Dana Vinšová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dana Vinsova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Dana Vinsova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Dana Vinšová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Dana Vinšová
Praha |
Firmy: Leasing - Technologie, a.s. v likvidaci | PRAGO-UNION, akciová společnost v likvidaci | TOWER PRAHA, a.s. v likvidaci |
| 2. |
Dana Vinšová
okres Teplice |
Firmy: DIMFEJA HOLDING a.s. | OKNA PRIME s.r.o. | STAVSERVIS TEPLICE s.r.o. v likvidaci | |
| 3. |
Dana Vinšová
Rokycany |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Rokycany, Plzeňské Předměstí, Polní 804, PSČ 33701 |
| 4. |
Dana Vinšová
Teplice |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Dubí Lidická |
Detaily Dana Vinšová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Dana Vinšová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Leasing - Technologie, a.s. v likvidaci
Smetanovo nábřeží 329/18, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 7.8.2019 |
29.11.2015 7.8.2019 |
|
| Leasing - Technologie, a.s. v likvidaci
Smetanovo nábřeží 329/18, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 7.8.2019 |
7.11.1994 29.11.2015 |
|
| PRAGO-UNION, akciová společnost v likvidaci
Václavské náměstí 820/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.4.2020 |
27.11.2015 29.4.2020 |
|
| PRAGO-UNION, akciová společnost v likvidaci
Václavské náměstí 820/41, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.4.2020 |
27.6.1995 27.11.2015 |
|
| TOWER PRAHA, a.s. v likvidaci
Ve Smečkách 592/22, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
29.11.2015 | |
| TOWER PRAHA, a.s. v likvidaci
Ve Smečkách 592/22, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
28.9.1995 29.11.2015 |
Dana Vinšová Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.11.2015 | Člen dozorčí rady Leasing - Technologie, a.s. |
| 29.11.2015 | Člen představenstva TOWER PRAHA, a.s. |
| 29.11.2015 | Zapsán(-a) jako člen představenstva TOWER PRAHA, a.s. |
2. Dana Vinšová, okres Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DIMFEJA HOLDING a.s.
Denisova 85/15, Řetenice, 415 03 Teplice |
5.10.2012 24.10.2013 |
|
| DIMFEJA HOLDING a.s.
Denisova 85/15, Řetenice, 415 03 Teplice |
5.10.2012 4.8.2016 |
|
| DIMFEJA HOLDING a.s.
Denisova 85/15, Řetenice, 415 03 Teplice |
5.10.2012 20.9.2016 |
|
| OKNA PRIME s.r.o.
Malá Strana 21, 289 03 Chotěšice |
30.12.2025 | |
| OKNA PRIME s.r.o.
Malá Strana 21, 289 03 Chotěšice |
25.4.2016 | |
| OKNA PRIME s.r.o.
Malá Strana 21, 289 03 Chotěšice |
25.4.2016 4.8.2016 |
|
| OKNA PRIME s.r.o.
Malá Strana 21, 289 03 Chotěšice |
25.4.2016 3.6.2020 |
|
| STAVSERVIS TEPLICE s.r.o. v likvidaci
Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.1.2024 |
27.5.2011 24.10.2013 |
|
| STAVSERVIS TEPLICE s.r.o. v likvidaci
Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.1.2024 |
27.5.2011 27.4.2016 |
|
| VINŠ - BTI s.r.o.
Štúrova 671/7, Trnovany, 415 01 Teplice |
23.7.2010 13.10.2010 |
Dana Vinšová okres Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.12.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, splaceno: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (OKNA PRIME s.r.o.) |
| 3.6.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel OKNA PRIME s.r.o., zmenil adresu. |
| 3.6.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (OKNA PRIME s.r.o.) |
3. Dana Vinšová, Rokycany
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Rokycany, Plzeňské Předměstí, Polní 804, PSČ 33701
Polní 804, Plzeňské Předměstí, 337 01 Rokycany |
19.4.2023 |
Dana Vinšová Rokycany - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.7.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Rokycany, Plzeňské Předměstí, Polní 804, PSČ 33701 |
4. Dana Vinšová, Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č. 1 Dubí Lidická
Unčínská 1509/3, Trnovany, 415 01 Teplice |
16.3.2024 28.3.2026 |
Souhrnné informace ke jménu "Dana Vinšová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Dana Vinšová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Dana Vinšová?
Jméno Dana Vinšová je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Dana Vinšová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Dana Vinšová.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod