Miroslav Studený - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Miroslav Studeny v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 21 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 51 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Miroslav Studeny bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 5 různých osob.
Miroslav Studený - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
RNDr. Miroslav Studený
Olomouc |
Živnost a firmy:
BONA SERVA spol. s r.o. |
FCC Litovel, s.r.o. |
Kodada spol. s r.o. |
... Celkem záznam u 8 firem. |
| 2. |
Miroslav Studený
Praha |
Živnost a firmy: Bytové družstvo ELLA, v likvidaci |
| 3. |
Miroslav Studený
Brno |
Živnost a firmy: Studený Group s.r.o. | Tiskárna Jinačovice s.r.o. |
| 4. |
Ing. Miroslav Studený
okres Pardubice |
Živnost a firmy:
CEMO, spol. s r. o. |
CESA a.s. |
CESA sat a.s. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 5. |
Miroslav Studený
Šumperk |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk | Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šumperk - Luže |
| 6. |
Miroslav Studený
Brno |
Firmy: Společenství vlastníků Dunajská 182/15, Brno |
| 7. |
Miroslav Studený
Prostějov |
Živnost |
| 8. |
Miroslav Studený
okres Nový Jičín |
Živnost |
| 9. |
Miroslav Studený
okres Prostějov |
Živnost |
| 10. |
Miroslav Studený
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 11. |
Miroslav Studený
okres Pardubice |
Živnost |
| 12. |
Miroslav Studený
Žďár nad Sázavou |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Bezručova č.p. 435, 436, Žďár nad Sázavou |
| 13. |
Ing. Miroslav Studený
Pardubice |
Firmy: CEMO, spol. s r. o. | CESA a.s. |
| 14. |
Ing. Miroslav Studený
Uherské Hradiště |
Firmy: SLOVÁCKO, stavební bytové družstvo |
| 15. |
Miroslav Studený
Uničov |
Firmy: Společenství vlastníků domu č.p. 831, 832, ul. Dukelská, Uničov |
| 16. |
Miroslav Studený
okres Brno-venkov |
Firmy: Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušovany u Brna |
| 17. |
Miroslav Studený
okres Příbram |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům Jiránkova 1137, Praha 6 |
Detaily Miroslav Studený - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. RNDr. Miroslav Studený, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BONA SERVA spol. s r.o.
Hartigova 1107/54, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
25.8.2010 26.9.2016 |
|
| BONA SERVA spol. s r.o.
Hartigova 1107/54, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
25.8.2010 8.1.2019 |
|
| BONA SERVA spol. s r.o.
Hartigova 1107/54, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
1.12.2007 6.10.2010 |
|
| FCC Litovel, s.r.o.
Cholinská 1008, 784 01 Litovel |
13.8.2001 16.1.2002 |
|
| Kodada spol. s r.o.
Ke Školce 1319/5e, 252 19 Rudná |
1.9.2010 17.10.2014 |
|
| OLTERM & TD Olomouc, a.s.
Janského 469/8, Povel, 779 00 Olomouc |
30.1.1998 23.6.1999 |
|
| Společenství vlastníků Dvořákova 247/23, Olomouc-Nová Ulice
Dvořákova 247/23, Nová Ulice, 779 00 Olomouc |
1.12.2016 1.12.2021 |
|
| Společenství vlastníků Dvořákova 247/23, Olomouc-Nová Ulice
Dvořákova 247/23, Nová Ulice, 779 00 Olomouc |
28.9.2016 15.9.2016 |
|
| Společenství vlastníků Dvořákova 247/23, Olomouc-Nová Ulice
Dvořákova 247/23, Nová Ulice, 779 00 Olomouc |
8.11.2011 28.9.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Schweitzerova 738/95
Schweitzerova 738/95, Nové Sady, 779 00 Olomouc |
28.9.2016 26.9.2011 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Schweitzerova 738/95
Schweitzerova 738/95, Nové Sady, 779 00 Olomouc |
6.2.2007 28.9.2016 |
|
| Technické služby města Olomouce, a.s.
Zamenhofova 783/34, 779 00 Olomouc |
18.12.1998 27.3.2000 |
|
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s.
Tovární 1059/41, Hodolany, 779 00 Olomouc |
26.1.1998 18.3.1999 |
|
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s.
Tovární 1059/41, Hodolany, 779 00 Olomouc |
13.10.1995 26.1.1998 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
1.6.1990
Zaniklý subjekt: 2.11.2022 |
2. Miroslav Studený, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo ELLA, v likvidaci
Spojařů 1254, Zbraslav, 156 00 Praha Zaniklý subjekt: 4.7.2020 |
14.4.2003 4.7.2020 |
|
| Bytové družstvo ELLA, v likvidaci
Spojařů 1254, Zbraslav, 156 00 Praha Zaniklý subjekt: 4.7.2020 |
20.3.2000 14.4.2003 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
5.1.1993
Zaniklý subjekt: 10.5.2023 |
3. Miroslav Studený, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Studený Group s.r.o.
č.ev. 503, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 27.12.2018 |
12.2.2014 22.8.2016 |
|
| Studený Group s.r.o.
č.ev. 503, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 27.12.2018 |
19.10.2012 12.2.2014 |
|
| Studený Group s.r.o.
č.ev. 503, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 27.12.2018 |
1.7.2011 19.10.2012 |
|
| Studený Group s.r.o.
č.ev. 503, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 27.12.2018 |
9.2.2011 14.9.2012 |
|
| Studený Group s.r.o.
č.ev. 503, 664 34 Jinačovice Zaniklý subjekt: 27.12.2018 |
9.2.2011 1.7.2011 |
|
| Tiskárna Jinačovice s.r.o.
Nad dědinou 1208/48, Bystrc, 635 00 Brno |
28.1.2005 29.4.2009 |
|
| Tiskárna Jinačovice s.r.o.
Nad dědinou 1208/48, Bystrc, 635 00 Brno |
28.1.2005 6.5.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
12.12.1990 |
4. Ing. Miroslav Studený, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CEMO, spol. s r. o.
Blahoslavova 1132/26, Královo Pole, 612 00 Brno |
11.4.2012 10.7.2014 |
|
| CESA a.s.
Jiřího Potůčka 250, Trnová, 530 09 Pardubice Zaniklý subjekt: 17.8.2019 |
3.6.2009 1.11.2011 |
|
| CESA a.s.
Jiřího Potůčka 250, Trnová, 530 09 Pardubice Zaniklý subjekt: 17.8.2019 |
14.6.2000 3.6.2009 |
|
| CESA a.s.
Jiřího Potůčka 250, Trnová, 530 09 Pardubice Zaniklý subjekt: 17.8.2019 |
6.5.1993 3.3.1997 |
|
| CESA sat a.s.
Křenová 409/52, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 17.9.2014 |
21.1.1997 20.5.2003 |
|
| fetege a.s.
Chudenická 1058/32, Hostivař, 102 00 Praha |
20.1.1995 4.6.1998 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
28.11.2005 2.10.2013 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
23.10.2001 28.11.2005 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
29.5.1996 23.10.2001 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
28.12.1992 27.2.2001 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
28.12.1992 29.5.1996 |
|
| OKA s.r.o.
K Besedě 882, Svítkov, 530 06 Pardubice |
28.12.1992 29.5.1996 |
|
| R E G O D A T s.r.o.
Javorová 191, Cihelna, 530 09 Pardubice |
21.4.1994 7.9.2000 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba elektronických součástek a desek Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Ostatní informační činnosti j. n. Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní technické zkoušky a analýzy |
15.3.1991 |
5. Miroslav Studený, Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk
Lidická 496/41, 787 01 Šumperk |
22.11.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk
Lidická 496/41, 787 01 Šumperk |
27.6.2016 27.6.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk
Lidická 496/41, 787 01 Šumperk |
16.7.2013 14.5.2015 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šumperk - Luže
č.p. 237, 789 91 Písařov |
15.3.2014 11.9.2024 |
Miroslav Studený Šumperk - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.9.2024 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Šumperk - Luže |
| 12.4.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk |
| 12.4.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu čp. 496 Šumperk (vymazáno) |
6. Miroslav Studený, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Dunajská 182/15, Brno
Dunajská 182/15, Starý Lískovec (Brno-Starý Lískovec), 625 00 Brno |
23.8.2023 |
Miroslav Studený Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.8.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Dunajská 182/15, Brno |
7. Miroslav Studený, Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
22.8.2012 |
8. Miroslav Studený, okres Nový Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
30.11.2012 |
9. Miroslav Studený, okres Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Podpůrné činnosti pro scénická umění Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
28.8.2013 |
10. Miroslav Studený, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba potravinářských výrobků Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
14.4.2025 |
11. Miroslav Studený, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ubytování Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků |
30.11.1993 |
12. Miroslav Studený, Žďár nad Sázavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Bezručova č.p. 435, 436, Žďár nad Sázavou
Bezručova 435/48, Žďár nad Sázavou 2, 591 02 Žďár nad Sázavou |
15.9.2019 15.9.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Bezručova č.p. 435, 436, Žďár nad Sázavou
Bezručova 435/48, Žďár nad Sázavou 2, 591 02 Žďár nad Sázavou |
23.10.2002 30.10.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Bezručova č.p. 435, 436, Žďár nad Sázavou
Bezručova 435/48, Žďár nad Sázavou 2, 591 02 Žďár nad Sázavou |
23.10.2002 23.10.2004 |
13. Ing. Miroslav Studený, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CEMO, spol. s r. o.
Blahoslavova 1132/26, Královo Pole, 612 00 Brno |
14.7.1992 11.4.2012 |
|
| CEMO, spol. s r. o.
Blahoslavova 1132/26, Královo Pole, 612 00 Brno |
14.7.1992 14.7.1992 |
|
| CESA a.s.
Jiřího Potůčka 250, Trnová, 530 09 Pardubice Zaniklý subjekt: 17.8.2019 |
29.1.1991 6.5.1993 |
14. Ing. Miroslav Studený, Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SLOVÁCKO, stavební bytové družstvo
Průmyslová 1144, 686 01 Uherské Hradiště |
19.4.2001 23.5.2006 |
|
| SLOVÁCKO, stavební bytové družstvo
Průmyslová 1144, 686 01 Uherské Hradiště |
12.5.1971 17.6.1996 |
15. Miroslav Studený, Uničov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků domu č.p. 831, 832, ul. Dukelská, Uničov
Dukelská 831, 783 91 Uničov |
1.2.2006 8.2.2011 |
16. Miroslav Studený, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušovany u Brna
Palackého 52, 664 62 Hrušovany u Brna |
4.3.2016 4.3.2019 |
17. Miroslav Studený, okres Příbram
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům Jiránkova 1137, Praha 6
Jiránkova 1137/1, Řepy, 163 00 Praha |
1.2.2020 29.6.2021 |
|
| Společenství vlastníků pro dům Jiránkova 1137, Praha 6
Jiránkova 1137/1, Řepy, 163 00 Praha |
1.2.2020 19.5.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "Miroslav Studený"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Miroslav Studený – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Miroslav Studený?
Jméno Miroslav Studený je uvedeno v 21 společnostech.
Kolik osob se jménem Miroslav Studený je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 12 osoby jménem Miroslav Studený.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface