RICHARD JÓZSEF KOVÁCS - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jozsef Kovacs v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Jozsef Kovacs bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
RICHARD JÓZSEF KOVÁCS - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
József Kovács
Praha |
Firmy: "SUN" Export-Import, spol.s r.o. v likvidaci | EAST - WEST PRAGUE, spol.s r.o. " v likvidaci " | International Export-Import spol.s.r.o. | |
| 2. |
RICHARD JÓZSEF KOVÁCS
Maďarská republika |
Firmy: NetCare4all s.r.o. v likvidaci | Your audience s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
József Kovács
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 4. |
René József Kovács
Maďarská republika |
Firmy: MELROSE s.r.o. v likvidaci |
| 5. |
József Kovács
Maďarská republika |
Firmy: HALWILL s.r.o. v likvidaci |
| 6. |
RICHÁRD JÓZSEF KOVÁCS
Maďarská republika |
Firmy: Robilad company s.r.o. v likvidaci |
| 7. |
József Kovács
Maďarská republika |
Firmy: Phausto s.r.o. |
Detaily RICHARD JÓZSEF KOVÁCS - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. József Kovács, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| "SUN" Export-Import, spol.s r.o. v likvidaci
Brodského 1669/14, Chodov, 149 00 Praha Zaniklý subjekt: 14.9.2018 |
3.1.1995 28.4.1995 |
|
| EAST - WEST PRAGUE, spol.s r.o. " v likvidaci "
K Fialce 332/43, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.11.2013 |
9.12.1994 16.11.2013 |
|
| International Export-Import spol.s.r.o.
Brodského 1669/14, Chodov, 149 00 Praha |
9.12.1994 | |
| International Export-Import spol.s.r.o.
Brodského 1669/14, Chodov, 149 00 Praha |
9.12.1994 | |
| STEFÁN Export-Import, spol.s r.o.
Tulipánová 2805/3, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
3.1.1995 |
József Kovács Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 3.1.1995 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (STEFÁN Export-Import, spol.s r.o.) |
| 9.12.1994 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (International Export-Import spol.s.r.o.) |
| 9.12.1994 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (International Export-Import spol.s.r.o.) |
2. RICHARD JÓZSEF KOVÁCS, Maďarská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NetCare4all s.r.o. v likvidaci
Lublaňská 267/12, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
24.10.2019 | |
| Your audience s.r.o. v likvidaci
Nademlejnská 600/1, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha |
14.11.2019 | |
| Your audience s.r.o. v likvidaci
Nademlejnská 600/1, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha |
24.10.2019 |
RICHARD JÓZSEF KOVÁCS Maďarská republika - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.11.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Your audience s.r.o.) |
| 14.11.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Your audience s.r.o.) |
| 7.11.2019 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (NetCare4all s.r.o.) |
3. József Kovács, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Zahraniční fyzická osoba
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
7.1.2025 |
4. René József Kovács, Maďarská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MELROSE s.r.o. v likvidaci
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha Zaniklý subjekt: 23.1.2019 |
10.12.2010 23.1.2019 |
|
| MELROSE s.r.o. v likvidaci
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha Zaniklý subjekt: 23.1.2019 |
26.10.2010 23.1.2019 |
5. József Kovács, Maďarská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HALWILL s.r.o. v likvidaci
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.8.2015 |
5.8.2010 15.8.2015 |
|
| HALWILL s.r.o. v likvidaci
Kubánské náměstí 1391/11, Vršovice (Praha 10), 100 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.8.2015 |
21.6.2010 15.8.2015 |
6. RICHÁRD JÓZSEF KOVÁCS, Maďarská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Robilad company s.r.o. v likvidaci
Braunerova 563/7, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.1.2018 |
11.8.2014 5.1.2018 |
|
| Robilad company s.r.o. v likvidaci
Braunerova 563/7, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha Zaniklý subjekt: 5.1.2018 |
1.8.2014 5.1.2018 |
7. József Kovács, Maďarská republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Phausto s.r.o.
Přívozní 1054/2, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
29.4.2015 21.6.2015 |
Souhrnné informace ke jménu "RICHARD JÓZSEF KOVÁCS"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu RICHARD JÓZSEF KOVÁCS – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno RICHARD JÓZSEF KOVÁCS?
Jméno RICHARD JÓZSEF KOVÁCS je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem RICHARD JÓZSEF KOVÁCS je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 6 osoby jménem RICHARD JÓZSEF KOVÁCS.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface