Pavel Valach - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Valach v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 11 existujících společnostech a má celkem 11 aktuálních záznamů a celkem 27 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Valach bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 6 různých osob.
Pavel Valach - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Valach
okres Karviná |
Živnost a firmy: PORFIX Ostrava a.s. |
| 2. |
Ing. Pavel Valach
Praha |
Firmy: ASKLEPION Holding, a.s. | CRYSTAL GROWTH EQUIPMENT, společnost s ručením omezeným, v likvidaci, ve zkratce CGE spol. s r.o. v likvidaci | MediCom, a.s. Praha |
| 3. |
Ing. Pavel Valach
okres Pardubice |
Živnost a firmy: Tibo Software, s.r.o. |
| 4. |
Pavel Valach
České Budějovice |
Živnost a firmy: SPIRIT VZ, s.r.o. |
| 5. |
Pavel Valach
Český Krumlov |
Firmy: CK Marval s.r.o. | penzion Rota s.r.o. v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek, Polská čp. 437 Český Krumlov |
| 6. |
Pavel Valach
Hradec Králové |
Firmy: Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ |
| 7. |
Pavel Valach
okres Příbram |
Živnost |
| 8. |
Pavel Valach
Frýdek-Místek |
Živnost |
| 9. |
Pavel Valach
okres Brno-město |
Živnost |
| 10. |
Pavel Valach
Veverská Bítýška |
Živnost |
| 11. |
Pavel Valach
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 12. |
Pavel Valach
okres Český Krumlov |
Živnost |
| 13. |
Pavel Valach
Jindřichův Hradec |
Firmy: Cassiopeia Consulting, a.s. |
| 14. |
Pavel Valach
Most |
Firmy: Bytové družstvo Sochor 356 |
| 15. |
Pavel Valach
Frýdek-Místek |
Firmy: Studentská unie ČVUT |
Detaily Pavel Valach - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Valach, okres Karviná
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PORFIX Ostrava a.s.
Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava Zaniklý subjekt: 1.9.2018 |
2.9.2010 30.4.2015 |
|
| PORFIX Ostrava a.s.
Třebovická 5543/36, Třebovice, 722 00 Ostrava Zaniklý subjekt: 1.9.2018 |
2.9.2010 11.2.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní sportovní činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
29.9.1992 |
2. Ing. Pavel Valach, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASKLEPION Holding, a.s.
Londýnská 160/39, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
31.7.1998 2.12.2013 |
|
| CRYSTAL GROWTH EQUIPMENT, společnost s ručením omezeným, v likvidaci, ve zkratce CGE spol. s r.o. v likvidaci
Šlikova 289/19, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.9.2023 |
5.4.1995 31.5.1995 |
|
| CRYSTAL GROWTH EQUIPMENT, společnost s ručením omezeným, v likvidaci, ve zkratce CGE spol. s r.o. v likvidaci
Šlikova 289/19, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.9.2023 |
30.9.1993 5.4.1995 |
|
| MediCom, a.s. Praha
Dobropolská 1240/12, Hostivař, 102 00 Praha |
26.11.2021 | |
| MediCom, a.s. Praha
Dobropolská 1240/12, Hostivař, 102 00 Praha |
4.4.2018 26.11.2021 |
|
| MediCom, a.s. Praha
Dobropolská 1240/12, Hostivař, 102 00 Praha |
29.8.1990 4.4.2018 |
Ing. Pavel Valach Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.1.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva, předseda MediCom, a.s. Praha |
| 21.1.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva, předseda MediCom, a.s. Praha |
| 4.4.2018 | Zapsán(-a) jako člen představenstva, předseda MediCom, a.s. Praha |
3. Ing. Pavel Valach, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
20.8.2017 | |
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.10.2003 | |
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
12.11.2015 20.8.2017 |
|
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
31.1.2009 12.11.2015 |
|
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.10.2003 31.1.2009 |
|
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.10.2003 20.8.2017 |
|
| Tibo Software, s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.10.2003 12.11.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií |
16.3.1995 |
Ing. Pavel Valach okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.8.2017 | Společník s vkladem Tibo Software, s.r.o. |
| 20.8.2017 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Tibo Software, s.r.o., zmenil adresu. |
| 20.8.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Tibo Software, s.r.o.) |
4. Pavel Valach, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SPIRIT VZ, s.r.o.
Na Zlaté stoce 614/29, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
6.12.2016 | |
| SPIRIT VZ, s.r.o.
Na Zlaté stoce 614/29, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
24.3.2004 | |
| SPIRIT VZ, s.r.o.
Na Zlaté stoce 614/29, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
24.3.2004 6.12.2016 |
|
| SPIRIT VZ, s.r.o.
Na Zlaté stoce 614/29, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
24.3.2004 6.12.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
7.9.1998
Zaniklý subjekt: 28.1.2022 |
Pavel Valach České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.12.2016 | Společník s vkladem SPIRIT VZ, s.r.o. |
| 6.12.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SPIRIT VZ, s.r.o., zmenil adresu. |
| 6.12.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, splaceno: 50000 %, podíl: 50 % (SPIRIT VZ, s.r.o.) |
5. Pavel Valach, Český Krumlov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CK Marval s.r.o.
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
2.5.2019 | |
| CK Marval s.r.o.
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
8.4.2019 | |
| CK Marval s.r.o.
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
8.4.2019 2.5.2019 |
|
| CK Marval s.r.o.
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
8.4.2019 2.5.2019 |
|
| penzion Rota s.r.o. v likvidaci
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
30.4.2024 | |
| penzion Rota s.r.o. v likvidaci
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
5.5.2021 | |
| penzion Rota s.r.o. v likvidaci
č.p. 79, 382 93 Horní Dvořiště |
5.5.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek, Polská čp. 437 Český Krumlov
Polská 437, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov |
27.4.2016 2.5.2019 |
|
| Společenství vlastníků jednotek, Polská čp. 437 Český Krumlov
Polská 437, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov |
27.4.2016 20.11.2019 |
|
| Společenství vlastníků jednotek, Polská čp. 437 Český Krumlov
Polská 437, Horní Brána, 381 01 Český Krumlov |
27.4.2016 30.11.2016 |
Pavel Valach Český Krumlov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.4.2024 | Zapsán(-a) jako likvidátor penzion Rota s.r.o. v likvidaci |
| 5.5.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (penzion Rota s.r.o.) |
| 5.5.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (penzion Rota s.r.o.) |
6. Pavel Valach, Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ
Nad Rybníky č.ev. 103, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové |
21.3.2026 | |
| Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ
Nad Rybníky č.ev. 103, Nový Hradec Králové, 500 08 Hradec Králové |
27.4.2019 27.4.2024 |
Pavel Valach Hradec Králové - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ |
| 6.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ |
| 9.7.2019 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Myslivecký spolek DIANA - VYSOKÁ |
7. Pavel Valach, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
16.10.2014 |
8. Pavel Valach, Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Informační a komunikační činnosti |
3.11.2014 |
9. Pavel Valach, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Činnosti cestovních agentur Univerzální administrativní činnosti Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti |
18.3.2026 |
10. Pavel Valach, Veverská Bítýška
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod, kromě motorových vozidel Maloobchod s nápoji Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
31.7.1991 |
11. Pavel Valach, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Truhlářské práce |
19.10.1998 |
12. Pavel Valach, okres Český Krumlov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
8.9.2006 |
13. Pavel Valach, Jindřichův Hradec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Cassiopeia Consulting, a.s.
Thámova 221/7, Karlín, 186 00 Praha |
19.3.1998 12.3.2014 |
14. Pavel Valach, Most
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Sochor 356
Antonína Sochora 2838/7, 434 01 Most |
19.4.2022 15.4.2025 |
|
| Bytové družstvo Sochor 356
Antonína Sochora 2838/7, 434 01 Most |
25.4.2019 19.4.2022 |
|
| Bytové družstvo Sochor 356
Antonína Sochora 2838/7, 434 01 Most |
21.4.2016 21.4.2019 |
|
| Bytové družstvo Sochor 356
Antonína Sochora 2838/7, 434 01 Most |
21.4.2016 10.6.2016 |
|
| Bytové družstvo Sochor 356
Antonína Sochora 2838/7, 434 01 Most |
24.4.2014 21.4.2016 |
15. Pavel Valach, Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Studentská unie ČVUT
Jugoslávských partyzánů 1580/3, Dejvice, 160 00 Praha |
15.12.2022 14.12.2024 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Valach"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Valach – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Valach?
Jméno Pavel Valach je uvedeno v 11 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Valach je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem Pavel Valach.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod