PAVEL IVÁNYI - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Ivanyi v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 36 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 15 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Ivanyi není zapsáno v živnostenském rejstříku.
PAVEL IVÁNYI - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
PAVEL IVÁNYI
MBA LLM.
Brno |
Firmy:
A & G Envirotech s.r.o. v likvidaci |
AB Facility a.s. |
AB Facility Group a.s. v likvidaci |
... Celkem záznam u 26 firem. |
| 2. |
PAVEL IVÁNYI
MBA LLM.
Brno |
Firmy:
2 Crowns Capital a.s. |
Consult Invest II. s.r.o. v likvidaci |
DRFG a.s. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
Detaily PAVEL IVÁNYI - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. PAVEL IVÁNYI MBA LLM. , Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| A & G Envirotech s.r.o. v likvidaci
Modřice Zaniklý subjekt: 2.3.2018 |
29.3.2011 5.3.2012 |
|
| AB Facility a.s.
U Trezorky 921/2, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.1.2018 |
15.1.2014 22.2.2015 |
|
| AB Facility Group a.s. v likvidaci
Na Florenci 2139/2, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.1.2025 |
1.5.2014 18.3.2015 |
|
| AB Facility Services s.r.o.
U Trezorky 921/2, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha Zaniklý subjekt: 1.1.2018 |
15.1.2014 28.2.2015 |
|
| AVE Břeclav a.s.
Sovadinova 943/2, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 1.7.2019 |
19.3.2009 10.5.2012 |
|
| AVE Břeclav a.s.
Sovadinova 943/2, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 1.7.2019 |
28.3.2003 19.3.2009 |
|
| AVE komunální služby a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice Zaniklý subjekt: 1.7.2016 |
23.12.2011 5.3.2012 |
|
| AVE komunální služby a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice Zaniklý subjekt: 1.7.2016 |
30.4.2008 23.12.2011 |
|
| AVE komunální služby a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice Zaniklý subjekt: 1.7.2016 |
21.5.2003 30.4.2008 |
|
| AVE komunální služby a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice Zaniklý subjekt: 1.7.2016 |
1.3.2003 21.5.2003 |
|
| Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
Na Košince 2257/9, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
3.9.2012 14.6.2013 |
|
| Brno International School s.r.o.
Kobylín 463/20, Soběšice, 644 00 Brno |
4.9.2018 | |
| Compass Communication a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
20.6.2018 27.6.2019 |
|
| DRFG ENERGY s.r.o.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
5.10.2018 24.6.2019 |
|
| DRFG Invest IV. a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
30.6.2018 24.6.2019 |
|
| DRFG Invest IV. a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
30.6.2018 24.6.2019 |
|
| DRFG Medical s.r.o. v likvidaci
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 31.3.2022 |
5.10.2018 24.6.2019 |
|
| ELF Invest a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
4.12.2017 29.1.2018 |
|
| G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Vyskočilova 1422/1A, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
3.9.2012 14.6.2013 |
|
| G4S Services s.r.o.
Vyskočilova 1422/1A, Michle (Praha 4), 140 00 Praha |
17.4.2013 14.6.2013 |
|
| Group 4 Alarms, s.r.o. v likvidaci
Na Košince 2257/9, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.2.2016 |
1.11.2012 10.6.2013 |
|
| Julius Meinl Private Wealth s.r.o.
Václavské náměstí 838/9, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
13.9.2024 | |
| Natland Energo Holding, a.s.
Rohanské nábřeží 671/15, Karlín, 186 00 Praha |
27.2.2017 4.12.2019 |
|
| NEY HOLDING a.s.
Sokolovská 675/9, Karlín, 186 00 Praha |
13.4.2017 4.12.2019 |
|
| PETKA CZ, a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice |
23.6.2009 29.5.2012 |
|
| PETKA CZ, a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice |
13.9.2005 23.6.2009 |
|
| PETKA CZ, a.s.
U Vlečky 592, 664 42 Modřice |
10.12.2004 6.10.2005 |
|
| SMOLO HB s.r.o.
nám. Svobody 527, Lyžbice, 739 61 Třinec |
8.6.2011 6.3.2012 |
|
| SMOLO Services s.r.o.
nám. Svobody 527, Lyžbice, 739 61 Třinec Zaniklý subjekt: 1.1.2021 |
8.6.2011 6.3.2012 |
|
| Suntel Group a.s.
Radlická 365/154, Radlice, 158 00 Praha |
4.12.2017 24.6.2019 |
|
| TREBITSCH INVESTMENT a.s.
Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha |
15.12.2021 18.5.2024 |
|
| Van Gansewinkel MF a.s.
Modřice Zaniklý subjekt: 3.11.2008 |
15.1.2008 3.11.2008 |
|
| Zebra Consult s.r.o.
Kobylín 463/20, Soběšice, 644 00 Brno |
26.2.2016 | |
| Zebra Consult s.r.o.
Kobylín 463/20, Soběšice, 644 00 Brno |
23.2.2016 |
PAVEL IVÁNYI MBA LLM. Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.3.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva TREBITSCH INVESTMENT a.s. |
| 16.9.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Julius Meinl Private Wealth s.r.o.) |
| 15.12.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva TREBITSCH INVESTMENT a.s. |
2. PAVEL IVÁNYI MBA LLM. , Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 2 Crowns Capital a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 10.5.2021 |
3.2.2017 25.6.2019 |
|
| Consult Invest II. s.r.o. v likvidaci
Kobylín 463/20, Soběšice, 644 00 Brno Zaniklý subjekt: 7.3.2022 |
26.4.2018 7.3.2022 |
|
| DRFG a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.12.2023 |
27.10.2017 18.2.2019 |
|
| DRFG a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 6.12.2023 |
3.2.2017 27.10.2017 |
|
| Lékárna Na zdraví s.r.o. v likvidaci
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 28.2.2022 |
16.4.2019 24.6.2019 |
|
| Retail Park PARÁDA Hodonín a.s.
Vinařská 460/3, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno Zaniklý subjekt: 27.6.2022 |
21.2.2017 12.7.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "PAVEL IVÁNYI"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PAVEL IVÁNYI – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PAVEL IVÁNYI?
Jméno PAVEL IVÁNYI je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem PAVEL IVÁNYI je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem PAVEL IVÁNYI.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod