Jan Jungmann - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jan Jungmann v rejstřících
Jméno Jan Jungmann není zapsáno v žádné existující společnosti.Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a nemá žádný aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.
Jméno Jan Jungmann bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Jan Jungmann - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jan Jungmann
okres Beroun |
Živnost |
| 2. |
JUDr. Jan Jungmann
Praha |
Firmy: Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s. | KRÁTKÝ FILM PRAHA a.s. |
Detaily Jan Jungmann - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jan Jungmann, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a instalace strojů a zařízení Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
22.8.2024 |
2. JUDr. Jan Jungmann, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Generali Investments CEE, investiční společnost, a.s.
Na Pankráci 1720/123, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
28.3.1994 23.6.1997 |
|
| KRÁTKÝ FILM PRAHA a.s.
Na Šafránce 1808/34, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
12.3.1997 19.12.1997 |
|
| KRÁTKÝ FILM PRAHA a.s.
Na Šafránce 1808/34, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
30.4.1996 12.3.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "Jan Jungmann"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jan Jungmann – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jan Jungmann?
Jméno Jan Jungmann je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Jan Jungmann je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Jan Jungmann.
