Roman Maláč - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Roman Malac v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 12 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Roman Malac není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Roman Maláč - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Roman Maláč
Slavkov u Brna |
Živnost a firmy: FARAN CZ s.r.o. | GREEN ENERGY BABICE, s.r.o. | GREEN REMEDY, s.r.o. |
| 2. |
Ing. Roman Maláč
Praha |
Firmy: Modulus s.r.o. | Společenství vlastníků domu č.p. 2736 Smíchov | Statické posudky s.r.o. |
| 3. |
Roman Maláč
Brno |
Firmy: Rusín a spol., spol. s r.o. |
| 4. |
Roman Maláč
okres Brno-venkov |
Firmy: Rusín a spol., spol. s r.o. |
Detaily Roman Maláč - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Roman Maláč, Slavkov u Brna
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FARAN CZ s.r.o.
U Větrolamu 1006/21, 693 01 Hustopeče |
5.2.2021 | |
| FARAN CZ s.r.o.
U Větrolamu 1006/21, 693 01 Hustopeče |
5.2.2021 | |
| GREEN ENERGY BABICE, s.r.o.
Diamantová 896/33, Újezd, 312 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 1.3.2025 |
1.7.2012 15.12.2014 |
|
| GREEN REMEDY, s.r.o.
Žebětínská 858/3, Kohoutovice, 623 00 Brno |
8.2.1999 29.5.2009 |
|
| GREEN REMEDY, s.r.o.
Žebětínská 858/3, Kohoutovice, 623 00 Brno |
8.2.1999 16.6.2009 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování specializovaného velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s ostatními výrobky j. n. Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
18.8.1998 |
Ing. Roman Maláč Slavkov u Brna - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 5.2.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 30 000,-Kč, podíl: 50 % (FARAN CZ s.r.o.) |
| 5.2.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (FARAN CZ s.r.o.) |
| 7.1.2015 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel GREEN ENERGY BABICE, s.r.o. . |
2. Ing. Roman Maláč, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
27.11.2016 | |
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
26.1.2007 | |
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
17.1.2008 27.11.2016 |
|
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
26.1.2007 27.11.2016 |
|
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
26.1.2007 17.1.2008 |
|
| Modulus s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
26.1.2007 17.1.2008 |
|
| Společenství vlastníků domu č.p. 2736 Smíchov
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
16.3.2016 | |
| Společenství vlastníků domu č.p. 2736 Smíchov
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
31.1.2007 31.1.2009 |
|
| Statické posudky s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
7.2.2014 | |
| Statické posudky s.r.o.
Pod Skalkou 2736/7, Smíchov, 150 00 Praha |
7.2.2014 |
Ing. Roman Maláč Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.11.2016 | Společník s vkladem Modulus s.r.o. |
| 27.11.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Modulus s.r.o., zmenil adresu. |
| 27.11.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Modulus s.r.o.) |
3. Roman Maláč, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Rusín a spol., spol. s r.o.
Rosická 333, 664 17 Tetčice |
5.12.2011 1.10.2013 |
|
| Rusín a spol., spol. s r.o.
Rosická 333, 664 17 Tetčice |
6.6.2003 5.12.2011 |
|
| Rusín a spol., spol. s r.o.
Rosická 333, 664 17 Tetčice |
27.8.2002 30.11.2011 |
4. Roman Maláč, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Rusín a spol., spol. s r.o.
Rosická 333, 664 17 Tetčice |
23.11.1993 6.6.2003 |
Souhrnné informace ke jménu "Roman Maláč"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Roman Maláč – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Roman Maláč?
Jméno Roman Maláč je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Roman Maláč je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Roman Maláč.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod