Thomas Stadelmann - rejstříky, události

Zde najdete přehled osob se jménem Thomas Stadelmann v České republice.

Statistické údaje o jméně Thomas Stadelmann v rejstřících

V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.



Jméno Thomas Stadelmann není zapsáno v živnostenském rejstříku.

Thomas Stadelmann - firmy, obchodní rejstřík *

1. Thomas Stadelmann
Švýcarská konfederace
Firmy: ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
2. Thomas Stadelmann
Švýcarská republika
Firmy: ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
pouze aktuální záznamy

Detaily Thomas Stadelmann - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:

1. Thomas Stadelmann, Švýcarská konfederace


 

FIRMY

Společnost Funkce Od (-Do)
ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
Lužnice 44, 379 01 Lužnice
21.2.2018
ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
Lužnice 44, 379 01 Lužnice
4.10.2016
ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
Lužnice 44, 379 01 Lužnice
22.12.2003
4.10.2016
Thomas Stadelmann Švýcarská konfederace, má v obchodním rejstříku propojení na 1 firmu. pouze aktuální záznamy

Thomas Stadelmann Švýcarská konfederace - události, poslední změny v rejstřících

Datum Události, změny
26.6.2018 Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.)
4.10.2016 Společník s vkladem ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
4.10.2016 Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.)

2. Thomas Stadelmann, Švýcarská republika


 

FIRMY

Společnost Funkce Od (-Do)
ELEKTRO - BLITZ, s.r.o.
Lužnice 44, 379 01 Lužnice
15.11.1993
22.12.2003
Thomas Stadelmann Švýcarská republika, nemá aktuální záznamy v obchodním rejstříku.
 

Souhrnné informace ke jménu "Thomas Stadelmann"

Tato stránka obsahuje informace o osobách se jménem Thomas Stadelmann, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Evidujeme 2 osoby jménem Thomas Stadelmann, které působí a působily v 1 společnosti a jsou zapsány v obchodním rejstříku.
 

* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném veřejném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce relevantních údajů, nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.

Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.

Zdroje dat a ochrana osobních údajů

Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů.

Žádosti, námitky a opravy

Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.

Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce Kontakty a zdroje, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.



Otázky a odpovědi ke jménu Thomas Stadelmann – firma, živnost

  • V kolika společnostech se vyskytuje jméno Thomas Stadelmann?

    Jméno Thomas Stadelmann je uvedeno v jedné společnosti.

  • Kolik osob se jménem Thomas Stadelmann je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?

    V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Thomas Stadelmann.



Obchodní rejstřík firem - Hledání



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.