Miloslav Mareš - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Miloslav Mares v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 8 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 35 existujících společnostech a má celkem 28 aktuálních záznamů a celkem 95 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 8 zaniklých společnostech.Jméno Miloslav Mares bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 9 různých osob.
Miloslav Mareš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Miloslav Mareš
Praha |
Firmy:
A+ Generation, s.r.o. |
ActiveEnergo s.r.o. |
AG Mutěnice, s.r.o. |
... Celkem záznam u 28 firem. |
| 2. |
Miloslav Mareš
Strakonice |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků pro dům čp. 1157 |
| 3. |
Miloslav Mares
Spolková republika Německo |
Firmy: Hydac spol. s r.o. |
| 4. |
Miloslav Mareš
Benátky nad Jizerou |
Živnost a firmy: GASTROKON, spol. s r.o. |
| 5. |
Miloslav Mareš
okres Benešov |
Firmy: Občanský les, v.o.s. |
| 6. |
Miloslav Mareš
okres Písek |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice |
| 7. |
Miloslav Mareš
okres Klatovy |
Firmy: Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec |
| 8. |
Miloslav Mareš
okres Klatovy |
Firmy: RecPan s.r.o. |
| 9. |
Miloslav Mareš
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
| 10. |
Miloslav Mareš
Kladno |
Živnost |
| 11. |
Miloslav Mareš
okres Klatovy |
Podnikatel fyz. osoba |
| 12. |
Miloslav Mareš
Praha |
Živnost |
| 13. |
Miloslav Mareš
okres Benešov |
Živnost |
| 14. |
Miloslav Mareš
okres Česká Lípa |
Živnost |
| 15. |
Miloslav Mareš
Brno |
Živnost |
| 16. |
Miloslav Mares
okres Tábor |
Podnikatel fyz. osoba |
| 17. |
Miloslav Mareš
Praha |
Živnost |
| 18. |
Miloslav Mareš
Strakonice |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek 1092 |
| 19. |
Miloslav Mareš
Nymburk |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk |
| 20. |
Miloslav Mareš
České Budějovice |
Firmy: Stavební bytové družstvo MÁJ 12 |
| 21. |
Miloslav Mareš
Spolková republika Německo |
Firmy: Hydac spol. s r.o. |
| 22. |
Miloslav Mareš
Olomouc |
Firmy: Confido Invest, a.s. |
| 23. |
Miloslav Mareš
Praha |
Firmy: MICRONIX,spol. s r.o. |
| 24. |
Miloslav Mareš
okres Plzeň-sever |
Firmy: Tělovýchovná jednota Sázavan Bezvěrov, z.s. |
| 25. |
Miloslav Mareš
okres Litoměřice |
Firmy: Tělovýchovná jednota SLAVOJ ÚŠTĚK, z.s. |
| 26. |
Miloslav Mareš
okres Písek |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Záhoří |
| 27. |
Miloslav Mareš
okres Litoměřice |
Firmy: Andri & Nati s.r.o. |
Detaily Miloslav Mareš - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Miloslav Mareš, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A+ Generation, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
7.8.2020 | |
| ActiveEnergo s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
30.1.2014 | |
| AG Mutěnice, s.r.o.
Brněnská 1291, 696 11 Mutěnice |
6.8.2020 19.1.2022 |
|
| Alsicu CZ, s.r.o. v likvidaci
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.10.2025 |
29.7.2019 6.10.2025 |
|
| Amper Market, a.s. v likvidaci
Školská 689/20, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.1.2026 |
18.11.2011 25.7.2014 |
|
| Amper Market, a.s. v likvidaci
Školská 689/20, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.1.2026 |
18.11.2011 12.11.2015 |
|
| Amper Market, a.s. v likvidaci
Školská 689/20, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 27.1.2026 |
18.11.2011 31.8.2018 |
|
| BZK PLUS s.r.o.
č.p. 147, 398 21 Kestřany |
3.12.2008 | |
| BZK PLUS s.r.o.
č.p. 147, 398 21 Kestřany |
26.6.2014 12.2.2015 |
|
| BZK PLUS s.r.o.
č.p. 147, 398 21 Kestřany |
9.3.2009 26.6.2014 |
|
| BZK PLUS s.r.o.
č.p. 147, 398 21 Kestřany |
3.2.2009 9.3.2009 |
|
| BZK PLUS s.r.o.
č.p. 147, 398 21 Kestřany |
3.12.2008 26.6.2014 |
|
| EB Park s.r.o. v likvidaci
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 24.10.2015 |
23.9.2011 24.8.2012 |
|
| EQF s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
3.9.2025 | |
| Equity Finance s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
12.4.2016 | |
| Equity Finance s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
5.4.2016 | |
| KCC Infrastructure s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
20.10.2025 | |
| MCX Diverse s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
2.10.2025 | |
| MCX Diversity s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
2.3.2022 | |
| MCX Energo s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
13.4.2021 | |
| MCX Real Estate s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
2.10.2025 | |
| MCX Reality, a.s.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
15.5.2022 | |
| MCX Reality, a.s.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
17.7.2019 14.5.2022 |
|
| MCX Reality, a.s.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
15.5.2017 17.7.2019 |
|
| MICRONIX BULGARIA OOD, organizační složka
Zaniklý subjekt: 21.5.2020 |
27.11.2015 21.5.2020 |
|
| MICRONIX BULGARIA OOD, organizační složka
Zaniklý subjekt: 21.5.2020 |
29.11.2012 27.11.2015 |
|
| MICRONIX GROUP SE
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
12.12.2023 | |
| MICRONIX GROUP SE
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
11.12.2018 11.12.2023 |
|
| MICRONIX GROUP SE
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
10.12.2013 10.12.2018 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
14.11.2015 | |
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
12.10.2006 9.1.2015 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
12.10.2006 14.11.2015 |
|
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
11.12.2009 | |
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
26.6.2013 19.5.2015 |
|
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
2.5.2011 26.6.2013 |
|
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
25.11.2010 2.5.2011 |
|
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
12.1.2010 25.11.2010 |
|
| Podolí Energy, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
11.12.2009 26.6.2013 |
|
| Poliwag, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.6.2017 |
26.6.2014 22.6.2017 |
|
| Poliwag, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.6.2017 |
3.5.2012 26.6.2014 |
|
| Poliwag, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.6.2017 |
25.4.2012 22.6.2017 |
|
| Poliwag, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 22.6.2017 |
25.4.2012 14.11.2015 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
19.3.2009 | |
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
26.6.2014 9.1.2015 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
16.10.2013 26.6.2014 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
11.6.2013 16.10.2013 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
9.11.2009 11.6.2013 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
29.7.2009 9.11.2009 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
1.7.2009 29.7.2009 |
|
| PREFERENCE ENERGY s.r.o.
Voděrady 26/98, PSČ 56601 |
19.3.2009 14.11.2015 |
|
| PV Recovery, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
7.2.2023 | |
| PV Recovery, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
15.3.2018 6.2.2023 |
|
| PV Recovery, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
21.3.2013 14.3.2018 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1305,k.ú.Kunratice v Praze 4
Velké Kunratické 1305/20, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
29.1.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1305,k.ú.Kunratice v Praze 4
Velké Kunratické 1305/20, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
14.11.2016 29.1.2026 |
|
| Sun Logic s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
2.10.2025 | |
| VE Kobylá nad Vidnavkou, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
8.6.2022 | |
| Verve Capital s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.1.2021 |
3.6.2016 19.1.2021 |
|
| Verve Capital s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.1.2021 |
3.6.2016 19.1.2021 |
|
| VERVE PRO s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.11.2022 |
3.5.2018 11.11.2022 |
|
| Západočeská investiční, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.10.2016 |
22.7.2014 3.10.2016 |
|
| Západočeská investiční, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.10.2016 |
11.4.2012 22.7.2014 |
|
| Západočeská investiční, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.10.2016 |
31.8.2011 11.4.2012 |
|
| Západočeská investiční, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.10.2016 |
18.8.2011 3.10.2016 |
|
| Západočeská investiční, s.r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.10.2016 |
18.8.2011 14.11.2015 |
Miloslav Mareš Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.5.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1305,k.ú.Kunratice v Praze 4 |
| 5.5.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1305,k.ú.Kunratice v Praze 4 |
| 20.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (KCC Infrastructure s.r.o.) |
2. Miloslav Mareš, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1157
Chelčického 1157, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
14.4.2011 24.11.2015 |
|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1157
Chelčického 1157, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
14.4.2011 14.4.2016 |
|
| Společenství vlastníků pro dům čp. 1157
Chelčického 1157, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
5.10.2006 14.4.2011 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
4.9.1992
Zaniklý subjekt: 31.8.2022 |
3. Miloslav Mares, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
18.3.2025 | |
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 | |
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
4.11.2016 18.3.2025 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
28.8.2014 4.11.2016 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
12.10.2002 28.8.2014 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
20.11.2001 12.10.2002 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
20.11.2001 12.10.2002 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
21.4.1997 20.11.2001 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 4.11.2016 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 15.7.2005 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 28.8.2014 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 20.11.2001 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
24.2.1997 18.3.2025 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
17.10.1994 21.4.1997 |
Miloslav Mares Spolková republika Německo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.3.2025 | Společník s vkladem Hydac spol. s r.o. |
| 18.3.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Hydromal spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 18.3.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 800 000,-Kč, splaceno: 800 000,-Kč, podíl: 20 % (Hydac spol. s r.o.) |
4. Miloslav Mareš, Benátky nad Jizerou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
30.9.2016 | |
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
30.9.2016 | |
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
30.3.1994 30.3.1994 |
|
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
30.3.1994 30.9.2016 |
|
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
18.2.1993 18.2.1993 |
|
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
18.2.1993 30.9.2016 |
|
| GASTROKON, spol. s r.o.
Dražická 67/1, Benátky nad Jizerou I, 294 71 Benátky nad Jizerou |
18.2.1993 30.3.1994 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Chov zvířat pro zájmový chov Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Destilace, rektifikace a míchání lihovin Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení Výroba ostatních elektrických zařízení Instalace průmyslových strojů a zařízení Výstavba bytových a nebytových budov Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Činnosti v oblasti nemovitostí Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
1.5.1990 |
Miloslav Mareš Benátky nad Jizerou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.9.2016 | Společník s vkladem GASTROKON, spol. s r.o. |
| 30.9.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel GASTROKON, spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 30.9.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč (GASTROKON, spol. s r.o.) |
5. Miloslav Mareš, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Občanský les, v.o.s.
Pod Křížkem 345, 257 63 Trhový Štěpánov |
2.10.2015 | |
| Občanský les, v.o.s.
Pod Křížkem 345, 257 63 Trhový Štěpánov |
2.1.1995 2.10.2015 |
Miloslav Mareš okres Benešov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.10.2015 | Společník s vkladem Občanský les, v.o.s. |
| 2.10.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (Občanský les, v.o.s.) |
6. Miloslav Mareš, okres Písek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice
Chřešťovice 16, 398 17 Albrechtice nad Vltavou |
10.1.2026 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice
Chřešťovice 16, 398 17 Albrechtice nad Vltavou |
14.12.2019 10.1.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice
Chřešťovice 16, 398 17 Albrechtice nad Vltavou |
24.1.2015 14.12.2019 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice
Chřešťovice 16, 398 17 Albrechtice nad Vltavou |
24.1.2015 9.5.2019 |
Miloslav Mareš okres Písek - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.3.2026 | |
| 12.3.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice |
| 7.10.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Chřešťovice |
7. Miloslav Mareš, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec
č.p. 28, 341 42 Kolinec |
2.2.2025 | |
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec
č.p. 28, 341 42 Kolinec |
2.2.2020 2.2.2025 |
|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec
č.p. 28, 341 42 Kolinec |
3.2.2019 2.2.2020 |
Miloslav Mareš okres Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.4.2025 | Zapsán člen statutárního orgánu, při výkonu funkce zastupuje Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec |
| 2.4.2025 | Vymazán člen statutárního orgánu, jednatel, při výkonu funkce zastupuje Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Kolinec |
| 21.8.2020 | Zapsán člen statutárního orgánu, při výkonu funkce zastupuje Český svazu včelařů, z.s., základní organizace Kolinec |
8. Miloslav Mareš, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| RecPan s.r.o.
Petrská 1166/33, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
10.4.2026 |
Miloslav Mareš okres Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.4.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 2 000,-Kč, podíl: 2 % (RecPan s.r.o.) |
9. Miloslav Mareš, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Výroba elektřiny |
6.8.1990 |
10. Miloslav Mareš, Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba zámků a kování Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
19.9.1990 |
11. Miloslav Mareš, okres Klatovy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Truhlářské práce Výroba elektřiny |
6.9.1990 |
12. Miloslav Mareš, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Univerzální administrativní činnosti |
17.3.1993 |
13. Miloslav Mareš, okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti Opravy obuvi a kožených výrobků |
10.5.1994 |
14. Miloslav Mareš, okres Česká Lípa
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti |
19.6.1995 |
15. Miloslav Mareš, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti |
28.12.1998 |
16. Miloslav Mares, okres Tábor
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Výroba elektřiny |
24.9.2010 |
17. Miloslav Mareš, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní úklidové činnosti |
1.1.2009 |
18. Miloslav Mareš, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek 1092
Heydukova 1092, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
27.11.2013 25.2.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek 1092
Heydukova 1092, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
27.11.2013 31.12.2014 |
|
| Společenství vlastníků jednotek 1092
Heydukova 1092, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
1.1.2011 27.11.2013 |
|
| Společenství vlastníků jednotek 1092
Heydukova 1092, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
14.6.2010 7.1.2011 |
19. Miloslav Mareš, Nymburk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk
Poděbradská 1839/9, 288 02 Nymburk |
4.6.2020 31.3.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk
Poděbradská 1839/9, 288 02 Nymburk |
28.3.2012 6.12.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk
Poděbradská 1839/9, 288 02 Nymburk |
28.3.2012 4.6.2020 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk
Poděbradská 1839/9, 288 02 Nymburk |
16.5.2007 23.11.2012 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1839-1841, Nymburk
Poděbradská 1839/9, 288 02 Nymburk |
12.9.2002 12.9.2002 |
20. Miloslav Mareš, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Stavební bytové družstvo MÁJ 12
Dubenská 1399/11, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
10.6.2007 23.5.2010 |
21. Miloslav Mareš, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
13.7.1994 17.10.1994 |
|
| Hydac spol. s r.o.
Kanadská 794, 391 11 Planá nad Lužnicí |
28.1.1993 13.7.1994 |
22. Miloslav Mareš, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Confido Invest, a.s.
Hlinky 49/126, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
6.1.1994 8.11.1995 |
23. Miloslav Mareš, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
19.4.2001 12.10.2006 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
31.8.1999 19.4.2001 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
28.9.1995 31.8.1999 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
17.2.1993 28.9.1995 |
|
| MICRONIX,spol. s r.o.
Antala Staška 1076/33a, Krč, 140 00 Praha |
17.2.1993 12.10.2006 |
24. Miloslav Mareš, okres Plzeň-sever
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota Sázavan Bezvěrov, z.s.
č.p. 101, 330 41 Bezvěrov |
14.3.2015 8.12.2018 |
25. Miloslav Mareš, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tělovýchovná jednota SLAVOJ ÚŠTĚK, z.s.
Mírové náměstí 83, Úštěk-Vnitřní Město, 411 45 Úštěk |
23.1.2016 23.1.2017 |
26. Miloslav Mareš, okres Písek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Záhoří
Horní Záhoří 8, 398 18 Záhoří |
3.3.2018 1.12.2022 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Záhoří
Horní Záhoří 8, 398 18 Záhoří |
16.2.2013 1.8.2018 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Záhoří
Horní Záhoří 8, 398 18 Záhoří |
16.2.2013 8.4.2017 |
27. Miloslav Mareš, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Andri & Nati s.r.o.
Starý Týn 21, 411 45 Úštěk |
10.12.2020 17.6.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "Miloslav Mareš"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Miloslav Mareš – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Miloslav Mareš?
Jméno Miloslav Mareš je uvedeno v 35 společnostech.
Kolik osob se jménem Miloslav Mareš je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 18 osoby jménem Miloslav Mareš.