PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavlina Sobotikova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 3 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Pavlina Sobotikova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ
okres České Budějovice |
Živnost a firmy: Ledeničtí proti těžbě z.s. | Zeta Consulting a.s. v likvidaci |
| 2. |
PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ
okres Praha-východ |
Firmy: Dustyra s.r.o. | Nadační fond Lithium Valley | Sjungle s.r.o. | |
| 3. |
Pavlína Sobotíková
okres Praha-východ |
Živnost |
Detaily PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ, okres České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Ledeničtí proti těžbě z.s.
5. května 609, 373 11 Ledenice |
18.9.2019 | |
| Zeta Consulting a.s. v likvidaci
Zborov 101, 370 06 Ledenice Zaniklý subjekt: 17.12.2019 |
28.2.2005 23.2.2007 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti |
16.11.2000 |
PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ okres České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.9.2019 | |
| 27.6.2007 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Zeta Consulting a.s. |
| 16.5.2005 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Zeta Consulting a.s. |
2. PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dustyra s.r.o.
Rousovická 616/13, Čimice, 181 00 Praha |
20.12.2024 | |
| Dustyra s.r.o.
Rousovická 616/13, Čimice, 181 00 Praha |
19.12.2024 | |
| Nadační fond Lithium Valley
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
5.2.2024 | |
| Nadační fond Lithium Valley
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
5.2.2024 | |
| Sjungle s.r.o.
Na hranicích 616/20, Čimice, 181 00 Praha |
26.10.2016 | |
| Sjungle s.r.o.
Na hranicích 616/20, Čimice, 181 00 Praha |
5.11.2013 | |
| Sjungle s.r.o.
Na hranicích 616/20, Čimice, 181 00 Praha |
19.11.2013 26.10.2016 |
|
| Sjungle s.r.o.
Na hranicích 616/20, Čimice, 181 00 Praha |
5.11.2013 26.10.2016 |
|
| Zirnitra Group s.r.o.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
26.3.2026 | |
| Zirnitra Group s.r.o.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
26.3.2026 |
PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.3.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Zirnitra Group s.r.o.) |
| 26.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Zirnitra Group s.r.o.) |
| 20.12.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 70 000,-Kč, podíl: 50 % (Dustyra s.r.o.) |
3. Pavlína Sobotíková, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ubytování Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
31.7.2019 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ?
Jméno PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem PAVLÍNA SOBOTÍKOVÁ.
