Pavel Ondráček - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavel Ondracek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 16 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 95 existujících společnostech a má celkem 93 aktuálních záznamů a celkem 149 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 20 zaniklých společnostech.Jméno Pavel Ondracek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 17 různých osob.
Pavel Ondráček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavel Ondráček
Brno |
Firmy:
Chronicare - Life Star, a.s. |
Chronicare Group a.s. |
Chronicare Mund s.r.o. |
... Celkem záznam u 12 firem. |
| 2. |
Ing. Pavel Ondráček
Brno |
Živnost a firmy: Ondráček ST s.r.o. |
| 3. |
Pavel Ondráček
Brno |
Živnost a firmy: KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci | ONDR spol. s r.o. - v likvidaci |
| 4. |
Pavel Ondráček
Brno |
Firmy:
AML CZ s.r.o. |
AML PÍŠŤANY s.r.o. |
AREÁL NOVÁ HORKA s.r.o. |
... Celkem záznam u 63 firem. |
| 5. |
Mgr. Pavel Ondráček
Praha |
Živnost a firmy: BIZZON s.r.o. v likvidaci | Bytové družstvo Urbánkova 3361-3364, Praha 4 |
| 6. |
Pavel Ondráček
Praha |
Živnost a firmy:
AR TOUR PRAGUE, s.r.o. |
ARTOUR ENERGY a.s. |
BON VOYAGE, s.r.o. |
... Celkem záznam u 8 firem. |
| 7. |
Pavel Ondráček
okres Kladno |
Živnost a firmy: 4testing equipment s.r.o. | Bytové družstvo Zákolany 58 |
| 8. |
Pavel Ondráček
Praha |
Firmy: EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci | Fajna robka s.r.o. | Luhavin s.r.o. | |
| 9. |
Pavel Ondráček
okres Havlíčkův Brod |
Firmy: Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o. |
| 10. |
Pavel Ondráček
Praha |
Živnost a firmy: ARTOUR ENERGY a.s. | BON VOYAGE, s.r.o. | Středověké suvenýry s.r.o. |
| 11. |
Mgr. Pavel Ondráček
Ph.D.
okres Brno-venkov |
Firmy: BRUIN s.r.o. | ENVI-AQUA, s.r.o. | ENVI-WASTE, s.r.o. | |
| 12. |
Pavel Ondráček
Brno |
Firmy: PE3 a.s. | PEND a.s. | Profeza s.r.o. | |
| 13. |
Pavel Ondráček
okres Třebíč |
Firmy: Klub vojenské historie Monarch, z. s. |
| 14. |
Pavel Ondráček
okres Žďár nad Sázavou |
Firmy: STUDIO-P s.r.o. |
| 15. |
Mgr. Pavel Ondráček
Olomouc |
Firmy: Mateřská škola a Základní škola Slatinice, příspěvková organizace |
| 16. |
Pavel Ondráček
okres Hradec Králové |
Firmy: PetAtlet s.r.o. |
| 17. |
Pavel Ondráček
okres Třebíč |
Živnost |
| 18. |
Pavel Ondráček
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 19. |
Pavel Ondráček
okres Liberec |
Živnost |
| 20. |
Pavel Ondráček
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 21. |
Pavel Ondráček
okres Chomutov |
Živnost |
| 22. |
Pavel Ondráček
okres Jeseník |
Živnost |
| 23. |
Pavel Ondráček
okres Šumperk |
Živnost |
| 24. |
Pavel Ondráček
okres Havlíčkův Brod |
Živnost |
| 25. |
Pavel Ondráček
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 26. |
Pavel Ondráček
Praha |
Živnost |
| 27. |
Pavel Ondráček
okres Žďár nad Sázavou |
Živnost |
| 28. |
Pavel Ondráček
okres Písek |
Živnost |
| 29. |
Pavel Ondráček
okres Svitavy |
Živnost |
| 30. |
Pavel Ondráček
Brno |
Živnost |
| 31. |
Pavel Ondráček
Brno |
Živnost |
| 32. |
Pavel Ondráček
okres Havlíčkův Brod |
Živnost |
| 33. |
Pavel Ondráček
okres Praha-západ |
Živnost |
| 34. |
Pavel Ondráček
Havlíčkův Brod |
Firmy: C E D R U S C Z s.r.o. v likvidaci | PINUS spol. s r.o. v likvidaci | Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci |
| 35. |
Pavel Ondráček
Chomutov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek ul. Spořická, č.p. 3806 - 3807, Chomutov |
| 36. |
Mgr. Pavel Ondráček
okres Brno-venkov |
Firmy: Bytové družstvo Kuršova 977/2 v likvidaci |
| 37. |
Mgr. Pavel Ondráček
Brno |
Firmy: Junák - český skaut, Kaprálův mlýn, z. s. | Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z. s. |
Detaily Pavel Ondráček - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Chronicare - Life Star, a.s.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2019 |
30.5.2017 | |
| Chronicare - Life Star, a.s.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2019 |
30.5.2017 28.6.2019 |
|
| Chronicare - Life Star, a.s.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2019 |
9.5.2017 30.5.2017 |
|
| Chronicare - Life Star, a.s.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.12.2019 |
9.5.2017 20.6.2017 |
|
| Chronicare Group a.s.
nám. Svobody 527, Lyžbice, 739 61 Třinec |
8.4.2024 | |
| Chronicare Mund s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
27.6.2019 31.12.2022 |
|
| Chronicare Nord Medic s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
6.8.2025 | |
| Chronicare Nord s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
17.10.2019 | |
| Chronicare s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
28.9.2022 | |
| Chronicare Service s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
1.5.2024 | |
| Link-in a.s.
Výstaviště 405/1, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
24.1.2011 21.7.2014 |
|
| Link-in a.s.
Výstaviště 405/1, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
24.1.2011 11.3.2019 |
|
| NIP Reality Investment s.r.o.
Prusíkova 2577/16, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
5.6.2017 | |
| PO 143 s.r.o.
Havlíčkova 198, 664 42 Modřice |
24.5.2017 | |
| PO 143 s.r.o.
Havlíčkova 198, 664 42 Modřice |
24.5.2017 | |
| Společenství vlastníků jednotek V Újezdech 7, Brno
V Újezdech 569/7, Medlánky, 621 00 Brno |
3.10.2017 7.2.2019 |
|
| Ústav lékového průvodce, z.ú. v likvidaci
Klicperova 604/8, Smíchov, 150 00 Praha |
7.11.2018 18.5.2020 |
Pavel Ondráček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.1.2026 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek V Újezdech 7, Brno (vymazáno) |
| 7.8.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Chronicare Nord Medic s.r.o.) |
| 15.5.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Chronicare Service s.r.o.) |
2. Ing. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
8.1.2020 | |
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 | |
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
19.5.2018 8.1.2020 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
20.4.2016 19.5.2018 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
3.3.2011 20.4.2016 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 3.3.2011 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 20.4.2016 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 3.3.2011 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 8.1.2020 |
|
| Ondráček ST s.r.o.
Purkyňova 3050/99a, Královo Pole, 612 00 Brno |
17.9.1996 19.5.2018 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Pokrývačské práce Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Velkoobchod a maloobchod |
28.8.1990 |
Ing. Pavel Ondráček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.1.2020 | Společník s vkladem Ondráček ST s.r.o. |
| 8.1.2020 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Tinalko s.r.o., zmenil adresu. |
| 8.1.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (Ondráček ST s.r.o.) |
3. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
9.3.2018 13.1.2021 |
|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
21.9.2016 13.1.2021 |
|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
2.5.2007 21.9.2016 |
|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
9.12.2005 2.5.2007 |
|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
9.12.2005 13.1.2021 |
|
| KEŘE CZ s.r.o., v likvidaci
Veveří 466/23, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 13.1.2021 |
9.12.2005 21.9.2016 |
|
| ONDR spol. s r.o. - v likvidaci
Tyršova 2025/18, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 20.2.2014 |
14.3.2003 20.2.2014 |
|
| ONDR spol. s r.o. - v likvidaci
Tyršova 2025/18, Královo Pole, 612 00 Brno Zaniklý subjekt: 20.2.2014 |
14.3.2003 20.2.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Ubytování Činnosti v oblasti nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
9.6.1992 |
4. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AML CZ s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
27.10.2022 | |
| AML PÍŠŤANY s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
27.10.2022 | |
| AREÁL NOVÁ HORKA s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
20.5.2021 | |
| Areál RPT s.r.o.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
29.9.2023 | |
| Casorino, s.r.o. - v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
1.7.2013 17.9.2015 |
|
| Casorino, s.r.o. - v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
1.7.2013 21.6.2016 |
|
| Casorino, s.r.o. - v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
1.7.2013 25.1.2022 |
|
| ELPO CZ s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
9.11.2023 | |
| ELPO CZ s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
9.11.2023 | |
| ETANCELINUM SYSTEM SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
7.6.2022 | |
| ETANCELINUM SYSTEM SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
29.6.2017 7.6.2022 |
|
| FairWork CZ s.r.o.
Sládkova 219, 338 08 Zbiroh |
25.5.2017 | |
| FVE TWO s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
2.4.2025 | |
| GASPRA s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
27.2.2023 | |
| GASPRA SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
13.6.2014 | |
| GES I s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
6.8.2026 | |
| GES II s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
6.8.2026 | |
| GES III s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
6.8.2026 | |
| GES IV s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
6.8.2026 | |
| GINDELY TRADE, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
7.6.2022 | |
| GINDELY TRADE, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
29.6.2017 7.6.2022 |
|
| GWH s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
5.4.2016 25.1.2022 |
|
| CHARVA s.r.o. v likviadci
Břeclav Zaniklý subjekt: 10.8.2010 |
23.3.1999 10.10.2001 |
|
| CHARVA s.r.o. v likviadci
Břeclav Zaniklý subjekt: 10.8.2010 |
23.3.1999 30.11.2000 |
|
| JAROMIL s.r.o. v likvidaci
Břeclav, Tř.l. máje 7, PSČ 690 02 |
23.3.1999 30.11.2000 |
|
| JAROMIL s.r.o. v likvidaci
Břeclav, Tř.l. máje 7, PSČ 690 02 |
23.3.1999 28.12.2001 |
|
| Králický Sněžník, z.ú.
Velké náměstí 5, 561 69 Králíky |
24.11.2015 8.1.2020 |
|
| Králický Sněžník, z.ú.
Velké náměstí 5, 561 69 Králíky |
21.11.2013 24.11.2015 |
|
| Králický Sněžník, z.ú.
Velké náměstí 5, 561 69 Králíky |
9.8.2007 21.11.2013 |
|
| LAGER CZ s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
2.7.2026 | |
| LAVITA, SE.
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha |
16.4.2012 14.6.2012 |
|
| LIMET CZ s.r.o. v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 27.10.2020 |
4.10.2005 12.8.2010 |
|
| Luxury Brand Stores, s.r.o.
Jihlavská 656/2, Bohunice, 625 00 Brno |
12.9.2017 | |
| MAX centrum s.r.o.
Kubíčkova 1115/8, Bystrc, 635 00 Brno |
25.2.2010 12.7.2010 |
|
| Mezinárodní veřejný přístav Píšťany, s.r.o.
Nad Šárkou 1295/67, Dejvice, 160 00 Praha |
24.6.2020 | |
| MF Slovakia Invest, s.r.o.
Hvězdova 1716/2b, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha |
29.6.2021 11.8.2022 |
|
| MFA invest s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
2.8.2016 | |
| NATE - nápojová technika a.s.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
27.5.2022 1.11.2022 |
|
| NATE - nápojová technika a.s.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
2.2.2022 27.5.2022 |
|
| NATE CZ s.r.o.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
21.9.2021 | |
| NATE investment a.s.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
20.6.2025 | |
| NATE investment a.s.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
2.2.2022 20.6.2025 |
|
| NATE Services s.r.o.
Žižkova 1520, 583 01 Chotěboř |
30.9.2021 | |
| NSA s.r.o., v likvidaci
Divadelní 603/3, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 21.3.2018 |
17.6.2002 13.5.2003 |
|
| NSA s.r.o., v likvidaci
Divadelní 603/3, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 21.3.2018 |
27.12.2000 17.6.2002 |
|
| PETAZ s.r.o. - v likvidaci
třída 1. máje 504/7, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 7.2.2014 |
14.6.2006 5.1.2008 |
|
| PETAZ s.r.o. - v likvidaci
třída 1. máje 504/7, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 7.2.2014 |
17.3.1999 30.11.2000 |
|
| PETAZ s.r.o. - v likvidaci
třída 1. máje 504/7, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 7.2.2014 |
17.3.1999 14.6.2006 |
|
| PIERRUS SYSTEM SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
7.6.2022 | |
| PIERRUS SYSTEM SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
29.6.2017 7.6.2022 |
|
| Ponrepo production s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
10.1.2018 | |
| PPB s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
16.10.2015 | |
| PROMETHEUS RESORT s.r.o. v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 5.8.2024 |
24.8.2010 21.11.2013 |
|
| PROMETHEUS RESORT s.r.o. v likvidaci
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 5.8.2024 |
24.8.2010 25.1.2022 |
|
| RALLY - TOUR s.r.o. v likvidaci
třída 1. máje 504/7, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 17.9.2016 |
17.3.1999 25.4.2006 |
|
| RALLY - TOUR s.r.o. v likvidaci
třída 1. máje 504/7, 690 02 Břeclav Zaniklý subjekt: 17.9.2016 |
17.3.1999 30.11.2000 |
|
| RAŠINO a.s.
Jihlavská 656/2, Bohunice, 625 00 Brno |
23.5.2018 1.11.2019 |
|
| RAV RENT ONE s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
29.10.2020 | |
| Ravantino invest s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
5.10.2020 | |
| Ravantino Property s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
29.9.2023 | |
| Ravantino REAL ESTATE s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
29.10.2020 | |
| Ravantino reality s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
29.10.2020 | |
| Ravantino, s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
13.7.2012 | |
| Ravantino, s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
13.7.2012 21.11.2013 |
|
| REXSTOUT CORPORATION SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
7.6.2022 | |
| REXSTOUT CORPORATION SPV, a.s.
Křížová 96/18, Staré Brno, 603 00 Brno |
29.6.2017 7.6.2022 |
|
| SAP REALITY s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
16.10.2015 | |
| SIMULATORS - EXTRA s.r.o. v likvidaci
Břeclav Zaniklý subjekt: 4.3.2010 |
14.9.2005 22.2.2006 |
|
| SIMULATORS - EXTRA s.r.o. v likvidaci
Břeclav Zaniklý subjekt: 4.3.2010 |
17.3.1999 14.9.2005 |
|
| SIMULATORS - EXTRA s.r.o. v likvidaci
Břeclav Zaniklý subjekt: 4.3.2010 |
17.3.1999 30.11.2000 |
|
| Spilberg agency s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
27.9.2023 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu čp. 705 Zlaté Hory
č.p. 705, 793 76 Zlaté Hory |
20.5.2016 | |
| SVR NOVÁ HORKA s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
13.9.2024 | |
| TANKMATIC s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
22.3.2013 | |
| TOPMATIC ENERGY s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
5.4.2016 | |
| TOPMATIC REALITY s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
22.1.2013 23.11.2015 |
|
| TOPMATIC REALITY s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
22.1.2013 25.1.2022 |
|
| TOPMATIC SE
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
27.9.2023 | |
| TOPMATIC SE
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
28.8.2018 27.9.2023 |
|
| TOPMATIC SE
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
7.5.2012 21.11.2016 |
|
| TOPMATIC SE
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
7.5.2012 21.11.2013 |
|
| TOPMATIC SE
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
7.5.2012 28.8.2018 |
|
| TOTAL - FUN s.r.o. v likvidaci
Břeclav Zaniklý subjekt: 4.3.2010 |
17.3.1999 26.4.2006 |
|
| TOTAL - FUN s.r.o. v likvidaci
Břeclav Zaniklý subjekt: 4.3.2010 |
17.3.1999 22.6.2006 |
|
| UNITRA PLUS s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
28.7.2017 | |
| UNITRA PLUS s.r.o.
Rooseveltova 584/9, Brno-město, 602 00 Brno |
28.7.2017 23.11.2022 |
|
| Verdio property s.r.o.
Václavské náměstí 2132/47, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
22.7.2021 | |
| ZARAB,s.r.o. v likvidaci
Bratislavská 224/38, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.10.2022 |
4.12.2003 31.12.2004 |
|
| ZBIROVIA PARK s.r.o.
Zlatnice 1295/2, Dejvice, 160 00 Praha |
29.10.2020 | |
| ZBIROVIA, a.s.
Sládkova 219, 338 08 Zbiroh |
20.6.2022 | |
| ZBIROVIA, a.s.
Sládkova 219, 338 08 Zbiroh |
11.4.2017 20.6.2022 |
|
| ZBIROVIA, a.s.
Sládkova 219, 338 08 Zbiroh |
11.4.2017 1.1.2021 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
26.5.2016 19.10.2017 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
18.6.2015 26.5.2016 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
21.11.2013 18.6.2015 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
9.10.2001 9.5.2006 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
23.3.1999 9.10.2001 |
|
| ZIKO-PLAY s.r.o.- v likvidaci
Dominikánské náměstí 186/4, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.10.2017 |
23.3.1999 21.11.2013 |
Pavel Ondráček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.8.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GES IV s.r.o.) |
| 6.8.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GES III s.r.o.) |
| 6.8.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GES I s.r.o.) |
5. Mgr. Pavel Ondráček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BIZZON s.r.o. v likvidaci
Urbánkova 3364/55, Modřany, 143 00 Praha Zaniklý subjekt: 3.8.2023 |
26.5.2006 21.6.2007 |
|
| Bytové družstvo Urbánkova 3361-3364, Praha 4
Urbánkova 3361/49, Modřany, 143 00 Praha |
13.4.2004 4.12.2006 |
|
| Bytové družstvo Urbánkova 3361-3364, Praha 4
Urbánkova 3361/49, Modřany, 143 00 Praha |
10.6.1998 13.4.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní zpracovatelský průmysl Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod |
14.11.1990 |
6. Pavel Ondráček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
1.7.2020 15.12.2023 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
7.5.2020 14.12.2023 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
15.12.2013 6.11.2019 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
26.6.2007 15.12.2013 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 5.12.2019 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 26.6.2007 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 15.12.2013 |
|
| AR TOUR PRAGUE, s.r.o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 26.6.2007 |
|
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
3.8.2011 | |
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
3.8.2011 15.12.2013 |
|
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 25.7.2007 |
|
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
2.8.2006 9.12.2013 |
|
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
10.4.2012 19.10.2012 |
|
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
13.5.1998 1.10.2012 |
|
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
13.5.1998 10.4.2012 |
|
| MARP HOTELS s. r. o.
Žirovnická 3133/6, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha Zaniklý subjekt: 4.12.2024 |
20.4.2016 18.2.2019 |
|
| MARP HOTELS s. r. o.
Žirovnická 3133/6, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha Zaniklý subjekt: 4.12.2024 |
20.4.2016 2.5.2019 |
|
| Nadační fond Emila Filly
nám. E. Filly 1, 439 07 Peruc |
1.11.2016 | |
| Nadační fond Emila Filly
nám. E. Filly 1, 439 07 Peruc |
1.11.2016 | |
| Pan O 66, s. r. o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
15.11.2016 | |
| Pan O 66, s. r. o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
15.11.2016 | |
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
15.11.2016 | |
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
15.11.2016 | |
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
15.12.2013 15.11.2016 |
|
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
15.12.2013 15.11.2016 |
|
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
12.8.1998 15.12.2013 |
|
| PRAGART - Tour s.r.o.
U dubu 1389/134, Braník, 147 00 Praha |
12.8.1998 15.12.2013 |
|
| Zámek Dětenice, s. r. o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
23.6.2015 | |
| Zámek Dětenice, s. r. o.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
23.6.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Smíšené hospodářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Chov zvířat pro zájmový chov Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba nápojů Destilace, rektifikace a míchání lihovin Silniční nákladní doprava Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Činnosti cestovních agentur Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
20.9.1990 |
Pavel Ondráček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.12.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AR TOUR PRAGUE, s.r.o. ) |
| 15.12.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel AR TOUR PRAGUE, s.r.o. . |
| 1.7.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 % (AR TOUR PRAGUE, s.r.o.) |
7. Pavel Ondráček, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 4testing equipment s.r.o.
č.p. 24, 273 28 Zákolany |
11.11.2024 | |
| 4testing equipment s.r.o.
č.p. 24, 273 28 Zákolany |
11.11.2024 | |
| Bytové družstvo Zákolany 58
č.p. 58, 273 28 Zákolany |
1.8.2009 | |
| Bytové družstvo Zákolany 58
č.p. 58, 273 28 Zákolany |
1.8.2009 10.9.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Překladatelské a tlumočnické činnosti |
2.2.2012 |
Pavel Ondráček okres Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.11.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (4testing equipment s.r.o.) |
| 11.11.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (4testing equipment s.r.o.) |
| 10.9.2016 | Člen statutárního orgánu Bytové družstvo Zákolany 58 |
8. Pavel Ondráček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
23.8.2016 20.4.2018 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
6.10.2013 23.8.2016 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
4.6.2012 6.10.2013 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
26.9.2008 4.6.2012 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
3.9.2007 26.9.2008 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
26.6.2007 6.10.2013 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
26.6.2007 23.8.2016 |
|
| EURO VINE CZ s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 20.4.2018 |
26.6.2007 20.4.2018 |
|
| Fajna robka s.r.o.
Hlavní třída 89/4, 737 01 Český Těšín |
20.12.2024 | |
| Fajna robka s.r.o.
Hlavní třída 89/4, 737 01 Český Těšín |
20.12.2024 | |
| Luhavin s.r.o.
Korunní 2569/108, Vinohrady (Praha 10), 101 00 Praha |
10.6.2026 | |
| Wine&Spirit s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2018 |
2.12.2014 6.4.2018 |
|
| Wine&Spirit s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2018 |
6.10.2013 6.4.2018 |
|
| Wine&Spirit s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2018 |
3.10.2013 6.10.2013 |
|
| Wine&Spirit s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2018 |
17.9.2010 31.10.2012 |
|
| Wine&Spirit s.r.o. v likvidaci
Dalimilova 359/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.4.2018 |
17.9.2010 3.10.2013 |
Pavel Ondráček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.6.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Luhavin s.r.o.) |
| 20.12.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 3 500,-Kč, podíl: 35 % (Fajna robka s.r.o.) |
| 20.12.2024 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Fajna robka s.r.o.) |
9. Pavel Ondráček, okres Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o.
Ve Vilkách 544, 582 63 Ždírec nad Doubravou |
17.2.2015 | |
| Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o.
Ve Vilkách 544, 582 63 Ždírec nad Doubravou |
19.1.2012 | |
| Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o.
Ve Vilkách 544, 582 63 Ždírec nad Doubravou |
19.1.2012 17.2.2015 |
|
| Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o.
Ve Vilkách 544, 582 63 Ždírec nad Doubravou |
19.1.2012 17.2.2015 |
Pavel Ondráček okres Havlíčkův Brod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.2.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o., zmenil adresu. |
| 17.2.2015 | Společník s vkladem Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o. |
| 17.2.2015 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Ondráček vodo-topo-plyn, s.r.o.) |
10. Pavel Ondráček, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
18.6.2012 | |
| ARTOUR ENERGY a.s.
Ke skalkám 3249/22, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
18.6.2012 26.8.2020 |
|
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
16.12.2015 | |
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
1.10.2012 | |
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
19.10.2012 16.12.2015 |
|
| BON VOYAGE, s.r.o.
Thunovská 198/15, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
1.10.2012 16.12.2015 |
|
| Středověké suvenýry s.r.o.
Thunovská 199/13, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
14.12.2015 | |
| Středověké suvenýry s.r.o.
Thunovská 199/13, Malá Strana (Praha 1), 118 00 Praha |
14.12.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s nápoji Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Činnosti v oblasti nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody Podpůrné činnosti pro scénická umění |
15.9.2015 |
Pavel Ondráček Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.8.2020 | Člen představenstva AR TOUR TRAVEL & HOTELS, a.s. |
| 26.8.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva AR TOUR TRAVEL & HOTELS, a.s. |
| 16.12.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel BON VOYAGE, s.r.o., zmenil adresu. |
11. Mgr. Pavel Ondráček Ph.D. , okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BRUIN s.r.o.
Vinohrady 998/46, Štýřice, 639 00 Brno |
15.9.2025 | |
| BRUIN s.r.o.
Vinohrady 998/46, Štýřice, 639 00 Brno |
29.8.2025 | |
| ENVI-AQUA, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
31.1.2014 | |
| ENVI-AQUA, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
1.5.2010 | |
| ENVI-AQUA, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
7.4.2010 31.1.2014 |
|
| ENVI-AQUA, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
31.3.2010 31.1.2014 |
|
| ENVI-WASTE, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
9.4.2025 | |
| ENVI-WASTE, s.r.o.
Vránova 756/39, Řečkovice, 621 00 Brno |
9.4.2025 | |
| Společenství vlastníků jednotek Kuršova 977/2,635 00 Brno
Kuršova 977/2, Bystrc, 635 00 Brno |
8.3.2011 1.5.2014 |
Mgr. Pavel Ondráček PhD. okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.10.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BRUIN s.r.o.) |
| 29.8.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (BRUIN s.r.o.) |
| 9.4.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč, podíl: 25 % (ENVI-WASTE, s.r.o.) |
12. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PE3 a.s.
Vojanova 1602/1, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno |
5.2.2020 | |
| PEND a.s.
Vojanova 1602/1, Židenice (Brno-Židenice), 615 00 Brno |
8.11.2019 15.4.2020 |
|
| Profeza s.r.o.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
22.3.2019 | |
| Profeza s.r.o.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
26.2.2015 | |
| Profeza s.r.o.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
26.2.2015 22.3.2019 |
|
| Profeza s.r.o.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
26.2.2015 22.3.2019 |
|
| Zaměstnanost z.s.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
13.5.2015 | |
| Zaměstnanost z.s.
Molákova 2144/4, Líšeň, 628 00 Brno |
13.5.2015 22.3.2019 |
Pavel Ondráček Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.4.2020 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady PEND a.s. |
| 5.2.2020 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady PE3 a.s. |
| 18.12.2019 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady PEND a.s. |
13. Pavel Ondráček, okres Třebíč
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Klub vojenské historie Monarch, z. s.
č.p. 181, 683 51 Holubice |
10.5.2019 | |
| Klub vojenské historie Monarch, z. s.
č.p. 181, 683 51 Holubice |
21.5.2016 10.5.2019 |
Pavel Ondráček okres Třebíč - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.9.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Klub vojenské historie Monarch, z. s. |
| 18.9.2021 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Klub vojenské historie Monarch, z. s. |
| 24.8.2016 | Zapsán(-a) jako člen představenstva KLUB VOJENSKÉ HISTORIE MONARCH,o.s. |
14. Pavel Ondráček, okres Žďár nad Sázavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| STUDIO-P s.r.o.
Nádražní 2186/52, Žďár nad Sázavou 6, 591 01 Žďár nad Sázavou |
25.2.2021 | |
| STUDIO-P s.r.o.
Nádražní 2186/52, Žďár nad Sázavou 6, 591 01 Žďár nad Sázavou |
25.2.2021 |
Pavel Ondráček okres Žďár nad Sázavou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.2.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (STUDIO-P s.r.o.) |
| 25.2.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (STUDIO-P s.r.o.) |
15. Mgr. Pavel Ondráček, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Mateřská škola a Základní škola Slatinice, příspěvková organizace
č.p. 64, 783 42 Slatinice |
15.11.2021 |
Mgr. Pavel Ondráček Olomouc - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.2.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Mateřská škola a Základní škola Slatinice, příspěvková organizace |
16. Pavel Ondráček, okres Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PetAtlet s.r.o.
Příčná 1892/4, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
29.7.2025 | |
| PetAtlet s.r.o.
Příčná 1892/4, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
29.7.2025 |
Pavel Ondráček okres Hradec Králové - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.7.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PetAtlet s.r.o.) |
| 29.7.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 100 % (PetAtlet s.r.o.) |
17. Pavel Ondráček, okres Třebíč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nábytku Truhlářské práce |
29.10.2019 |
18. Pavel Ondráček, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba elektrických zařízení Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost Výroba strojů a zařízení j. n. Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
31.3.2021 |
19. Pavel Ondráček, okres Liberec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
6.9.2021 |
20. Pavel Ondráček, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Chov zvířat pro zájmový chov Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výroba průmyslových krmiv Velkoobchod s živými zvířaty Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
15.12.2021 |
21. Pavel Ondráček, okres Chomutov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
22.7.1991 |
22. Pavel Ondráček, okres Jeseník
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Kompletační a dokončovací práce Ubytování Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
21.2.1996 |
23. Pavel Ondráček, okres Šumperk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
28.8.1995 |
24. Pavel Ondráček, okres Havlíčkův Brod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod |
31.7.1996 |
25. Pavel Ondráček, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
16.4.1997 |
26. Pavel Ondráček, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
1.1.1999 |
27. Pavel Ondráček, okres Žďár nad Sázavou
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Architektonické činnosti Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
3.1.2001 |
28. Pavel Ondráček, okres Písek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Výstavba bytových a nebytových budov Truhlářské práce Pokrývačské práce |
17.1.2001 |
29. Pavel Ondráček, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kování, lisování, ražení, válcování a protlačování kovů; prášková metalurgie Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
19.3.2002 |
30. Pavel Ondráček, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
18.2.2009 |
31. Pavel Ondráček, Brno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní pozemní osobní doprava j. n. |
28.11.2007 |
32. Pavel Ondráček, okres Havlíčkův Brod
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Velkoobchod s živými zvířaty |
15.9.2008 |
33. Pavel Ondráček, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Architektonické činnosti |
27.6.2012 |
34. Pavel Ondráček, Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| C E D R U S C Z s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř |
22.10.2015 5.6.2019 |
|
| C E D R U S C Z s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř |
14.4.1997 22.10.2015 |
|
| C E D R U S C Z s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř |
14.4.1997 13.9.2011 |
|
| PINUS spol. s r.o. v likvidaci
Chotěboř Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
1.10.1992 11.4.2012 |
|
| PINUS spol. s r.o. v likvidaci
Chotěboř Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
17.4.1992 1.10.1992 |
|
| PINUS spol. s r.o. v likvidaci
Chotěboř Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
17.4.1992 15.6.2011 |
|
| PINUS spol. s r.o. v likvidaci
Chotěboř Zaniklý subjekt: 11.4.2012 |
3.9.1991 17.4.1992 |
|
| Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř Zaniklý subjekt: 16.7.2019 |
18.6.2019 16.7.2019 |
|
| Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř Zaniklý subjekt: 16.7.2019 |
24.10.2015 18.6.2019 |
|
| Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř Zaniklý subjekt: 16.7.2019 |
9.10.2003 24.10.2015 |
|
| Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř Zaniklý subjekt: 16.7.2019 |
11.1.1999 9.10.2003 |
|
| Truhlářské potřeby s.r.o. v likvidaci
Na Výsluní 1220, 583 01 Chotěboř Zaniklý subjekt: 16.7.2019 |
11.1.1999 5.1.2006 |
35. Pavel Ondráček, Chomutov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek ul. Spořická, č.p. 3806 - 3807, Chomutov
Chomutov, ul. Spořická č.p. 3806, PSČ 43001 |
15.6.2006 6.9.2008 |
|
| Společenství vlastníků jednotek ul. Spořická, č.p. 3806 - 3807, Chomutov
Chomutov, ul. Spořická č.p. 3806, PSČ 43001 |
3.6.2002 3.6.2004 |
36. Mgr. Pavel Ondráček, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Kuršova 977/2 v likvidaci
Kuršova 977/2, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.1.2018 |
11.1.2010 29.10.2014 |
|
| Bytové družstvo Kuršova 977/2 v likvidaci
Kuršova 977/2, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 19.1.2018 |
11.1.2010 6.2.2014 |
37. Mgr. Pavel Ondráček, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Junák - český skaut, Kaprálův mlýn, z. s.
Říčky 235/4, 664 02 Ochoz u Brna |
9.2.2022 1.9.2022 |
|
| Junák - český skaut, Kaprálův mlýn, z. s.
Říčky 235/4, 664 02 Ochoz u Brna |
2.4.2019 9.2.2022 |
|
| Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z. s.
Vrbovecká 1218/2, Bystrc, 635 00 Brno |
2.10.2019 5.1.2023 |
|
| Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z. s.
Vrbovecká 1218/2, Bystrc, 635 00 Brno |
5.10.2016 2.10.2019 |
|
| Junák - český skaut, středisko Vrbovec Brno, z. s.
Vrbovecká 1218/2, Bystrc, 635 00 Brno |
5.10.2016 31.5.2019 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Ondráček"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Ondráček – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Ondráček?
Jméno Pavel Ondráček je uvedeno v 95 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Ondráček je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 20 osoby jménem Pavel Ondráček.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod