TOMÁŠ CÍZA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Tomas Ciza v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Tomas Ciza bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
TOMÁŠ CÍZA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
TOMÁŠ CÍZA
Plzeň |
Firmy: ALTO SYSTEMS s.r.o. |
| 2. |
Tomáš Cíza
okres Beroun |
Živnost |
| 3. |
TOMÁŠ CÍZA
okres Beroun |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek Komárov 519 |
Detaily TOMÁŠ CÍZA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. TOMÁŠ CÍZA, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ALTO SYSTEMS s.r.o.
Husova 1138, 334 01 Přeštice |
6.5.2025 | |
| ALTO SYSTEMS s.r.o.
Husova 1138, 334 01 Přeštice |
31.8.2022 6.5.2025 |
TOMÁŠ CÍZA Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.5.2025 | Společník s vkladem ALTO SYSTEMS s.r.o. |
| 6.5.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 % (ALTO SYSTEMS s.r.o.) |
2. Tomáš Cíza, okres Beroun
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
28.6.2013 |
3. TOMÁŠ CÍZA, okres Beroun
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Komárov 519
Pionýrů 519, 267 62 Komárov |
19.5.2020 19.5.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Komárov 519
Pionýrů 519, 267 62 Komárov |
9.1.2017 18.5.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "TOMÁŠ CÍZA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu TOMÁŠ CÍZA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno TOMÁŠ CÍZA?
Jméno TOMÁŠ CÍZA je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem TOMÁŠ CÍZA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem TOMÁŠ CÍZA.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface