Pavel Calda - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Calda v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 8 existujících společnostech a má celkem 8 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Pavel Calda bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Pavel Calda - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Prof. MUDr. PAVEL CALDA
Praha |
Firmy:
Aprofema Medically s.r.o. |
Aprofema, s.r.o. |
Česká společnost pro ultrazvuk v porodnictví a gynekologii, z.s. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 2. |
doc.MUDr. Pavel CALDA, CSc.
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
| 3. |
Pavel Calda
okres Louny |
Firmy: Bitiny a.s. |
| 4. |
Doc. MUDr. Pavel Calda
Praha |
Firmy: Bytové družstvo TR 446 v likvidaci |
Detaily Pavel Calda - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Prof. MUDr. PAVEL CALDA, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Aprofema Medically s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
19.2.2014 | |
| Aprofema Medically s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
19.2.2014 | |
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
2.10.2014 | |
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
10.9.2003 | |
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
19.12.2013 2.10.2014 |
|
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
10.9.2003 19.12.2013 |
|
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
10.9.2003 2.10.2014 |
|
| Aprofema, s.r.o.
U trati 3257/1C, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
10.9.2003 19.12.2013 |
|
| Česká společnost pro ultrazvuk v porodnictví a gynekologii, z.s.
Apolinářská 441/18, Nové Město (Praha 2), 128 00 Praha |
22.2.2012 | |
| GALERIE MILÉNIA JADRAN, z.ú.
Holečkova 370/51, Smíchov, 150 00 Praha |
28.11.2024 | |
| GALERIE MILÉNIA JADRAN, z.ú.
Holečkova 370/51, Smíchov, 150 00 Praha |
28.11.2024 | |
| Nadační fond SYNESIS
Římská 1287/41, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
2.6.2018 | |
| Nadační fond SYNESIS
Římská 1287/41, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
19.5.2011 19.12.2013 |
|
| Nadační fond SYNESIS
Římská 1287/41, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
19.5.2011 2.6.2018 |
|
| PLAVÁČEK - Nadační fond Deany a Juraje Jakubiskových
Štěpánská 704/61, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
5.2.2004 6.2.2025 |
|
| PLAVÁČEK - Nadační fond Deany a Juraje Jakubiskových
Štěpánská 704/61, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
5.2.2004 19.12.2013 |
|
| Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b
U trati 446/2b, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
23.1.2025 11.6.2026 |
|
| Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b
U trati 446/2b, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
12.11.2019 12.11.2024 |
|
| Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b
U trati 446/2b, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
17.12.2013 4.4.2018 |
Prof. MUDr. PAVEL CALDA Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.7.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b (vymazáno) |
| 26.3.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b |
| 26.3.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu U Trati 446/2b |
2. doc.MUDr. Pavel CALDA, CSc., okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Specializovaná ambulantní zdravotní péče Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Tisk a činnosti související s tiskem |
15.12.1993 |
3. Pavel Calda, okres Louny
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bitiny a.s.
č.p. 35, 439 06 Vrbno nad Lesy |
23.9.1988 1.8.1989 |
4. Doc. MUDr. Pavel Calda, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo TR 446 v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 1.6.2016 |
28.11.2007 19.12.2013 |
|
| Bytové družstvo TR 446 v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 1.6.2016 |
28.11.2007 1.6.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Calda"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Calda – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Calda?
Jméno Pavel Calda je uvedeno v 8 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Calda je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Pavel Calda.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface