PAVEL SLUKA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Sluka v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 10 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 28 existujících společnostech a má celkem 26 aktuálních záznamů a celkem 60 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 7 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Sluka bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 8 různých osob.
PAVEL SLUKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Pavel Sluka
Jablonec nad Nisou |
Firmy: Areály JBX a.s. | MERAL BOHEMIA spol. s r.o. |
| 2. |
Pavel Sluka
Hodonín |
Firmy: Strýc s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
Pavel Sluka
Krnov |
Firmy: ASAFI international s.r.o. v likvidaci | Hexium hydraulika s.r.o. | KVH Maxim z.s. | |
| 4. |
Ing. Pavel Sluka
okres Teplice |
Firmy: PRODECO, a.s. | SD - 1.strojírenská, a.s. | Severočeské doly a.s. |
| 5. |
Pavel Slúka
Český Těšín |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně |
| 6. |
Pavel Slúka
Chrudim |
Firmy: ZO - Odborový svaz Stavba BRAMAC s.r.o. CHRUDIM |
| 7. |
Pavel Sluka
Praha |
Firmy:
13. nemovitostní družstvo |
ABORETA a.s. |
Český atletický svaz |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 8. |
Pavel Sluka
Praha |
Živnost a firmy:
Black Stark s.r.o. |
COOL DANCE Mladá Boleslav z.s. |
COOL DANCE Praha z.s. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 9. |
Ing. Pavel Sluka
Jablonec nad Nisou |
Firmy: Dopravní výbor, z.s. | Jablonecká dopravní a.s. | Scolopax iserina s.r.o. | |
| 10. |
Pavel Sluka
okres Rychnov nad Kněžnou |
Firmy: Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí |
| 11. |
Pavel Sluka
okres Rychnov nad Kněžnou |
Živnost |
| 12. |
Ing. Pavel Sluka
Jablonec nad Nisou |
Živnost |
| 13. |
Pavel Sluka
okres Karlovy Vary |
Živnost |
| 14. |
Pavel Sluka
okres Teplice |
Živnost |
| 15. |
Pavel Sluka
Hostomice |
Živnost |
| 16. |
Pavel Sluka
Roztoky |
Živnost |
| 17. |
Pavel Sluka
Krnov |
Živnost |
| 18. |
Pavel Sluka
okres Kroměříž |
Živnost |
| 19. |
Ing. Pavel Sluka
Jablonec nad Nisou |
Firmy: NISAINVEST, spol. s r.o. |
| 20. |
Ing. Pavel Sluka
Litoměřice |
Firmy: Společenství vlastníků Stránského 1754/29, 412 01 Litoměřice |
Detaily PAVEL SLUKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Pavel Sluka, Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Areály JBX a.s.
Na poříčí 1047/26, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.10.2015 |
12.10.1998 22.6.2001 |
|
| MERAL BOHEMIA spol. s r.o.
V Úvoze 4953/17, Kokonín, 466 06 Jablonec nad Nisou |
16.6.2014 | |
| MERAL BOHEMIA spol. s r.o.
V Úvoze 4953/17, Kokonín, 466 06 Jablonec nad Nisou |
15.12.2008 | |
| MERAL BOHEMIA spol. s r.o.
V Úvoze 4953/17, Kokonín, 466 06 Jablonec nad Nisou |
12.3.2009 16.6.2014 |
|
| MERAL BOHEMIA spol. s r.o.
V Úvoze 4953/17, Kokonín, 466 06 Jablonec nad Nisou |
15.12.2008 16.6.2014 |
Ing. Pavel Sluka Jablonec nad Nisou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.6.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel MERAL BOHEMIA spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 16.6.2014 | Společník s vkladem MERAL BOHEMIA spol. s r.o. |
| 16.6.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 201 000,-Kč, podíl: 100 % (MERAL BOHEMIA spol. s r.o.) |
2. Pavel Sluka, Hodonín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
13.8.2017 | |
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
22.1.2009 | |
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
29.5.2015 29.5.2015 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
29.5.2015 13.8.2017 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
3.3.2015 29.5.2015 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
2.12.2013 3.3.2015 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
22.1.2009 29.5.2015 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
22.1.2009 13.8.2017 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
22.1.2009 3.3.2015 |
|
| Strýc s.r.o. v likvidaci
Koryčany Zaniklý subjekt: 10.12.2019 |
22.1.2009 2.12.2013 |
Pavel Sluka Hodonín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.8.2017 | Společník s vkladem Strýc s.r.o. |
| 13.8.2017 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Strýc s.r.o., zmenil adresu. |
| 13.8.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 160 000,-Kč, splaceno: 100000 %, podíl: 80 % (Strýc s.r.o.) |
3. Pavel Sluka, Krnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASAFI international s.r.o. v likvidaci
Pod višňovkou 1661/33, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.4.2017 |
4.11.2002 17.9.2003 |
|
| ASAFI international s.r.o. v likvidaci
Pod višňovkou 1661/33, Krč, 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.4.2017 |
3.10.2002 19.8.2003 |
|
| Hexium hydraulika s.r.o.
K. Čapka 2470/19, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
5.2.2016 | |
| Hexium hydraulika s.r.o.
K. Čapka 2470/19, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
8.12.2011 | |
| Hexium hydraulika s.r.o.
K. Čapka 2470/19, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
26.7.2012 5.2.2016 |
|
| Hexium hydraulika s.r.o.
K. Čapka 2470/19, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
15.12.2011 26.7.2012 |
|
| Hexium hydraulika s.r.o.
K. Čapka 2470/19, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
8.12.2011 5.2.2016 |
|
| KVH Maxim z.s.
Masarykovo náměstí 558, 763 61 Napajedla |
26.3.2021 | |
| KVH Maxim z.s.
Masarykovo náměstí 558, 763 61 Napajedla |
28.10.2015 20.12.2016 |
|
| KVH Maxim z.s.
Masarykovo náměstí 558, 763 61 Napajedla |
28.10.2015 25.3.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Příční 468/13a, Krnov
Příční 468/13A, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
8.2.2026 | |
| Společenství vlastníků jednotek Příční 468/13a, Krnov
Příční 468/13A, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
8.2.2021 8.2.2026 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Příční 468/13a, Krnov
Příční 468/13A, Pod Bezručovým vrchem, 794 01 Krnov |
3.2.2016 3.2.2021 |
Pavel Sluka Krnov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.8.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Příční 468/13a, Krnov |
| 25.8.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Příční 468/13a, Krnov (vymazáno) |
| 16.6.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva KVH Maxim z.s. |
4. Ing. Pavel Sluka, okres Teplice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PRODECO, a.s.
Důlní 437, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina |
1.7.2017 16.8.2017 |
|
| PRODECO, a.s.
Důlní 437, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina |
1.7.2017 31.7.2018 |
|
| PRODECO, a.s.
Důlní 437, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina |
1.7.2013 1.7.2017 |
|
| SD - 1.strojírenská, a.s.
Bílina Zaniklý subjekt: 1.7.2013 |
1.8.2009 1.7.2013 |
|
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
3.8.2026 | |
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
2.8.2022 2.8.2026 |
|
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
2.8.2022 29.12.2022 |
|
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
1.8.2018 1.8.2022 |
Ing. Pavel Sluka okres Teplice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.7.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Severočeské doly a.s. |
| 29.7.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Severočeské doly a.s. |
| 29.12.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Severočeské doly a.s. |
5. Pavel Slúka, Český Těšín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně
Havlíčkova 180/1, 737 01 Český Těšín |
27.1.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně
Havlíčkova 180/1, 737 01 Český Těšín |
1.2.2017 27.1.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně
Havlíčkova 180/1, 737 01 Český Těšín |
18.11.2015 27.6.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně
Havlíčkova 180/1, 737 01 Český Těšín |
16.2.2012 18.11.2015 |
Pavel Slúka Český Těšín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.3.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně |
| 12.3.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně (vymazáno) |
| 14.3.2017 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 180, ul. Havlíčkova 1 v Českém Těšíně |
6. Pavel Slúka, Chrudim
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZO - Odborový svaz Stavba BRAMAC s.r.o. CHRUDIM
Chrudim, Škroupova |
22.9.2025 | |
| ZO - Odborový svaz Stavba BRAMAC s.r.o. CHRUDIM
Chrudim, Škroupova |
21.9.2020 22.9.2025 |
7. Pavel Sluka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 13. nemovitostní družstvo
Hošťálkova 602/64, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
22.5.2015 14.10.2024 |
|
| ABORETA a.s.
Platnéřská 88/9, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.6.2026 |
17.10.2015 25.6.2024 |
|
| Český atletický svaz
Na pískách 2583/8, Dejvice, 160 00 Praha |
14.5.2025 | |
| Český atletický svaz
Na pískách 2583/8, Dejvice, 160 00 Praha |
1.10.2021 26.4.2025 |
|
| Daranol s.r.o.
Platnéřská 88/9, Staré Město, 110 00 Praha |
23.10.2015 17.1.2024 |
|
| Del Ponte Development s.r.o.
Durychova 101/66, Lhotka, 142 00 Praha |
21.11.2016 25.7.2024 |
|
| Univerzitní sportovní klub Praha, spolek
Na Folimance 2490/2, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
21.11.2016 18.10.2021 |
|
| Viva La Vie s.r.o.
Pobřežní 394/12, Karlín, 186 00 Praha |
28.1.2016 |
Pavel Sluka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.6.2025 | Člen představenstva Český atletický svaz |
| 18.6.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český atletický svaz |
| 3.4.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva 13. nemovitostní družstvo |
8. Pavel Sluka, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Black Stark s.r.o.
U studánky 212/21, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
13.10.2023 | |
| Black Stark s.r.o.
U studánky 212/21, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
3.5.2016 | |
| Black Stark s.r.o.
U studánky 212/21, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
3.5.2016 13.10.2023 |
|
| Black Stark s.r.o.
U studánky 212/21, Bubeneč (Praha 7), 170 00 Praha |
3.5.2016 13.10.2023 |
|
| COOL DANCE Mladá Boleslav z.s.
Jilemnického 1029, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
12.4.2021 | |
| COOL DANCE Mladá Boleslav z.s.
Jilemnického 1029, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
12.4.2021 13.10.2023 |
|
| COOL DANCE Mladá Boleslav z.s.
Jilemnického 1029, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav |
3.1.2020 12.4.2021 |
|
| COOL DANCE Praha z.s.
Madridská 762/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
4.9.2020 | |
| COOL DANCE Praha z.s.
Madridská 762/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
4.9.2020 13.10.2023 |
|
| COOL DANCE Praha z.s.
Madridská 762/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
7.2.2019 4.9.2020 |
|
| COOL DANCE s.r.o.
Čapkova 1063, 294 01 Bakov nad Jizerou |
27.1.2026 | |
| COOL DANCE s.r.o.
Čapkova 1063, 294 01 Bakov nad Jizerou |
27.1.2026 | |
| COOL DANCE Strakonice z.s.
Nová 227, Dražejov, 386 01 Strakonice |
18.2.2025 | |
| Geotherm energy s.r.o.
Dobrovského 1074/40, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
20.4.2018 31.10.2023 |
|
| Geotherm energy s.r.o.
Dobrovského 1074/40, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
20.4.2018 13.10.2023 |
|
| PPI - industry s.r.o. v likvidaci
Voroněžská 172/24, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.4.2026 |
22.12.2016 25.1.2023 |
|
| PPI - Investment Holding s.r.o.
Voroněžská 172/24, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
13.10.2023 | |
| PPI - Investment Holding s.r.o.
Voroněžská 172/24, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
22.5.2018 13.10.2023 |
|
| TOOL WORKS s.r.o. v likvidaci
Norská 569/9, Vršovice (Praha 10), 101 00 Praha |
8.7.2016 20.4.2018 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Sportovní činnosti |
28.5.2013 |
Pavel Sluka Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.1.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 100 % (COOL DANCE s.r.o.) |
| 27.1.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (COOL DANCE s.r.o.) |
| 18.2.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva COOL DANCE Strakonice z.s. |
9. Ing. Pavel Sluka, Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dopravní výbor, z.s.
Mírové náměstí 3100/19, 466 01 Jablonec nad Nisou |
30.5.2019 | |
| Jablonecká dopravní a.s.
Mírové náměstí 3100/19, 466 01 Jablonec nad Nisou |
11.2.2021 24.11.2022 |
|
| Scolopax iserina s.r.o.
Novoveská 168/81, Vrkoslavice, 466 06 Jablonec nad Nisou |
25.10.2022 | |
| Scolopax iserina s.r.o.
Novoveská 168/81, Vrkoslavice, 466 06 Jablonec nad Nisou |
25.10.2022 | |
| Společenství vlastníků jednotek Schulhoffova 793, Praha 4
Schulhoffova 793/3, Háje, 149 00 Praha |
27.11.2024 |
Ing. Pavel Sluka Jablonec nad Nisou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.6.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Schulhoffova 793, Praha 4 |
| 16.2.2023 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Jablonecká dopravní a.s. |
| 25.10.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Scolopax iserina s.r.o. |
10. Pavel Sluka, okres Rychnov nad Kněžnou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí
Tyršova 203, 517 22 Albrechtice nad Orlicí |
28.3.2025 | |
| Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí
Tyršova 203, 517 22 Albrechtice nad Orlicí |
18.3.2022 28.3.2025 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí
Tyršova 203, 517 22 Albrechtice nad Orlicí |
21.3.2019 18.3.2022 |
|
| Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí
Tyršova 203, 517 22 Albrechtice nad Orlicí |
12.3.2016 21.3.2019 |
11. Pavel Sluka, okres Rychnov nad Kněžnou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba dopravních prostředků a zařízení j. n. Ostatní zpracovatelský průmysl Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu Velkoobchod a maloobchod |
24.1.2013 |
12. Ing. Pavel Sluka, Jablonec nad Nisou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
11.12.2015 |
13. Pavel Sluka, okres Karlovy Vary
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
10.9.1991 |
14. Pavel Sluka, okres Teplice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
28.11.1996 |
15. Pavel Sluka, Hostomice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
4.1.1999 |
16. Pavel Sluka, Roztoky
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
27.8.2001 |
17. Pavel Sluka, Krnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
9.10.2006 |
18. Pavel Sluka, okres Kroměříž
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Truhlářské práce |
1.3.2010 |
19. Ing. Pavel Sluka, Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
26.2.2010 14.2.2011 |
|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
4.2.2004 2.3.2011 |
|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
8.10.2001 4.2.2004 |
|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
21.7.2000 4.2.2004 |
|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
21.7.2000 7.4.2006 |
|
| NISAINVEST, spol. s r.o.
Hartigova 1965/208, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 9.4.2022 |
21.4.1999 8.10.2001 |
20. Ing. Pavel Sluka, Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Stránského 1754/29, 412 01 Litoměřice
Stránského 1754/29, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
7.12.2015 31.3.2017 |
|
| Společenství vlastníků Stránského 1754/29, 412 01 Litoměřice
Stránského 1754/29, Předměstí, 412 01 Litoměřice |
31.8.2011 21.10.2015 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL SLUKA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL SLUKA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL SLUKA?
Jméno PAVEL SLUKA je uvedeno v 28 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL SLUKA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 12 osoby jménem PAVEL SLUKA.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod