MARTIN MLČÁK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Martin Mlcak v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 24 existujících společnostech a má celkem 13 aktuálních záznamů a celkem 21 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Martin Mlcak bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 9 různých osob.
MARTIN MLČÁK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Martin Mlčák
okres Přerov |
Firmy:
A&V INVEST Reality s.r.o. |
BUS MANAGEMENT s.r.o. v likvidaci |
CIDEM Energo s.r.o. |
... Celkem záznam u 20 firem. |
| 2. |
Martin Mlčák
Hranice |
Firmy: L&M SteelWork, s.r.o. |
| 3. |
Ing. Martin Mlčák
Zlín |
Firmy: Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o. |
| 4. |
Martin Mlčák
okres Kroměříž |
Firmy: Společenství vlastníků Zámčisko 27, Prusinovice |
| 5. |
Martin Mlčák
okres Uherské Hradiště |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Osvětimany |
| 6. |
Martin Mlčák
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 7. |
Ing. Martin Mlčák
okres Nový Jičín |
Živnost |
| 8. |
Martin Mlčák
okres Přerov |
Živnost |
| 9. |
Martin Mlčák
okres Vsetín |
Živnost |
| 10. |
Martin Mlčák
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 11. |
Martin Mlčák
okres Přerov |
Živnost |
| 12. |
Martin Mlčák
Roudnice nad Labem |
Živnost |
| 13. |
Martin Mlčák
okres Kroměříž |
Živnost |
| 14. |
Martin Mlčák
okres Uherské Hradiště |
Živnost |
| 15. |
Martin Mlčák
okres Kroměříž |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Míškovice |
Detaily MARTIN MLČÁK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Martin Mlčák, okres Přerov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A&V INVEST Reality s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
25.5.2026 | |
| BUS MANAGEMENT s.r.o. v likvidaci
Bozděchova 567/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
3.3.2017 15.8.2019 |
|
| BUS MANAGEMENT s.r.o. v likvidaci
Bozděchova 567/8, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
1.6.2013 3.3.2017 |
|
| CIDEM Energo s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
1.10.2024 20.5.2025 |
|
| CIDEM Energo s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
1.10.2024 24.7.2025 |
|
| CIDEM Invest a.s.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
18.2.2021 20.5.2025 |
|
| CIDEM Projekt s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
14.6.2021 20.5.2025 |
|
| CIDEM Projekt s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
14.6.2021 10.7.2025 |
|
| DAMZA s.r.o.
Polní 2818/7, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
24.7.2024 | |
| DOMYRIO s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
25.8.2025 | |
| FVE 6 s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
29.6.2012 9.11.2015 |
|
| FVE 6 s.r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
29.6.2012 20.5.2025 |
|
| ISP Zárubek s.r.o.
Kojetínská 3881/84, 767 01 Kroměříž |
14.1.2026 | |
| LINDAP, spol. s r.o.
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
30.6.2021 20.5.2025 |
|
| Luka reality s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
26.6.2026 | |
| Luka reality s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
26.6.2026 | |
| Nexusrio s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
19.8.2025 | |
| Nexusrio s.r.o.
Tovačovského 318/18, 767 01 Kroměříž |
19.8.2025 | |
| PAMET, spol. s r.o.
Komenského 231, 742 01 Suchdol nad Odrou |
30.6.2016 20.5.2025 |
|
| Přerovská kapitálová společnost s.r.o.
Polní 2818/7, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
29.11.1999 26.6.2004 |
|
| REGIOBUS, s.r.o.
Karviná Zaniklý subjekt: 25.6.2008 |
1.7.2007 25.6.2008 |
|
| Silverton s.r.o.
Za zastávkou 373, Dolní Měcholupy, 111 01 Praha |
12.3.2021 20.5.2025 |
|
| Technické služby města Přerova, s.r.o.
Na hrázi 3165/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov |
11.12.2014 17.1.2019 |
|
| TOMATEX Otrokovice, a.s.
tř. Tomáše Bati 1678, 765 02 Otrokovice |
30.6.2021 20.5.2025 |
|
| Vítkovické slévárny, spol. s r.o.
Halasova 2904/1, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
1.10.2025 29.7.2026 |
|
| Značky Morava, a.s.
č.p. 430, 793 93 Brantice |
12.3.2021 20.5.2025 |
Ing. Martin Mlčák okres Přerov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.7.2026 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Vítkovické slévárny, spol. s r.o. . |
| 26.6.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 2 000,-Kč, podíl: 10 % (Luka reality s.r.o.) |
| 26.6.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Luka reality s.r.o.) |
2. Martin Mlčák, Hranice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| L&M SteelWork, s.r.o.
Masarykovo náměstí 122, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
13.1.2023 | |
| L&M SteelWork, s.r.o.
Masarykovo náměstí 122, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
24.11.2021 | |
| L&M SteelWork, s.r.o.
Masarykovo náměstí 122, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
24.11.2021 13.1.2023 |
|
| L&M SteelWork, s.r.o.
Masarykovo náměstí 122, Hranice I-Město, 753 01 Hranice |
24.11.2021 13.1.2023 |
Martin Mlčák Hranice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.1.2023 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel L&M SteelWork, s.r.o., zmenil adresu. |
| 13.1.2023 | Společník s vkladem L&M SteelWork, s.r.o. |
| 13.1.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (L&M SteelWork, s.r.o.) |
3. Ing. Martin Mlčák, Zlín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
Podvesná XVII 3833, 760 01 Zlín |
16.3.2023 |
Ing. Martin Mlčák Zlín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.4.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.) |
4. Martin Mlčák, okres Kroměříž
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Zámčisko 27, Prusinovice
Zámčisko 27, 768 42 Prusinovice |
28.11.2023 |
Martin Mlčák okres Kroměříž - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.3.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Zámčisko 27, Prusinovice |
5. Martin Mlčák, okres Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Osvětimany
č.p. 43, 687 42 Osvětimany |
2.1.2026 |
Martin Mlčák okres Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Osvětimany |
6. Martin Mlčák, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Činnosti reklamních agentur Informační a komunikační činnosti |
16.10.2014 |
7. Ing. Martin Mlčák, okres Nový Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků Příprava staveniště Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur |
2.3.2020 |
8. Martin Mlčák, okres Přerov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
7.3.2022 |
9. Martin Mlčák, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
30.1.2024 |
10. Martin Mlčák, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
16.5.2025 |
11. Martin Mlčák, okres Přerov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
29.4.1997 |
12. Martin Mlčák, Roudnice nad Labem
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Demolice a příprava staveniště Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti |
21.7.2009 |
13. Martin Mlčák, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
1.2.2008 |
14. Martin Mlčák, okres Uherské Hradiště
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro scénická umění Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
27.7.2011 |
15. Martin Mlčák, okres Kroměříž
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Míškovice
č.p. 164, 768 52 Míškovice |
5.4.2015 25.1.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "MARTIN MLČÁK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MARTIN MLČÁK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MARTIN MLČÁK?
Jméno MARTIN MLČÁK je uvedeno v 24 společnostech.
Kolik osob se jménem MARTIN MLČÁK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem MARTIN MLČÁK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod