Pavel Steinbauer - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Steinbauer v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 4 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 17 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Pavel Steinbauer bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 4 různé osoby.
Pavel Steinbauer - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Steinbauer
Praha |
Firmy:
ADVI s.r.o. |
Česká matice technická |
Lacerta Lab,s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 2. |
Ing. Pavel Steinbauer
Praha |
Firmy: CONCORDIA Praha, družstvo katolických věřících | Tělocvičná jednota Sokol Praha Krč, z.s. |
| 3. |
Pavel Steinbauer
Ostrava |
Živnost a firmy: Přesná kalkulačka s.r.o. |
| 4. |
Pavel Steinbauer
Vratimov |
Živnost a firmy: STEIROSTAV MORAVA s.r.o. |
| 5. |
Ing. Pavel Steinbauer
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 6. |
Pavel Steinbauer
okres Kroměříž |
Živnost |
| 7. |
Pavel Steinbauer
okres Hodonín |
Živnost |
| 8. |
Pavel Steinbauer
okres České Budějovice |
Živnost |
| 9. |
Pavel Steinbauer
České Budějovice |
Firmy: FINÁL CB s.r.o. |
Detaily Pavel Steinbauer - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Steinbauer, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ADVI s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
3.5.2022 | |
| Česká matice technická
Technická 1902/4, Dejvice, 160 00 Praha |
9.4.2024 | |
| Lacerta Lab,s.r.o.
Třebohostice 34, 250 83 Škvorec |
25.8.2004 20.11.2017 |
|
| Lacerta Lab,s.r.o.
Třebohostice 34, 250 83 Škvorec |
25.8.2004 20.11.2017 |
|
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
31.5.2022 | |
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
11.9.2007 | |
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
1.8.2018 31.5.2022 |
|
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
27.11.2009 1.8.2018 |
|
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
11.9.2007 27.11.2009 |
|
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
11.9.2007 1.8.2018 |
|
| Synga, s.r.o.
Voděradská 2552/16, 251 01 Říčany |
11.9.2007 27.11.2009 |
|
| Zariba s.r.o.
V bytovkách 1582/17, Uhříněves, 104 00 Praha |
10.9.2021 | |
| Zariba s.r.o.
V bytovkách 1582/17, Uhříněves, 104 00 Praha |
10.9.2021 |
Pavel Steinbauer Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Česká matice technická |
| 31.5.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 12 000,-Kč, podíl: 3 % (Synga, s.r.o.) |
| 31.5.2022 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Synga, s.r.o. ) |
2. Ing. Pavel Steinbauer, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CONCORDIA Praha, družstvo katolických věřících
Jugoslávská 662/27, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.8.2014 |
19.5.1992 25.3.1998 |
|
| CONCORDIA Praha, družstvo katolických věřících
Jugoslávská 662/27, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 2.8.2014 |
27.2.1990 19.5.1992 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Praha Krč, z.s.
Za obecním úřadem 354/7, Krč, 140 00 Praha |
30.3.2016 |
Ing. Pavel Steinbauer Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 22.6.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč |
3. Pavel Steinbauer, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Přesná kalkulačka s.r.o.
Dr. Martínka 1415/51, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
23.10.2015 | |
| Přesná kalkulačka s.r.o.
Dr. Martínka 1415/51, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
14.9.2012 | |
| Přesná kalkulačka s.r.o.
Dr. Martínka 1415/51, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
26.9.2012 23.10.2015 |
|
| Přesná kalkulačka s.r.o.
Dr. Martínka 1415/51, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
14.9.2012 23.10.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba oděvů Výroba nábytku Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb Příprava staveniště Malířské a natěračské práce Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Opravy obuvi a kožených výrobků Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti Velkoobchod a maloobchod |
18.6.1991 |
Pavel Steinbauer Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Přesná kalkulačka s.r.o.) |
| 23.10.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Přesná kalkulačka s.r.o.) |
| 23.10.2015 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Přesná kalkulačka s.r.o. ) |
4. Pavel Steinbauer, Vratimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| STEIROSTAV MORAVA s.r.o.
Dobrovského 874/29, Přívoz, 702 00 Ostrava |
24.2.2016 2.5.2018 |
|
| STEIROSTAV MORAVA s.r.o.
Dobrovského 874/29, Přívoz, 702 00 Ostrava |
14.9.2015 30.4.2018 |
|
| STEIROSTAV MORAVA s.r.o.
Dobrovského 874/29, Přívoz, 702 00 Ostrava |
14.9.2015 24.2.2016 |
|
| STEIROSTAV MORAVA s.r.o.
Dobrovského 874/29, Přívoz, 702 00 Ostrava |
14.9.2015 24.2.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba oděvů Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Truhlářské práce Sklenářské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
1.6.2009 |
5. Ing. Pavel Steinbauer, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení Výroba strojů a zařízení j. n. Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní technické zkoušky a analýzy Výzkum a vývoj |
4.11.2019 |
6. Pavel Steinbauer, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Velkoobchod a maloobchod |
31.5.2022 |
7. Pavel Steinbauer, okres Hodonín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
29.4.1998 |
8. Pavel Steinbauer, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Velkoobchod a maloobchod |
19.1.2009 |
9. Pavel Steinbauer, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FINÁL CB s.r.o.
Jírovcova 1050/53, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
1.11.2011 16.4.2012 |
|
| FINÁL CB s.r.o.
Jírovcova 1050/53, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
26.7.2011 6.4.2012 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Steinbauer"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Steinbauer – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Steinbauer?
Jméno Pavel Steinbauer je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Steinbauer je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Pavel Steinbauer.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod