Šindelář, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Millenium City Service, a.s.
Kozí 803/12, Staré Město, 110 00 Praha |
19.2.2007 5.9.2007 |
31. Mgr. Václav Šindelář, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Dr. Šavrdy 3010/6
Dr. Šavrdy 3010/6, Bělský Les, 700 30 Ostrava |
2.9.2010 26.3.2015 |
32. Václav Šindelář, okres Písek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| P.A.M. Holding, a.s.
Lohenická 223, Vinoř, 190 17 Praha |
15.3.2005 24.10.2007 |
|
| PSG servis spol. s r.o.
Na bělidle 302/27, Smíchov, 150 00 Praha |
17.8.2005 25.11.2005 |
|
| STAPO CZ a.s. v likvidaci
Květinářská 755, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha Zaniklý subjekt: 7.11.2018 |
19.2.1996 7.11.2018 |
|
| STAVEXPO, a.s.
Španělská 742/6, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
9.2.1998 11.4.2000 |
33. Václav Šindelář, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bath interier, spol. s r.o.
Luční 187, Lhota, 252 41 Dolní Břežany |
7.7.2014 23.12.2016 |
|
| Bath interier, spol. s r.o.
Luční 187, Lhota, 252 41 Dolní Břežany |
21.10.2010 24.11.2016 |
|
| Bath interier, spol. s r.o.
Luční 187, Lhota, 252 41 Dolní Břežany |
21.10.2010 7.7.2014 |
34. Václav Šindelář, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Šmeralova 23, bytové družstvo
Šmeralova 195/23, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
4.6.2019 21.11.2020 |
|
| Šmeralova 23, bytové družstvo
Šmeralova 195/23, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
11.11.1997 31.5.2017 |
35. Václav Šindelář, okres České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 4U SMC s.r.o.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
25.9.2018 9.10.2019 |
|
| ADANS s.r.o.
Mírové Náměstí 76, 384 11 Netolice |
13.1.2020 4.8.2020 |
|
| Biologické produkty - Tomek s.r.o. v likvidaci
Nové Hrady Zaniklý subjekt: 3.6.2009 |
26.5.2004 3.10.2006 |
|
| Biologické produkty - Tomek s.r.o. v likvidaci
Nové Hrady Zaniklý subjekt: 3.6.2009 |
17.3.2004 6.9.2006 |
|
| FVE Wladimírov s.r.o., v likvidaci
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
19.11.2010 31.1.2011 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
23.10.2018 29.1.2020 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
14.2.2018 23.10.2018 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
21.1.2017 14.2.2018 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
26.10.2016 21.1.2017 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
26.10.2009 25.7.2015 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
8.2.2007 26.10.2009 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
2.2.2007 8.2.2007 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
17.9.2006 2.8.2015 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
17.9.2006 2.4.2016 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
8.4.2003 27.6.2005 |
|
| Gartner Bohemia s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
18.12.2002 18.7.2006 |
|
| GS Holding a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
21.5.2012 9.10.2019 |
|
| GS Holding a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
21.5.2012 2.8.2015 |
|
| H&P BUDWEIS 8 spol. s r.o.
České Budějovice Zaniklý subjekt: 6.6.2008 |
26.3.2008 6.6.2008 |
|
| KAMION TRANSPORT s.r.o.
Kořenského 1107/15, Smíchov, 150 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.2.2025 |
18.8.2010 20.8.2010 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
14.12.2018 30.1.2020 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
5.5.2011 19.6.2012 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
22.4.2011 5.5.2011 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
10.12.2010 15.4.2011 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.11.2009 2.8.2015 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.11.2009 21.10.2015 |
|
| PAPENO 2 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.11.2009 30.11.2018 |
|
| PAPENO 4 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
10.3.2011 13.7.2011 |
|
| PAPENO 4 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
26.8.2010 13.10.2010 |
|
| PAPENO 4 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
26.8.2010 9.10.2019 |
|
| PAPENO 4 s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
26.8.2010 30.7.2015 |
|
| PAPENO Ráječko s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.8.2010 29.7.2015 |
|
| PAPENO Ráječko s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.8.2010 9.10.2019 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
3.1.2019 9.10.2019 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
2.8.2015 9.1.2018 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
9.4.2010 2.8.2015 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
7.12.2009 9.4.2010 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.11.2009 30.11.2018 |
|
| PAPENO s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
27.11.2009 2.8.2015 |
|
| PAPENO Solar s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
15.10.2010 11.7.2011 |
|
| PAPENO Solar s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
28.8.2010 9.10.2019 |
|
| PAPENO Solar s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
28.8.2010 15.10.2010 |
|
| PAPENO Solar s.r.o.
Bohuslava Martinů 802/9, Stránice, 602 00 Brno |
28.8.2010 29.7.2015 |
|
| Renipol CZ a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
16.11.2011 9.10.2019 |
|
| Renipol CZ a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
16.11.2011 2.8.2015 |
|
| SININO a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
31.3.2015 9.10.2019 |
|
| SININO a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
30.3.2010 30.3.2015 |
|
| SININO a.s.
Lannova 2061/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
30.3.2010 2.8.2015 |
|
| Šindelář Group s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
14.10.2018 29.1.2020 |
|
| Šindelář Group s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
2.2.2018 1.10.2018 |
|
| Šindelář Group s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
22.12.2006 28.5.2012 |
|
| Šindelář Group s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
7.12.2006 23.7.2015 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
10.10.2018 27.1.2020 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
28.7.2015 23.5.2017 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
4.4.2012 28.7.2015 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
23.4.2009 1.10.2018 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
23.4.2009 4.4.2012 |
|
| Šindelář Holding s.r.o.
Vodňanská 533, 384 11 Netolice |
23.4.2009 2.8.2015 |
|
| Šindelář servis s.r.o.
Sedlec Zaniklý subjekt: 30.9.2011 |
19.11.2010 30.9.2011 |
|
| Šindelář servis s.r.o.
Sedlec Zaniklý subjekt: 30.9.2011 |
18.8.2005 30.9.2011 |
|
| Šindelář servis s.r.o.
Sedlec Zaniklý subjekt: 30.9.2011 |
18.8.2005 19.11.2010 |
36. Václav Šindelář, Česká republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo vlastníků C H A R V A T C E v likvidaci
Mšené-lázně Zaniklý subjekt: 16.4.2016 |
28.4.1969 5.5.1971 |
37. Ing. Václav Šindelář, Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A - projekt, s.r.o.
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo |
29.4.1999 11.8.2005 |
|
| A - projekt, s.r.o.
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo |
26.7.1994 29.3.1995 |
|
| A - projekt, s.r.o.
Dvořákova 2922/16, 669 02 Znojmo |
12.3.1992 26.7.1994 |
38. Václav Šindelář, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ORKA, spol. s r.o.
Dvořákova 2584/47, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 4.4.2018 |
29.4.1991 13.7.1992 |
|
| RESSO, spol. s r.o., Plzeň
Thámova 1864/26, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 12.12.2017 |
2.7.1990 18.4.1991 |
39. Václav Šindelář, okres Plzeň-jih
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Dolní Lukavice
Krasavce 196, 334 01 Dolní Lukavice |
30.5.1990 3.8.1993 |
40. Václav Šendelář, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo M.Chlajna 15 v likvidaci
M. Chlajna 1289/15, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice Zaniklý subjekt: 1.7.2014 |
12.4.1999 12.4.1999 |
|
| Bytové družstvo M.Chlajna 15 v likvidaci
M. Chlajna 1289/15, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice Zaniklý subjekt: 1.7.2014 |
12.4.1999 26.10.2003 |
41. Václav Šindelář, okres Pelhřimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OPUS - družstvo v likvidaci
Elišky Přemyslovny 1342, Zbraslav, 156 00 Praha |
11.4.1960 2.5.1961 |
42. Václav Šindelář, okres Plzeň-jih
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Stod
Šeříková 785, 333 01 Stod |
28.2.2015 28.2.2020 |
43. Václav Šindelář, Česká republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo Štědrá, 364 51 Štědrá
Štědrá Zaniklý subjekt: 28.11.2017 |
22.8.1988 14.6.1991 |
|
| Zemědělské družstvo Štědrá, 364 51 Štědrá
Štědrá Zaniklý subjekt: 28.11.2017 |
22.3.1972 25.3.1983 |
Souhrnné informace ke jménu "VÁCLAV ŠINDELÁŔ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VÁCLAV ŠINDELÁŔ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VÁCLAV ŠINDELÁŔ?
Jméno VÁCLAV ŠINDELÁŔ je uvedeno v 43 společnostech.
Kolik osob se jménem VÁCLAV ŠINDELÁŔ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 28 osoby jménem VÁCLAV ŠINDELÁŔ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod